Deweloper

Wszystko o deweloper!

Zapoznaj się z informacjami na temat deweloper. Nasze sprawdzone porady związane z deweloper pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Stan deweloperski mieszkania - definicja i przyjęte standardy

Stan deweloperski mieszkania - definicja  i przyjęte standardy

Stan deweloperski mieszkania czy stan pod klucz to w ostatnim czasie bardzo popularne terminy. Niejednokrotnie okazuje się jednak, że nie dla wszystkich są one jasne, oraz że bywają mylnie interpretowane. Standard wykończenia domu czy mieszkania podlega pewnym wahaniom, w głównej mierze spowodowanym nieznajomościom definicji i przyjętych norm. Co mieści się w standardzie deweloperskim, a co oznacza termin stan pod klucz? Na co możemy liczyć kupując nowe mieszkanie, a czego się spodziewać? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przybliżymy standardy z obrębu branży deweloperskiej.

Ile średnio zarabia deweloper na mieszkaniu?

Ile średnio zarabia deweloper na mieszkaniu?

Ceny nowych mieszkań w stanie deweloperskim w większych miastach naszego kraju są dość wysokie. Obecnie mało kto może sobie pozwolić na zakup dużego lokalu bez pomocy kredytu hipotecznego. Przyczynę wysokiej stawki za m2 nieruchomości często upatrujemy w chciwości deweloperów. Ale czy naprawdę ich zarobki są tak wysokie? I w jakim stopniu przekładają się na podniesienie cen mieszkań?

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Większość inwestorów kupujących mieszkanie w nowo wybudowanym budynku ma możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Niekiedy jest to nawet zakup obligatoryjny, który następuje łącznie z zakupem nieruchomości. Dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy transakcji, a także zapoznać się z orientacyjnym zakresem cen deweloperskich.

Rynek pierwotny w Warszawie 2016 - przegląd powstających nowych mieszkań - stan deweloperski

Rynek pierwotny w Warszawie 2016 - przegląd powstających nowych mieszkań - stan deweloperski

Warszawa może się poszczycić największą dynamiką inwestycji deweloperskich. To właśnie tam rynek pierwotny działa najprężniej.  Stolica przyciąga deweloperów, którzy z roku na rok realizują coraz więcej dużych inwestycji budowlanych. Czy w 2016 roku owa tendencja się utrzyma? Z pewnością tak. Dlatego przedstawimy najciekawsze inwestycje mieszkaniowe, których realizacja przypada na 2016 rok. Te mieszkania w stanie deweloperskim warto kupić w 2016 roku!

Mieszkanie „pod klucz” – etapy pracy

Mieszkanie „pod klucz” – etapy pracy

Dzisiaj coraz więcej osób zainteresowanych zakupem mieszkań decyduje się na korzystanie z usługi wykończeniowej „pod klucz”. Polega ona na kompleksowym wykończeniu mieszkania znajdującego się w stanie deweloperskim, w tym jego ścian, podłóg, sufitów, również łazienki oraz kuchni.

Miejskie peryferia to dzisiaj atrakcyjne miejsce na zakup mieszkania

Miejskie peryferia to dzisiaj atrakcyjne miejsce na zakup mieszkania

Przez lata ludzie raczej dążyli do życia w centrach dużych miast co zapewniało pewnego rodzaju prestiż, a do tego oczywiście łatwy dostęp do środków komunikacji, sklepów, szkół, szpitali, przychodni i innych miejsc typowych dla dużych miast. Dzisiaj widzimy wyraźną ucieczkę osób z centrów dużych miast bezpośrednio na obrzeża, czyli na peryferia. Dlaczego tak się dzieje i czy naprawdę mieszkanie na peryferiach jest tak atrakcyjne?

Wybrane inwestycje w największych miastach w Polsce 2016 - stan deweloperski

Wybrane inwestycje w największych miastach w Polsce 2016 - stan deweloperski

W ostatnim czasie możemy zaobserwować ożywienie na rynku budowlanym. Deweloperzy coraz chętniej rozpoczynają nowe, duże inwestycje. Niektóre z nich zaskakują swoją innowacyjnością, z kolei inne rozmachem. Z pewnością warto przyjrzeć się najciekawszym przedsięwzięciom, realizowanym w największych miastach naszego kraju. Wybraliśmy po kilka najciekawszych inwestycji w największych miastach w Polsce.

Prospekt informacyjny inwestycji – sprawdź go przed kupnem mieszkania od dewelopera

Prospekt informacyjny inwestycji – sprawdź go przed kupnem mieszkania od dewelopera

Zakupienie mieszkania od upadającego dewelopera, który nie kończy inwestycji, nie jest nierealne – niejednokrotnie zdarzały się takie właśnie przypadki, które pozostawiały kupujących zarówno bez własnej nieruchomości, jak i bez pieniędzy, za to z ratami kredytowymi. Gdy nie chcesz znaleźć się w podobnej sytuacji, zawsze dokładnie sprawdzaj dewelopera i jego inwestycję, która cię interesuje – pomoże ci w tym prospekt informacyjny inwestycji.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij