Kredyt gotówkowy

Wszystko o kredyt gotówkowy!

Zapoznaj się z informacjami na temat kredyt gotówkowy. Nasze sprawdzone porady związane z kredyt gotówkowy pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Kredyt gotówkowy na remont

Kredyt gotówkowy na remont

Remont mieszkania to wydatek, który zazwyczaj znacznie wykracza poza standardowy miesięczny budżet. Niemniej jest to koszt, z którym musi się liczyć każdy, kto posiada własne M4. I to przynajmniej raz na kilka lat.

Kalkulator zdolności kredytowej – czym jest i jak działa?

Kalkulator zdolności kredytowej – czym jest i jak działa?

Zdolność kredytowa jest najważniejszym czynnikiem decydującym o przyznaniu przez bank kredytu. Składa się na nią wiele elementów poddawanych przez bank bardzo wnikliwej analizie.

Wszystko co trzeba wiedzieć biorąc kredyt hipoteczny mieszkaniowy

Wszystko co trzeba wiedzieć biorąc kredyt hipoteczny mieszkaniowy

Przymierzając się do zaciągnięcia kredytu hipotecznego musimy pamiętać, że jest to zobowiązanie na długie lata. Dlatego warto przeanalizować możliwe rozwiązania, zapoznać się ze specyfiką kredytową i dokładnie wszystko zaplanować jeszcze przed wizytą w placówce banku. Poniżej opiszemy najważniejsze aspekty, o których powinna wiedzieć każda osoba planująca kredyt mieszkaniowy, a także przedstawimy ranking kredytów hipotecznych.

Gdzie pożyczać pieniądze - w banku czy serwisie pożyczkowym

Gdzie pożyczać pieniądze - w banku czy serwisie pożyczkowym

W życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki na najpilniejsze wydatki. Pewnych życiowych wydarzeń nie da się przewidzieć, a nie zawsze masz na koncie oszczędności, dzięki którym możesz uporać się ze swoimi problemami. Skąd wziąć dodatkowe pieniądze? Skorzystać z oferty banku czy serwisu pożyczkowego?

Budowa i remont z dofinansowaniem – gdzie można otrzymać dotację?

Budowa i remont z dofinansowaniem – gdzie można otrzymać dotację?

Budowa i remont domu to przedsięwzięcie, które wymaga ogromnych nakładów finansowych. Są jednak programy, które umożliwiają otrzymanie dotacji lub dofinansowania inwestycji tego typu. Przyjrzyjmy się zatem z jakich dotacji możemy skorzystać, jakie są ich cele oraz jakie warunki należy spełnić.

Rynek nieruchomości w Polsce 2015 - mieszkania

Rynek nieruchomości w Polsce 2015 - mieszkania

Rok 2014 był bardzo dobrym okresem dla rynku nieruchomości. Liczba transakcji zawieranych na rynku wtórnym i pierwotnym utrzymywała się na dość wysokim poziomie. Jednocześnie ceny mieszkań były dość stabilne i utrzymywały delikatną tendencje wzrostową. Prognozy na 2015 rok również są pozytywne.

Finansowanie remontu kredytem gotówkowym

Finansowanie remontu kredytem gotówkowym

Remont mieszkania to dla większości osób bardzo duża inwestycja, do której trzeba się odpowiednio przygotować. Jest to nie tylko skomplikowane przedsięwzięcie pod kątem organizacji pracy fachowców, czy doboru materiałów, ale również pod względem kosztów. Większości polskich rodzin nie stać na wyłożenie od ręki kilkudziesięciu tysięcy złotych na remont mieszkania, ale z drugiej strony mało kto chciałby też robić co roku mały remont innego pomieszczenia. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy.

Kredyt hipoteczny a koszt wykończenia mieszkania

Kredyt hipoteczny a koszt wykończenia mieszkania

Większość Polaków nie korzysta z opcji zakupu mieszkań pod klucz. Od wielu lat największym zainteresowaniem cieszą się lokale mieszkalne w standardzie deweloperskim oraz mieszkania pochodzące z rynku wtórnego. Ich zakup wiąże się z koniecznością przeprowadzenia kompleksowego wykończenia lub remontu. Tego typu działania mogą być sfinansowane ze środków kredytu hipotecznego. Warto przyjrzeć mu się bliżej, określić podstawowe formalności i ustalić koszty całego przedsięwzięcia.

Kosztorys budowy domu dla banku – jak go zdobyć?

Kosztorys budowy domu dla banku – jak go zdobyć?

Kosztorys budowlany to podstawowy dokument, który ukazuje skalę wydatków i obrazuje poszczególne etapy prac. Tego typu dokumentacja jest także wymagana w przypadku ubiegania się o kredyt na budowę domu. Wykonanie szczegółowego kosztorysu budowlanego wymaga dość dużej wiedzy z zakresu budownictwa oraz znajomości aktualnych stawek za usługi budowlane. W niniejszym opracowaniu wskażemy specyfikę owej dokumentacji i określimy najłatwiejsze sposoby jej sporządzenia.

Zakup mieszkania pod wynajem - czy to się opłaca?

Zakup mieszkania pod wynajem - czy to się opłaca?

Zakup mieszkania pod wynajem staje się coraz popularniejszą formą lokowania kapitału. Przychody z tytułu wynajmu są w dzisiejszych czasach bardziej opłacalne niż lokaty i rachunki oszczędnościowe w bankach. Nie mniej jednak musimy pamiętać, iż zakup mieszkania pod wynajem jest inwestycją dużego ryzyka. Do kosztu zakupu trzeba dodać koszty wykończenia mieszkania i jego późniejszych remontów, jak również nieprzewidzianych wydatków. Aby bezpiecznie wynająć mieszkanie należy się do tego odpowiednio przygotować i ocenić skalę potencjalnych zagrożeń.

Skąd zdobyć pieniądze na remont mieszkania?

Skąd zdobyć pieniądze na remont mieszkania?

Remont mieszkania wiąże się z poniesieniem dużych kosztów, na które nie każdy z nas jest przygotowany. Idealnym rozwiązaniem na zdobycie potrzebnych środków jest nieoprocentowana pożyczka od rodziny, jednak naprawdę niewiele osób ma możliwość jej wzięcia. Na szczęście osoby poszukujące pieniędzy na remont mogą też skorzystać z innych rozwiązań, takich jak pożyczka hipoteczna oraz kredyt gotówkowy.

Kredyt hipoteczny a koszt prac remontowych lub wykończeniowych

Kredyt hipoteczny a koszt prac remontowych lub wykończeniowych

Remont i wykończenie mieszkania oznaczają zazwyczaj konieczność poniesienia dość dużych wydatków. Nie każdy inwestor dysponuje odpowiednio wysokimi środkami własnymi. Czasem jedynym rozsądnym rozwiązaniem staje się zaciągnięcie kredyt hipoteczny lub pożyczka. Osoby rozważające taką ewentualność powinny zapoznać się ze specyfiką kredytów, a także z kosztami odsetek i prowizji bankowych.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij