Schody wewnętrzne

Wszystko o schody wewnętrzne - lista artykułów

Zapoznaj się z informacjami na temat schody wewnętrzne. Nasze sprawdzone porady związane z schody wewnętrzne pomogły już wielu osobom. Zapoznaj się z artykułami poniżej i przeczytaj te które Cię interesują

Jakie schody wewnętrzne wybrać do domu?

Jakie schody wewnętrzne wybrać do domu?

Schody wewnętrzne, oprócz funkcji łączenia kondygnacji, mogą być efektownym elementem wnętrza i pasować wyglądem do całego domu. Schody mogą być różnie skonstruowane w zależności od miejsca, jakim dysponujemy oraz od potrzeb i preferencji mieszkańców. Które schody wewnętrzne wybrać? Jaki ich rodzaj będzie najodpowiedniejszy? Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat znajdziesz poniżej.
, 5 lipca 2017

Schody dywanowe - czy sprawdzą się w domu?

Schody dywanowe - czy sprawdzą się w domu?

Schody dywanowe to schody wewnętrzne skonstruowane w specjalny sposób. Nowoczesne schody tego typu idealnie wpasowują się w estetykę minimalistyczną, high-tech czy modernistyczną. Projekty schodów dywanowych tchną nowatorskimi pomysłami. Wykonuje się je z różnorodnych materiałów, powstają w oparciu o różne rodzaje konstrukcji schodów. Jakie są zalety schodów typu dywanowego? Do jakiej przestrzeni i stylistyki wnętrz będą pasować najlepiej? Poznaj cechy charakterystyczne schodów dywanowych i sprawdź, czy będą odpowiednim rozwiązaniem do twojego domu.
, 7 czerwca 2017

Schody drewniane - jakie są ich ceny, na co zwrócić uwagę przy wyborze

Schody drewniane - jakie są ich ceny, na co zwrócić uwagę przy wyborze

Schody drewniane nadają elegancki charakter wszystkim wnętrzom. Są często stosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach dwukondygnacyjnych. Dobrze dobrane schody drewniane spełniają funkcję praktyczną, a jednocześnie dekoracyjną. Dlatego warto przyłożyć się do zakupu, wybrać rodzaj drewna, kształt schodów i zatrudnić sprawdzonych wykonawców. Poniżej podpowiemy jak kształtuje się cena schodów z drewna, a także na co zwrócić uwagę przy wyborze.
, 10 grudnia 2016

Schody strychowe na poddasze - co i za ile wybrać?

Schody strychowe na poddasze - co i za ile wybrać?

Schody strychowe prowadzą użytkownika na ostatnią kondygnację budynku. Świetnie sprawdzają się w przypadku poddaszy nieużytkowych. Zajmują niewielką przestrzeń, a dzięki temu nie ograniczają powierzchni dolnej kondygnacji. W ofertach handlowych znajdziemy kilka typów schodów strychowych. Poniżej dokonamy analizy najpopularniejszych produktów i określimy koszt zakupu.
, 25 września 2016

Schody kręcone czy zabiegowe? Zobacz wady, zalety i ceny

Schody kręcone czy zabiegowe? Zobacz wady, zalety i ceny

Schody wewnętrzne stały się ważnym elementem wyposażenia naszych domów. Inwestorzy zwracają coraz to większą uwagę na ich walory dekoracyjne oraz komfort użytkowy. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się schody kręcone oraz schody zabiegowe. Poniżej wskażemy wady oraz zalety obu rozwiązań, a jednocześnie przeanalizujemy koszty zakupu.
, 27 sierpnia 2016

Balustrady na schody, balkon i taras - ile kosztują i które wybrać?

Balustrady na schody, balkon i taras - ile kosztują i które wybrać?

Balustrady stanowią efektowne dopełnienie każdego tarasu i balkonu, jak również schodów wewnętrznych i tych na zewnątrz domu. Z jednej strony zamykają przestrzeń, z drugiej podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowników. W ofertach wykonawców znajdziemy wiele typów barierek. Które z nich warto wybrać? Na to pytanie odpowiemy poniżej.
, 7 maja 2016

Ile kosztują płytki na schodach?

Ile kosztują płytki na schodach?

Płytki podłogowe ceramiczne coraz częściej stanowią element wykończenia schodów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Terakota to bardzo wdzięczne tworzywo odznacza się dużą trwałością, estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Wyłożenie płytek na schodach wewnętrznych czy zewnętrznych nie jest zbyt kosztowną inwestycją. Najważniejszym aspektem jest odpowiedni dobór płytek oraz ich umiejętne wkomponowanie w całość aranżacji.
, 28 kwietnia 2016

Schody drewniane - cena. Ile kosztuje wykonanie schodów?

Schody drewniane - cena. Ile kosztuje wykonanie schodów?

Wiele schodów wewnętrznych ulokowanych w budynków mieszkalnych wykańcza się drewnem. Jest to bardzo wdzięczny materiał, który zapewni trwałość całej konstrukcji i pozwoli cieszyć się jej pięknem na długie lata. Podczas przygotowań do tego przedsięwzięcia warto zapoznać się z walorami poszczególnych gatunków drewna oraz ofertami sprawdzonych fachowców. Pamiętajmy, że w przypadku wewnętrznych schodów drewnianych najważniejsza jest jakość wykonania, która gwarantuje wysoką żywotność całej konstrukcji.
, 21 grudnia 2016

Ile kosztuje wykończenie schodów drewnianych lub kafelkami?

Ile kosztuje wykończenie schodów drewnianych lub kafelkami?

Decydując się na wybór schodów, warto rozważyć wszelkie „za” i „przeciw”, które mogą towarzyszyć takiej decyzji. I wbrew pozorom nie chodzi tu wyłącznie o kwestie finansowe ale i trwałość, estetykę czy bezpieczeństwo. Niezależnie od dokonanego wyboru należy pamiętać, iż tylko precyzyjnie i fachowo wykonane schody są gwarancją bezpieczeństwa domowników. Zobacz więc, jakie schody wewnętrzne będą najlepsze dla Twojego domu - czy będą to schody drewniane, czy może wykonane z terakoty?
, 5 lutego 2017

Rodzaje schodów wewnętrznych w domku jednorodzinnym

Rodzaje schodów wewnętrznych w domku jednorodzinnym

Wybór schodów wewnętrznych powinien być kompromisem pomiędzy komfortem użytkowym, a zajmowaną powierzchnią. Istnieje wiele rodzajów eleganckich schodów, które można umieścić zarówno w małych jak i większych domach. Każde z nich sprawdza się w nieco innych przestrzeniach oraz charakteryzuje się odmiennymi walorami. Do najpopularniejszych konstrukcji należą gotowe schody: jednobiegowe, zabiegowe oraz spiralne. Możemy je nabyć od ręki jako produkty prefabrykowane, bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu ani wykonywania ciężkiej konstrukcji betonowej. Co więcej, tego typu konstrukcje to najczęściej schody drewniane z bardzo solidnego materiału.
, 28 kwietnia 2016

Schody drewniane - cena, porady do wyboru drewna

Schody drewniane - cena, porady do wyboru drewna

Praktycznie każdy dom jest zaopatrzony w schody, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. W przypadku schodów na zewnątrz budynku najczęściej jako materiał wykorzystuje się kafle lub gres. W przypadku schodów wewnętrznych  budynku sprawa jest nieco bardziej skomplikowana – możemy użyć płytek, wykładziny lub drewna. I właśnie schodom drewnianym przyjrzyjmy się bliżej. Zobacz, ile kosztują schody drewniane!
, 28 kwietnia 2016

Powiązane tematy

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij