Ceny za Toitoi – na co zwrócić uwagę przy wynajmie toalet przenośnych?

Cennik wynajmu toalet przenośnych nie jest nadmiernym obciążeniem dla budżetu inwestora. Ostateczne ceny będą uzależnione od czasu wypożyczenia Toitoi, dodatkowych usług oczyszczania, liczby użytkowników oraz dodatkowego wyposażenia.

Dla przykładu, kabina Toitoi Fresh jest jednym z najpopularniejszych, a zarazem najpopularniejszych rozwiązań. Kabina posiada standardowe wyposażenie i biały dach, dzięki któremu wnętrze nie nagrzewa się nadmiernie w okresie letnim. Standardowy cennik wynajmu toalet przenośnych może być podwyższony poprzez zamówienie dodatkowych opcji. Będzie to między innymi dozownik płynu dezynfekującego, dodatkowe oświetlenie Led lub podkłady higieniczne.

W ofercie Toitoi znajdziemy także kabinę Toi Fresh Vip. Ceny jej wyposażenia mogą okazać się nieco wyższe ze względu na podwyższony standard. W kabinie znajdziemy lustro i haczyk na ubranie oraz dozownik płynu dezynfekującego. Ceny wynajmu mogą zostać podwyższone poprzez zamówienie dodatkowego oświetlenie Led, podkładów higienicznych lub systemu do spłukiwania.

Najwyższy standard w ofercie Toitoi prezentuje kabina Toi Fresh Vip+. W cenie najmu kabiny znajduje się umywalka, system spłukiwania czystą wodą i oświetlenie Led. Na uwagę zasługuje także toaleta Toi Classic ze zwiększoną pojemnością zbiornika. Tego typu rozwiązanie najczęściej stosuje się na imprezach masowych oraz w sytuacji użytkowania przez większą liczbę osób. Toaleta Toi Classic jest też chętnie wybierana przez sektor budowlany, a zwiększony zbiornik ogranicza częstotliwość serwisu.

Oferta wynajmu Toitoi okazuje się bardzo szeroka. Inwestor może odnaleźć różnorodne kabiny o przeznaczeniu dla dzieci, umożliwiające wjazd osób na wózku inwalidzkim czy pisuary. Różnorodność wyboru kabin sprawia, że ceny wynajmu okazują się dość zróżnicowane. Co ciekawe, niektóre firmy rozróżniają ceny w zależności od okoliczności wynajmu. Dla przykładu, cennik wynajmu toalet przenośnych na potrzeby imprez masowych może być wyższy, jeśli na imprezie będzie podawany alkohol.

Cennik wynajmu toalet przenośnych – zamówienia online i porównywarki ofert

Aby w pełni opisać możliwości wynajmu toalet przenośnych, powinniśmy określić możliwości najmu. Ceny Toitoi mogą być uzależnione w zależności od lokalizacji czy okoliczności najmu. Nie bez znaczenia będzie także sam sposób zamawiania kabiny.

Obecnie coraz więcej firm umożliwia zamówienie kabin toaletowych online. Jest to prosty sposób na porównanie ceny i wybór najbardziej korzystnej oferty. Na głównej stronie producenta Toitoi możemy znaleźć zaawansowany konfigurator z wyceną konkretnych rozwiązań. Takie same usługi zapewnia coraz więcej mniejszych, lokalnych firm.

Ciekawą opcją jest także porównywarka wynajmu toalet. Za jej pomocą możemy wyszukać oferty z okolicy, porównać ceny i warunki wynajmu toalet przenośnych. Jest to dobre rozwiązanie, bowiem wiele firm dostarcza toalety przenośne Toitoi jedynie w wybranym regionie. Wybór właściwej lokalizacji pozwala szybko odnaleźć oferty lokalnych dostawców, którzy będą w stanie zrealizować usługę w danym terminie i we wskazanej lokalizacji. Sprawdź także ten artykuł o wynajmie toalet przenośnych.

Jakie są ceny wynajmu Toitoi? Sprawdzamy

Jak już wiemy, cennik wynajmu toalet przenośnych będzie uzależniony od wielu indywidualnych parametrów. Największe znaczenie ma lokalizacja, czas wynajmu oraz przeznaczenie użytkowe. Ceny za wynajem kabiny na potrzeb inwestycji budowlanej będą inne od kosztów, które poniesiemy na rzecz krótkotrwałego najmu na cele większej uroczystości lub imprezy masowej.

Poniżej zaprezentujemy poglądowy cennik wynajmu toalet przenośnych. Są to ceny uśrednione, nieobejmujące wartości podatku VAT. Stawki za wynajem Toitoi w poszczególnych miastach mogą się nieznacznie różnić i być uzależnione od oferty konkretnego usługodawcy.

Cennik wynajmu toalet przenośnych zawiera uśrednione stawki najmu kabin o typowym standardzie. Przyjmujemy okres wypożyczenia na cztery tygodnie oraz jeden do dwóch serwisów. Ceny wynajmu Toitoi z większą liczbą serwisów na ogół okazują się odczuwalnie wyższe. Nie bez znaczenia będzie także liczba wynajmowanych toalet przenośnych, ich standard oraz lokalizacja wykonania usługi.

Cennik wynajmu toalet przenośnych – ceny Toitoi, aktualizacja 15-04-2021

Średnia cena od

Średnia cena do

Standardowa kabina toaletowa, jeden serwis

200 zł

250 zł

Toaleta Toi Fresh, dwa serwisy

270 zł

330 zł

Standardowa kabina toaletowa dla maksymalnie czterech użytkowników, serwis co tydzień

380 zł

450 zł

Standardowa kabina toaletowa, do czterech użytkowników, serwis co dwa tygodnie

280 zł

350 zł

Źródło: www.toitoi.pl/wynajem-kabin, https://www.wcexpress.pl

Ceny za przenośne kabiny toaletowe mogą być nieco wyższe lub wyższe w zależności od indywidualnych oczekiwań wynajmującego. Dla przykładu, w przypadku użytkowania toalety przez większą liczbę osób zaleca się serwis przynajmniej co tydzień. Przy większych, kilkudniowych imprezach serwis odbywa się nawet każdego dnia. Ceny serwisowania bez wątpienia wpłyną na ostateczny koszt wynajmu przenośnych toalet.

ikona podziel się Przekaż dalej