Mały domek do 60m2

Projekty małych domów jednorodzinnych o nowoczesnej sylwetce są ekonomiczne nie tylko w budowie, ale również w eksploatacji. Gotowe projekty do 60 m2wyróżnia uniwersalna stylistyka, dzięki której możliwe staje się jej dostosowanie do indywidualnych potrzeb domowników. Niekwestionowanym atutem projektu, którego powierzchnia mieszkalna wynosi 58,30 m2, jest funkcjonalne rozmieszczenie wnętrz, dzięki czemu na parterze znajduje się pokój dzienny otwarty na kuchnię, który optycznie powiększa przestrzeń mieszkania. Odpowiednio zaplanowane okna zapewniają właściwą ilość światła dziennego, które przebija się do wnętrz. Na pozór mały domek posiada dwie kondygnacje, na których łącznie mieści się aż 8 pomieszczeń. Cena projektu: 1900 zł. Warto wybrać opcję z kosztorysem.

Odzwierciedleniem tańszego i nieco większego domu niż kawalerka są plany małych domów jednorodzinnych Katleja o powierzchni użytkowej 44,49 m2. Duże przeszklenie znajdujące się w pokoju dziennym umożliwia wyjście na taras ogrodowy. Program domu obejmuje dwie sypialnie, łazienkę, pokój dzienny włącznie z aneksem kuchennym, a także małe pomieszczenie gospodarcze, które może służyć jako suszarnia. Mały domek bez garażu urzeka minimalistyczną bryłą i unikalną elewacją, która sprosta oczekiwaniom wymagających mieszkańców. Cena projektu: 1900 zł. Ten malutki domek warto wybrać w opcji z kosztorysem.

Projekty małych domów do 80 m2

Plany małych domów jednorodzinnych do 80 m2 nie muszą być drogie. Przykładem są gotowe projekty Zarabie, które doskonale sprawdzą się na niewielkich działkach budowlanych. Niewielka powierzchnia mieszkalna 68,10 m2, poddasze użytkowe i odpowiednio rozmieszczona kotłownia sprawiają, że tego typu mały domek jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem dla każdej rodziny. O wyjątkowości projektu świadczy delikatna zabudowa głównego wejścia i tarasu. Częściowo zabudowany dom jednorodzinny będzie skutecznie chronił przed deszczem i wiatrem. Cena projektu: 1900 zł.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze pompy ciepła

Zastanawiasz się jaką pompę ciepła wybrać? Sprawdź najczęściej wybierane modele pomp ciepła przez internautów. Te ceny Cię zaskoczą!

Gotowe projekty domu z garażem do 100 m23

Duże, eleganckie, oryginalne plany domów jednorodzinnych zaskakują ciekawą połacią dachową. Wygodę w domach jednorodzinnych z garażem zapewni odpowiednio zaplanowane pomieszczenia, których nie brakuje w projektach Raszewo. Gotowe projekty domów do 100 ms wyróżnia przedłużenie dachu znajdujące się nad garażem przeznaczonym dla jednego samochodu osobowego. Tego typu projekty o powierzchni użytkowej 93,30 m2 posiadają pokój dzienny, łazienkę, kuchnię, spiżarnię i pomieszczenie gospodarcze. Uzupełnieniem planu jest strefa nocna, którą zorganizowano na poddaszu. Cena projektu: 2200 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 84,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii projekty domów