Cennik Term Maltańskich w Poznaniu - sprawdź aktualne ceny

Termy Maltańskie w Poznaniu to jedna z wyjątkowych atrakcji tego miasta. Znajdziemy tu strefy dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Goście Term Maltańskich mogą skorzystać z tropikalnych zakątków aquaparku, pływalni bądź saun. Omawiamy najpopularniejsze atrakcje, a także prezentujemy aktualny cennik biletów wstępu.
autor: Ewa Pietryka

Termy Maltańskie – cennik biletów do Aquaparku

Termy Maltańskie oferują strefy przeznaczone dla całych rodzin. Jedną z nich jest Aquapark. Cennik biletów podzielono według czasu korzystania z atrakcji. Do wyboru są bilety na jedną, dwie lub trzy godziny. Ostatnia opcja to bilet całodzienny, bez limitu czasu.
Bilet 1 godzinny Bilet 2 godzinny Bilet 3 godzinny Bilet całodzienny
Normalny 42,00 zł 55,00 zł 66,00 zł 89,00 zł
Ulgowy 34,00 zł 47,00 zł 57,00 zł 78,00 zł
Rodzinny (2 osoby dorosłe + 1 dziecko lub 1 osoba dorosła + 2 dzieci) 85,00 zł 111,00 zł 135,00 zł 189,00 zł
Dopłata za każde kolejne dziecko przy zakupie biletów rodzinnych 12,00 zł 18,00 zł 26,00 zł 32,00 zł
Przedłużenie pobytu kosztuje 1,00 zł/min. Bilet do strefy Aquaparku umożliwia korzystanie z całej strefy Aquaparku oraz ze strefy Baseny Sportowe.
Źródło: https://termymaltanskie.com.pl/cenniki/
Aktualizacja: 29.09.2023

Termy Maltańskie – cena biletów na basen sportowy

Termy maltańskie w Poznaniu to nie tylko wyjątkowy Aquapark, ale i baseny sportowe. Zakup biletów do strefy basenów może uprawniać do jedno lub dwugodzinnego korzystania z atrakcji. Kolejną opcją są specjalne karnety Sport Bez Limitu.
Bilet 1 godzinny Bilet 2 godzinny Cena karnetu Ważność karnetu
Bilet normalny 18,00 zł 28,00 zł Opcja niedostępna Opcja niedostępna
Bilet ulgowy 16,00 zł 23,00 zł Opcja niedostępna Opcja niedostępna
Karnet Sport Bez Limitu Opcja niedostępna Opcja niedostępna 850,00 zł 90 dni
Karnet Sport Bez Limitu Opcja niedostępna Opcja niedostępna 1360,00 zł 180 dni
Karnet Sport Bez Limitu Opcja niedostępna Opcja niedostępna 1930,00 zł 365 dni
Przedłużenie pobytu (bilety z limitem czasu) kosztuje 1,00 zł/min. W przypadku przedłużenia pobytu po godzinie 23:00 zł, opłata wzrasta do 5,00 zł/min.
Źródło: https://termymaltanskie.com.pl/cenniki/
Aktualizacja: 29.09.2023

Ile kosztuje bilet na Termy Maltańskie? – Świat Saun

Cennik biletów wstępu do Term Maltańskich zawiera wyjątkową propozycję dla gości, którzy szukają relaksu. Istnieje możliwość wykupienia biletu do Świata Saun. Co ważne, bilet wstępu na sauny upoważnia również do korzystania z atrakcji Aquaparku i strefy basenowej.
Bilet 1 godzinny Bilet 2 godzinny Bilet 3 godzinny Bilet całodzienny
Bilet normalny 54,00 zł 65,00 zł 75,00 zł 109,00 zł
Bilet ulgowy 47,00 zł 59,00 zł 69,00 zł 99,00 zł
W recepcji Świata Saun można zakupić ręcznik i wypożyczyć szlafrok oraz prześcieradło.
Źródło: https://termymaltanskie.com.pl/cenniki/
Aktualizacja: 29.09.2023

Termy Maltańskie – cennik biletów grupowych i biletów z Kartą Dużej Rodziny

Omawiając cennik biletów na Termy Maltańskie w Poznaniu, nie sposób pominąć oferty skierowanej do zorganizowanych grup oraz do rodzin z Kartą Dużej Rodziny. W ofercie sprzedaży znajdują się bilety czasowe i bez limitu.
Bilet 1 godzinny Bilet 2 godzinny Bilet 3 godzinny Bilet całodzienny
Bilet grupowy (dotyczy grup od 15 osób) 29,00 zł 39,00 zł 46,00 zł 65,00 zł
Bilet indywidualny z Kartą Dużej Rodziny 32,00 zł 39,00 zł 46,00 zł Opcja niedostępna
Rodzinny (2 osoby dorosłe + 1 dziecko lub 1 osoba dorosła + 2 dzieci) 63,00 zł 83,00 zł 99,00 zł 122,00 zł
Dopłata do biletów rodzinnych za każde kolejne dziecko 7,00 zł 8,00 zł 12,00 zł 13,00 zł
Bilety grupowe i bilety dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny dotyczą wyłącznie strefy Aquaparku.
Źródło: https://termymaltanskie.com.pl/cenniki/
Aktualizacja: 29.09.2023

Termy Maltańskie - pakiety DAY SPA

Wizyta w Termach Maltańskich jest wyjątkową okazją do skorzystania z ekskluzywnej oferty w strefie SPA 1306. Można w niej wykupić zabiegi, kąpiele saunowe i masaże. Ciekawostką są specjalnie przygotowane pakiety DAY SPA.
Liczba uczestników Cena pakietu
Randka w SPA 2 720,00 zł
Babskie Spotkanie w SPA 2 770,00 zł
Piękna Ty! 1 470,00 zł
Biznesmen w SPA 1 320,00 zł
Mama i Córka w SPA 2 420,00 zł
Męskie sprawy 2 570,00 zł
Przed wizytą należy skontaktować się z recepcją SPA1306 w celu zarezerwowania terminu.
Źródło: https://bilety.termymaltanskie.com.pl/spa-1306.html
Aktualizacja: 02.10.2023

Termy Maltańskie w Poznaniu – strefy i atrakcje obiektu

Wyjątkowy Aquapark w Poznaniu

Termy Maltańskie w Poznaniu posiadają oddzielne strefy wypoczynku. Dużą popularnością cieszy się strefa aquaparku, w której znajdziemy wyjątkowe zjeżdżalnie, place zabaw i tropikalne plaże. W obiekcie znajduje się nawet wulkan i dwa całoroczne baseny z widokiem na Jezioro Maltańskie.

W aquaparku znajdują się zjeżdżalnie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dobrym przykładem jest Kamikaze, zjeżdżalnia Dzika Rzeka (zewnętrzna i wewnętrzna), zjeżdżalnia wielotorowa, rodzinna i dostarczająca wielu emocji zjeżdżalnia Turbo.

W strefie aquaparku znajdują się również wyjątkowe baseny. Wśród nich możemy odwiedzić basen z falą, basen relaksacyjny, geotermalny, termomineralny, basen relaksacyjny zewnętrzny, basen ze zjeżdżalniami zewnętrznymi, Złote Kaskady i Jacuzzi.

Na tym jeszcze nie koniec. Wchodząc do strefy aquaparku, napotykamy na dwa place zabaw dla dzieci, brodzik dziecięcy, strefę interaktywną i wodną krainę zabawy. Rodzice mogą skorzystać z wyposażenia strefy dla najmłodszych, a także z pokoju opiekuna i dziecka.

Atrakcje strefy Świata Saun

Termy Maltańskie w Poznaniu to także miejsce wyjątkowego relaksu dla nieco starszych turystów. Na spragnionych wypoczynku i wyjątkowego relaksu czekają atrakcje strefy Świata Saun. Jest to nieco tajemnicza strefa z seansami parowymi i kilkunastoma, wyjątkowymi rodzajami saun.

W strefie Świat Saun znajdziemy miedzy innymi saunę z koloroterapią, laconium kwiatowe, łaźnie turecką, grotę śnieżną i prysznice multimedialne. Ciekawostką są także sauny zewnętrzne i Mikrokosmos, czyli miejsce wypoczynku z podgrzewanymi leżankami. Na szczególną uwagę zasługuje:

 • Sauna infrared – to nowość w obiekcie. Sauna posiada temperaturę 50 – 60 stopni Celsjusza i wilgotność 10 – 20%. Infrared jest sauną na podczerwień, która jest szczególnie polecana przy dolegliwościach kręgosłupa oraz narządów ruchu. Seanse w saunie infrared są bezpieczne zarówno dla początkujących miłośników saun, jak i dla seniorów.
 • Sauna ziołowa – atrakcja z temperaturą 80 – 95 stopni Celsjusza i wilgotnością 10 – 20%. Sauna ziołowa jest bardzo aromatyczna dzięki witkom dębu, brzozy, lipy i eukaliptusa, które pod wpływem wysokiej temperatury wydzielają niepowtarzalny aromat. W saunie odbywają się także rytuały w postaci nakładania maseczek i stosowania naparów.
 • Sauna Kelo – utrzymuje temperaturę 85 – 95 stopni Celsjusza i wilgotność 10 – 20%. Kelo to sauna zewnętrzna typu fińskiego. Zbudowano ją z drewna sosnowego, zapewniającego żywiczny aromat. W saunie odbywają się seanse parowe, podczas których saunomistrz polewa kamienie pieca dużą ilością wody z dodatkiem aromatów. Takie działanie potęguje odczucia ciepła.
 • Sauna Event – zapewnia temperaturę 85 -95 stopni Celsjusza i wilgotność 10 – 20%. Jest to sauna fińska, w której odbywają się seanse parowe.
 • Sauna Panorama – wyjątkowa sauna z temperaturą 85 -95 stopni Celsjusza i wilgotnością 10 – 20%. Jest to największa sauna zewnętrzna w Termach Maltańskich. Dodatkową atrakcją jest widok na pobliski las. Sauna jest częściowo przeszklona, a w środku odbywają się wyjątkowe wieczory saunowe.
 • Sauna kamienna Maximus – utrzymuje temperaturę w zakresie 43 – 60 stopni Celsjusza i wilgotność na poziomie 45 – 60%. Jest to pomieszczenie z piecem, który automatycznie polewa kamienie. Dzięki temu z kamieni stopniowo wydzielają się mineralne substancje czynne. Dzięki nieco niższej temperaturze i ogrzewanym, kamiennym ławeczkom, sauna Maximus jest idealna dla osób początkujących..

Basen sportowy i pływalnia

Cennik biletów na Termy Maltańskie w Poznaniu może obejmować strefę pływalni. Znajdziemy w niej wyjątkowy basen sportowy oraz dodatkowe atrakcje dla miłośników pływania. Warto zauważyć, że pływalnia dysponuje całym kompleksem pełnowymiarowych basenów olimpijskich, które spełniają światowe standardy. Baseny zostały stworzone z myślą o profesjonalnych sportowcach i organizacji różnorodnych zawodów sportowych.

Pływalnia została wyposażona w olimpijski basen sportowy o długości 50 metrów z możliwością podziału na dwa mniejsze. Na terenie obiektu znajduje się również wieża skoków i siłownia. Ciekawostką także basen głęboki (na 5 metrów). Jest to obiekt o długości 25 metrów, wyposażony w 10 metrową wieżę i trampoliny. Basen głęboki jest dobrym miejscem do nauki freedivingu i skoków do wody. Co ważne, na dnie basenu znajduje się specjalna maszyna, która wytwarza bąble powietrza. W ten sposób osoba skacząca do wody uzyskuje dodatkową amortyzację podczas uderzenia w taflę wody.

Po wyczerpujących treningach na basenie sportowym lub basenie głębokim, można zrelaksować się w jacuzzi. Jest ono wypełnione gorącą wodą, a dodatkowy hydromasaż ułatwia regenerację po wysiłku fizycznym.

Na szczególną uwagę zasługuje również profesjonalny basen suchy. Jest to basen wypełniony specjalnymi gąbkami. Znajdziemy go w oddzielnej sali. Basen suchy znajduje zastosowanie u osób, które ćwiczą skoki do wody. Dzięki basenowi z gąbkami można wykonać imitacje ewolucji, które później wykonuje się w basenie wodnym.

Pływalnia w Termach Maltańskich umożliwia zdobycie uprawnień ratowniczych oraz karty pływackiej. Basen sportowy i głęboki jest często wybierane przez Kadrę Narodową i kluby pływackie, dlatego zaleca się sprawdzenie grafiku dostępności torów w celu efektywnego zaplanowania swojej wizyty.

Termy Maltańskie – SPA 1306

Podczas wizyty w Termach Maltańskich można odwiedzić wyjątkową strefę SPA 1306. Znajdziemy tam wysokiej klasy zabiegi pielęgnacyjne oraz kąpiele saunowe. Dla wielu osób będzie to idealna metoda na niezakłócony relaks i odpoczynek.

Strefa SPA 1306 zapewnia wyjątkowe rytuały i ceremonie, które pozwalają na oderwanie się od codzienności. Ciekawostką są zabiegi rytualne na ciało, zabiegi modelujące sylwetkę, masaże ajurwedyjskie i zabiegi pielęgnacji twarzy. W SPA 1306 można też organizować wieczory panieńskie bądź wykupić pakiety DAY SPA.

Wśród pakietów DAY SPA znajduje się Randka w SPA (oferta dla dwóch osób), Babskie Spotkanie w SPA (dla dwóch osób), Piękna Ty! (pakiet dla 1 osoby), Biznesmen w SPA (pakiet dla 1 osoby), Mama i Córka w SPA (oferta dla dwóch osób) oraz Męskie Sprawy (dla dwóch osób).

Bilet wstępu – normalny, ulgowy czy grupowy?

Cennik biletów wstępu na Termy Maltańskie w Poznaniu zawiera kilka propozycji. W ofercie sprzedaży znajdują się:

 • Normalny bilet wstępu – bilet jednorazowy do wybranej strefy, bez dodatkowych zniżek.
 • Bilet ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się (zgodnie z zapisami regulaminu Term Maltańskich).
 • Rodzinny bilet wstępu – obejmuje wejście dla dwóch osób dorosłych i jednego dziecka bądź opcjonalnie dla jednej osoby dorosłej i dwójki dzieci. Istnieje możliwość dokupienia biletów dla każdego kolejnego dziecka. Maksymalny limit dzieci wchodzących do obiektu w ramach biletu rodzinnego wynosi 7 osób.
 • Bilet bezpłatny – przysługuje dzieciom do lat 3.

Cena biletów wstępu będzie uzależniona od wybranej strefy oraz długości pobytu. W strefie aquaparku i Świecie Saun znajdziemy bilety:

 • 1 godzinne.
 • 2 godzinne.
 • 3 godzinne.
 • Całodzienne.

W ofercie znajdują się również bilety wstępu na same baseny sportowe. W tym przypadków cena wejściówki będzie uzależniona od uprawnienia do zniżek oraz długości pobytu. Istnieje możliwość wykupienia biletów na wejście jedno i dwugodzinne.

Cennik Term Maltańskich w Poznaniu - sprawdź aktualne ceny

Zobacz podobne cenniki

Zobacz podobne artykuły


 • Konto użytkownika
 • Konto firmy
Zdobywajnajlepsze oferty!
 • Zapisuj i zarządzaj inwestycjami
 • Twórz nowe kosztorysy
 • Znajdź najlepszego wykonawcę
Załóż konto
Załóż kontoi daj się znaleźć!
 • Daj się znaleźć w internecie
 • Zaprezentuj ofertę swojej firmy
 • Pozyskaj nowych klientów!
Załóż konto