Łowicz - cennik wulkanizacji - sprawdź lokalne ceny naprawy i wymiany opon

W poniższej tabeli prezentujemy średnie ceny za usługi wulkanizacyjne w Łowiczu. Znajdziesz tutaj cennik między innymi wymiany opon na felgach stalowych , wymiany opon na felgach stalowych , wymiany opon na alufelgach , wymiany opon na alufelgach , naprawy opony z wyważeniem , prostowania felg aluminiowych , sprawdzania geometrii samochodu , sezonowego przechowywania opon. Sprawdź, ile kosztują usługi naprawy i wymiany opon w Łowiczu i okolicach oraz innych miastach województwa łódzkiego.

Wulkanizacja - cennik w Łowiczu

cena netto cena brutto
Wymiana opon na felgach stalowych 15-16 cali 78.58
zł/komplet
84.87
zł/komplet
Średni koszt wymiany opon na felgach stalowych. Stalówki o rozmiarze 15 do 16 cali. Usługa kompleksowa obejmująca wymianę kompletu opon wraz z wyważeniem.
Wymiana opon na felgach stalowych 19 - 22 cale 104.46
zł/komplet
112.81
zł/komplet
Średni koszt wymiany opon na felgach stalowych. Stalówki o rozmiarze 19 do 22 cali. Usługa kompleksowa obejmująca wymianę kompletu opon wraz z wyważeniem.
Wymiana opon na felgach aluminiowych 15 - 16 cali 75.71
zł/komplet
81.77
zł/komplet
Średni koszt wymiany opon na felgach aluminiowych. Felgi o rozmiarze do 16 cali. Usługa kompleksowa wraz z wyważeniem opon po wymianie.
Wymiana opon na felgach aluminiowych 19 - 22 cale 95.83
103.50
Średni koszt wymiany opon na felgach aluminiowych. Rozmiar 19 do 22 cali, usługa kompleksowa wraz z wyważeniem. Pojazdy osobowe.
Sezonowe przechowywanie opon 74.75
80.73
Średni koszt sezonowego przechowywania opon z felgami stalowymi lub aluminiowymi. Cena obejmuje usługę przechowyania kompletu opon o rozmiarze do 19 cali. Przy większych rozmiarach cena ulega zwiększeniu.
Naprawa opony wraz z wyważeniem demontażem i montażem 46.00
zł/szt.
49.68
zł/szt.
Średni koszt naprawy opony samochodowej. Cena usługi kompleksowej wraz z demontażem opony, jej późniejszym zamontowaniem oraz wyważeniem.
Prostowanie felg aluminiowych 66.12
zł/szt.
71.42
zł/szt.
Średnia stawka prostowania felg aluminiowych. Normalny stopień skomplikowania usługi, cena za jedną sztukę.
Sprawdzanie geometrii samochodu bez regulacji 76.67
82.80
Uśredniony koszt sprawdzenia geometrii samochodu. Cena nie obejmuje usługi regulacji, za którą należy zapłacić dodatkowo. Stawka obowiązująca dla samochodów osobowych.
Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń

Chcesz otrzymać konkretne oferty na usługi wulkanizacyjne od firm z Łowicza i okolic? Kliknij i wypełnij krótki formularz.

Ceny wulkanizacji w mieście Łowicz - kilka faktów

 • Spośród wymiany opon i ich naprawy w Łowiczu najmniej zapłacisz za naprawę opony z wyważeniem.
 • W Łowiczu najwyższą cenę zapłacisz za wymianę opon na felgach stalowych.
 • Wymiana opon na felgach stalowych 15-16 cali, wymiana opon na felgach stalowych 19 - 22 cale, wymiana opon na felgach aluminiowych 15 - 16 cali, wymiana opon na felgach aluminiowych 19 - 22 cale, naprawa opony wraz z wyważeniem demontażem i montażem, prostowanie felg aluminiowych, sprawdzanie geometrii samochodu bez regulacji, sezonowe przechowywanie opon - ich cena w mieście Łowicz kształtuje się pomiędzy powyższymi widełkami.

Powiązane tematy

Te cenniki również mogą Cię zainteresować

 • Konto użytkownika
 • Konto firmy
Zdobywajnajlepsze oferty!
 • Zapisuj i zarządzaj inwestycjami
 • Twórz nowe kosztorysy
 • Znajdź najlepszego wykonawcę
Załóż konto
Załóż kontoi daj się znaleźć!
 • Daj się znaleźć w internecie
 • Zaprezentuj ofertę swojej firmy
 • Pozyskaj nowych klientów!
Załóż konto