Żyrardów - cennik wulkanizacji - sprawdź lokalne ceny naprawy i wymiany opon

W poniższej tabeli prezentujemy średnie ceny za usługi wulkanizacyjne w Żyrardowie. Znajdziesz tutaj cennik między innymi wymiany opon na felgach stalowych , wymiany opon na felgach stalowych , wymiany opon na alufelgach , wymiany opon na alufelgach , naprawy opony z wyważeniem , prostowania felg aluminiowych , sprawdzania geometrii samochodu , sezonowego przechowywania opon. Sprawdź, ile kosztują usługi naprawy i wymiany opon w Żyrardowie i okolicach oraz innych miastach województwa mazowieckiego.

Wulkanizacja - cennik w Żyrardowie

cena netto cena brutto
Wymiana opon na felgach stalowych 15-16 cali 68.79
zł/komplet
74.29
zł/komplet
Średni koszt wymiany opon na felgach stalowych. Stalówki o rozmiarze 15 do 16 cali. Usługa kompleksowa obejmująca wymianę kompletu opon wraz z wyważeniem.
Wymiana opon na felgach stalowych 19 - 22 cale 108.76
zł/komplet
117.46
zł/komplet
Średni koszt wymiany opon na felgach stalowych. Stalówki o rozmiarze 19 do 22 cali. Usługa kompleksowa obejmująca wymianę kompletu opon wraz z wyważeniem.
Wymiana opon na felgach aluminiowych 15 - 16 cali 95.75
zł/komplet
103.41
zł/komplet
Średni koszt wymiany opon na felgach aluminiowych. Felgi o rozmiarze do 16 cali. Usługa kompleksowa wraz z wyważeniem opon po wymianie.
Wymiana opon na felgach aluminiowych 19 - 22 cale 127.35
137.54
Średni koszt wymiany opon na felgach aluminiowych. Rozmiar 19 do 22 cali, usługa kompleksowa wraz z wyważeniem. Pojazdy osobowe.
Sezonowe przechowywanie opon 77.16
83.33
Średni koszt sezonowego przechowywania opon z felgami stalowymi lub aluminiowymi. Cena obejmuje usługę przechowyania kompletu opon o rozmiarze do 19 cali. Przy większych rozmiarach cena ulega zwiększeniu.
Naprawa opony wraz z wyważeniem demontażem i montażem 52.99
zł/szt.
57.23
zł/szt.
Średni koszt naprawy opony samochodowej. Cena usługi kompleksowej wraz z demontażem opony, jej późniejszym zamontowaniem oraz wyważeniem.
Prostowanie felg aluminiowych 83.66
zł/szt.
90.36
zł/szt.
Średnia stawka prostowania felg aluminiowych. Normalny stopień skomplikowania usługi, cena za jedną sztukę.
Sprawdzanie geometrii samochodu bez regulacji 69.00
74.52
Uśredniony koszt sprawdzenia geometrii samochodu. Cena nie obejmuje usługi regulacji, za którą należy zapłacić dodatkowo. Stawka obowiązująca dla samochodów osobowych.
Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń

Chcesz otrzymać konkretne oferty na usługi wulkanizacyjne od firm z Żyrardowa i okolic? Kliknij i wypełnij krótki formularz.

Ceny wulkanizacji w mieście Żyrardów - kilka faktów

 • Spośród wymiany opon i ich naprawy w Żyrardowie najmniej zapłacisz za naprawę opony z wyważeniem.
 • W Żyrardowie najwyższą cenę zapłacisz za wymianę opon na alufelgach.
 • Wymiana opon na felgach stalowych 15-16 cali, wymiana opon na felgach stalowych 19 - 22 cale, wymiana opon na felgach aluminiowych 15 - 16 cali, wymiana opon na felgach aluminiowych 19 - 22 cale, naprawa opony wraz z wyważeniem demontażem i montażem, prostowanie felg aluminiowych, sprawdzanie geometrii samochodu bez regulacji, sezonowe przechowywanie opon - ich cena w mieście Żyrardów kształtuje się pomiędzy powyższymi widełkami.

Powiązane tematy

Te cenniki również mogą Cię zainteresować

 • Konto użytkownika
 • Konto firmy
Zdobywajnajlepsze oferty!
 • Zapisuj i zarządzaj inwestycjami
 • Twórz nowe kosztorysy
 • Znajdź najlepszego wykonawcę
Załóż konto
Załóż kontoi daj się znaleźć!
 • Daj się znaleźć w internecie
 • Zaprezentuj ofertę swojej firmy
 • Pozyskaj nowych klientów!
Załóż konto