Legionowo - cennik zakładów pogrzebowych - zobacz lokalne ceny usług pogrzebowych

W poniższej tabeli prezentujemy średnie ceny za dom pogrzebowy w Legionowie. Znajdziesz tutaj cennik między innymi trumien sosnowych, zdobionych trumien dębowych, przygotowania ciała do pogrzebu, przechowywania ciała w chłodni przed pogrzebem, organizacji pochówków i pogrzebów, mszy pogrzebowych, opłat kancelaryjnych do pogrzebu, kremacji ciała, pojedynczego nagrobka z granitu, podwójnego nagrobka z granitu, wykonania piaskowego napisu na płycie nagrobnej, wykonania piaskowego krzyża na płytę nagrobną, wazonów nagrobnych, granitowych książek na nagrobek, nagrobków urnowych. Sprawdź, ile kosztują usługi pogrzebowe w Legionowie i okolicach oraz innych miastach województwa mazowieckiego.

Zakład pogrzebowy - cennik w Legionowie

cena netto cena brutto
Przechowywanie ciała w chłodni
zł/48h

zł/48h
Średni koszt przechowywania ciała w chłodni. Stawka za 48 godzin. Cena przechowywania ciała przez dłuższy okres czasu wiąże się z wyższą opłatą w zakładzie pogrzebowym.
Przygotowanie ciała do pogrzebu

Średnia cena przygotowania ciała do pogrzebu. W cenę wchodzi ubranie ciała, czesanie, makijaż oraz mycie. Zakład pogrzebowy z pośredniej półki cenowej.
Msza pogrzebowa

Średni koszt organizacji mszy pogrzebowej. Świadczenie organiozowane przez kościoły zwolnione z podatku VAT.
Organizacja pochówku

Średni koszt kompleksowej organizacji pogrzebu przez zakład pogrzebowy z pośredniej półki cenowej. W cenę usługi wchodzi wynajęcie karawanu, przewóz trumny, przenoszenie trumny, opuszczanie do grobu oraz zasypanie mogiły.
Opłaty kancelaryjne do pogrzebu

Średni koszt uiszczenia opłaty kancelaryjnej. Świadczenia organizowane przez kościoły zwolnione z podatku VAT.
Kremacja ciała

Średni koszt kremacji ciała. Usługa wykonana przez krematorium z pośredniej półki cenowej.
Nagrobek urnowy

Średni koszt wykonania dobrej jakości nagrobka urnowego. Granit impala, zakład kamieniarski z pośredniej półki cenowej. Nowocesny wygląd nagrobka, ozdobne dodatki na płycie.
Zdobiona trumna dębowa

Uśredniony koszt wykonania trumny dębowej. Produkt z dodatkowymi zdobieniami, wyższy stopień skomplikowania usługi. Zakład pogrzebowy z pośredniej półki cenowej.
Trumna sosnowa

Uśredniony koszt wykonania trumny sosnowej. Zakład pogrzebowy z pośredniej półki cenowej. Trumna bez bogatych zdobień, normalny stopień skomplikowania usługi.
Granitowa książka na nagrobek

Średni koszt wykonania ozdobnej, granitowej ksiażki na nagrobek. Cena nie obejmuje wykonania napisów. Stawka z pośredniej półki cenowej.
Wazon nagrobny

Średni koszt wykonania ozdobnego wazonu nagrobnego. Wazon wpisujący się w kształt prostokąta o wymiarach około 9 x 9 x 15 cm. Normalny stopień skomplikowania prac, zakład kamieniarski z pośredniej półki cenowej.
Wykonanie piaskowanego krzyża na płytę nagrobkową

Średni koszt wykonania piaskowanego krzyża na płytę nagrobkową. Normalny stopień skomplikowania prac, usługa z pośredniej półki cenowej.
Wykonanie piaskowanego napisu na płycie nagrobnej

Średni koszt wykonania piaskowanego napisu na płycie. Cena za jeden znak tekstu normalnej czcionki. Zakład z pośredniej półki cenowej.
Pojedynczy nagrobek z granitu

Średni koszt zakupu nagrobka granitowego. Dobra jakość wykonania, nagrobek pojedynczy o wymiarach okolo 190 x 90 cm. Normalna ilość zdobień, nowoczesny wygląd
Podwójny nagrobek z granitu

Średni koszt zakupu nagrobka granitowego. Dobra jakość wykonania, nagrobek podwójny o wymiarach około 190 x 170 cm. Normalna ilość zdobień, nowoczesny wygląd.
Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń

Chcesz otrzymać konkretne oferty na dom pogrzebowy od firm z Legionowa i okolic? Kliknij i wypełnij krótki formularz.

Ceny zakładu pogrzebowego w mieście Legionowo - kilka faktów

  • Trumna sosnowa, zdobiona trumna dębowa, przygotowanie ciała do pogrzebu, przechowywanie ciała w chłodni, organizacja pochówku, msza pogrzebowa, opłaty kancelaryjne do pogrzebu, kremacja ciała, pojedynczy nagrobek z granitu, podwójny nagrobek z granitu, wykonanie piaskowanego napisu na płycie nagrobnej, wykonanie piaskowanego krzyża na płytę nagrobkową, wazon nagrobny, granitowa książka na nagrobek, nagrobek urnowy - ich cena w mieście Legionowo kształtuje się pomiędzy powyższymi widełkami.

Ceny zakładu pogrzebowego w innych miastach województwa mazowieckiego

Ceny zakładu pogrzebowego w innych województwach

Powiązane tematy

Te cenniki również mogą Cię zainteresować

  • Konto użytkownika
  • Konto firmy
Zdobywajnajlepsze oferty!
  • Zapisuj i zarządzaj inwestycjami
  • Twórz nowe kosztorysy
  • Znajdź najlepszego wykonawcę
Załóż konto
Załóż kontoi daj się znaleźć!
  • Daj się znaleźć w internecie
  • Zaprezentuj ofertę swojej firmy
  • Pozyskaj nowych klientów!
Załóż konto