Ostróda - cennik zakładów pogrzebowych - zobacz lokalne ceny usług pogrzebowych

Ostróda - cennik zakładów pogrzebowych - zobacz lokalne ceny usług pogrzebowych
W poniższej tabeli prezentujemy średnie ceny za dom pogrzebowy w Ostródzie. Znajdziesz tutaj cennik między innymi trumien sosnowych, zdobionych trumien dębowych, przygotowania ciała do pogrzebu, przechowywania ciała w chłodni przed pogrzebem, organizacji pochówków i pogrzebów, mszy pogrzebowych, opłat kancelaryjnych do pogrzebu, kremacji ciała, pojedynczego nagrobka z granitu, podwójnego nagrobka z granitu, wykonania piaskowego napisu na płycie nagrobnej, wykonania piaskowego krzyża na płytę nagrobną, wazonów nagrobnych, granitowych książek na nagrobek, nagrobków urnowych. Sprawdź, ile kosztują usługi pogrzebowe w Ostródzie i okolicach oraz innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego.

Zakład pogrzebowy - cennik w Ostródzie

cena netto cena brutto
Przechowywanie ciała w chłodni 95.59
zł/48h
103.24
zł/48h
Średni koszt przechowywania ciała w chłodni. Stawka za 48 godzin. Cena przechowywania ciała przez dłuższy okres czasu wiąże się z wyższą opłatą w zakładzie pogrzebowym.
Przygotowanie ciała do pogrzebu 271.69
293.42
Średnia cena przygotowania ciała do pogrzebu. W cenę wchodzi ubranie ciała, czesanie, makijaż oraz mycie. Zakład pogrzebowy z pośredniej półki cenowej.
Msza pogrzebowa 782.46
782.46
Średni koszt organizacji mszy pogrzebowej. Świadczenie organiozowane przez kościoły zwolnione z podatku VAT.
Organizacja pochówku 1,811.25
1,956.15
Średni koszt kompleksowej organizacji pogrzebu przez zakład pogrzebowy z pośredniej półki cenowej. W cenę usługi wchodzi wynajęcie karawanu, przewóz trumny, przenoszenie trumny, opuszczanie do grobu oraz zasypanie mogiły.
Opłaty kancelaryjne do pogrzebu 347.76
347.76
Średni koszt uiszczenia opłaty kancelaryjnej. Świadczenia organizowane przez kościoły zwolnione z podatku VAT.
Kremacja ciała 633.94
684.65
Średni koszt kremacji ciała. Usługa wykonana przez krematorium z pośredniej półki cenowej.
Nagrobek urnowy 4,930.62
5,325.07
Średni koszt wykonania dobrej jakości nagrobka urnowego. Granit impala, zakład kamieniarski z pośredniej półki cenowej. Nowocesny wygląd nagrobka, ozdobne dodatki na płycie.
Zdobiona trumna dębowa 3,119.38
3,368.93
Uśredniony koszt wykonania trumny dębowej. Produkt z dodatkowymi zdobieniami, wyższy stopień skomplikowania usługi. Zakład pogrzebowy z pośredniej półki cenowej.
Trumna sosnowa 835.19
902.00
Uśredniony koszt wykonania trumny sosnowej. Zakład pogrzebowy z pośredniej półki cenowej. Trumna bez bogatych zdobień, normalny stopień skomplikowania usługi.
Granitowa książka na nagrobek 603.75
652.05
Średni koszt wykonania ozdobnej, granitowej ksiażki na nagrobek. Cena nie obejmuje wykonania napisów. Stawka z pośredniej półki cenowej.
Wazon nagrobny 256.59
277.12
Średni koszt wykonania ozdobnego wazonu nagrobnego. Wazon wpisujący się w kształt prostokąta o wymiarach około 9 x 9 x 15 cm. Normalny stopień skomplikowania prac, zakład kamieniarski z pośredniej półki cenowej.
Wykonanie piaskowanego krzyża na płytę nagrobkową 70.44
76.07
Średni koszt wykonania piaskowanego krzyża na płytę nagrobkową. Normalny stopień skomplikowania prac, usługa z pośredniej półki cenowej.
Wykonanie piaskowanego napisu na płycie nagrobnej 8.75
9.45
Średni koszt wykonania piaskowanego napisu na płycie. Cena za jeden znak tekstu normalnej czcionki. Zakład z pośredniej półki cenowej.
Pojedynczy nagrobek z granitu 4,226.25
4,564.35
Średni koszt zakupu nagrobka granitowego. Dobra jakość wykonania, nagrobek pojedynczy o wymiarach okolo 190 x 90 cm. Normalna ilość zdobień, nowoczesny wygląd
Podwójny nagrobek z granitu 6,440.00
6,955.20
Średni koszt zakupu nagrobka granitowego. Dobra jakość wykonania, nagrobek podwójny o wymiarach około 190 x 170 cm. Normalna ilość zdobień, nowoczesny wygląd.
Ceny szacunkowe na podstawie ofert znalezionych w internecie. Nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie powinny być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń

Chcesz otrzymać konkretne oferty na dom pogrzebowy od firm z Ostródy i okolic? Kliknij i wypełnij krótki formularz.

Ceny zakładu pogrzebowego w mieście Ostróda - kilka faktów

 • Spośród domów pogrzebowych w Ostródzie najmniej zapłacisz za wykonanie piaskowego napisu na płycie nagrobnej.
 • W Ostródzie najwyższą cenę zapłacisz za podwójny nagrobek z granitu.
 • Trumna sosnowa, zdobiona trumna dębowa, przygotowanie ciała do pogrzebu, przechowywanie ciała w chłodni, organizacja pochówku, msza pogrzebowa, opłaty kancelaryjne do pogrzebu, kremacja ciała, pojedynczy nagrobek z granitu, podwójny nagrobek z granitu, wykonanie piaskowanego napisu na płycie nagrobnej, wykonanie piaskowanego krzyża na płytę nagrobkową, wazon nagrobny, granitowa książka na nagrobek, nagrobek urnowy - ich cena w mieście Ostróda kształtuje się pomiędzy powyższymi widełkami.

Powiązane tematy

Te cenniki również mogą Cię zainteresować

 • Konto użytkownika
 • Konto firmy
Zdobywajnajlepsze oferty!
 • Zapisuj i zarządzaj inwestycjami
 • Twórz nowe kosztorysy
 • Znajdź najlepszego wykonawcę
Załóż konto
Załóż kontoi daj się znaleźć!
 • Daj się znaleźć w internecie
 • Zaprezentuj ofertę swojej firmy
 • Pozyskaj nowych klientów!
Załóż konto