Cennik Rolex – oferta w W.Kruk

Zegarek Rolex możemy skonfigurować i zakupić na oficjalnej stronie producenta. Intuicyjny konfigurator daje nam niemal nieograniczone możliwości, a damskie oraz męskie modele obejmują wiele ciekawych rozwiązań.

Na oficjalnej stronie marki Rolex nie znajdziemy oficjalnego cennika. Cena zegarków dostępnych w konfiguratorze zostaje zaprezentowana jedynie na żądanie klienta. Ostateczna cena za eleganckie zegarki będzie w dużej mierze uzależniona od wybranego modelu i opcji dodatkowych, które zaznacza się poprzez konfigurator.

Zegarek Rolex kupimy także w sklepach oficjalnych dystrybutorów. Jednym z nich jest W.Kruk zapewniający szeroką gamę zegarków z kolekcji 2022. W ofercie dystrybutora znajdziemy zarówno eleganckie modele damskie, jak i męskie. Poniżej zaprezentujemy cennik złotych zegarków Rolex, prezentowanych na oficjalnej stronie W.Kruk.

Ile zapłacimy za męski zegarek Rolex? Oferta 2022

Eleganckie zegarki marki Rolex stanowią połączenie precyzji wykonania i najlepszej jakości materiałów. W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się kilkanaście modeli. Ich cena może być zaprezentowana na stronie internetowej bądź dostępna na żądanie. Za nowe modele należy zapłacić minimum 6 150 Euro. Rolex OYSTER PERPETUAL 41 to najtańszy zegarek Rolex w ofercie W.Kruk. Zegarek wyposażono w samonakręcający się mechanizm, płaską bransoletę Oyster oraz elementy z innowacyjnej stali Oystersteel.

Ciekawie prezentuje się także męski zegarek Rolex AIR-KING z nowym projektem oferty i prostymi bokami. Model posiada poszerzoną bransoletę i zapięcie zabezpieczające Oysterlock. Tarcza modelu została odświeżona, a sam zegarek Rolex Air-King stał się hołdem dla pionierów lotnictwa. Co ciekawe, jest to też jeden z najtańszych, dostępnych w sprzedaży modeli. Za męski zegarek Rolex AIR-KING należy zapłacić 7 450 Euro.

Ile zapłacimy za złoty, męski zegarek Rolex? Takie rozwiązanie z pewnością nie należy do najtańszych. Ostateczny koszt złotych zegarków marki Rolex będzie uzależniona od wybranego modelu oraz parametrów. Dla przykładu, zegarek Rolex DAY-DATE 40 z żółtym złotem kosztuje 28 700 Euro. Z kolei za nowoczesny, męski zegarek Rolex CELLINI MOONPHASE z wykończeniem w postaci 18 karatowego żółtego złota Evorese i polerowaną powierzchnią należy zapłacić 27 100 Euro. Najdroższy w aktualnej ofercie na 2022 rok jest Rolex COSMOGRAPH DAYTONA. Jest to efektowny zegarek z tarczą wykonaną z czarnego meteorytu. Całości dopełnia odlana w pierścieniu skala tachometryczna, umożliwiająca pomiar prędkości do 400 kilometrów na godzinę. Cena modelu z 18 karatowymi i złotymi elementami wynosi 35 500 Euro. Najdroższy model to jedynie jedna z propozycji marki Rolex. W kreatorze dostępnym na stronie możemy także zamówić i spersonalizować znacznie droższe egzemplarze zegarków męskich. 

Ile kosztuje męski zegarek ze stali Oystersteel. Za najtańszy męski model ze stali Oystersteel zapłacimy 6 150 Euro. Mowa o wspomnianym wcześniej modelu OYSTER PERPETUAL 41. Eleganckie modele to także Rolex SUBMARINER dostępny w cenie 9 050 Euro. Ciekawie prezentują się również luksusowe modele z połączeniem stali Oystersteel oraz złota. Dobrym przykładem są modele Rolex SEA-DWELLER z ceramicznym pierścieniem i luminescencyjnym cyferblatem. Modele Rolex SEA-DWELLER ze złotym wykończeniem (żółte złoto) posiadają charakterystyczną, czarną tarczę, złoty rolesor, a także wodoszczelność do 1 220 metrów. Ile zapłacimy za omawiany model w salonach W.Kruk? Cennik zegarków Rolex SEA-DWELLER w 2022 roku wynosi 17 200 Euro. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły z aktualnymi cennikami.

W ofercie sprzedaży znajdziemy także inne, eleganckie modele męskie. Oficjalny dystrybutor W.Kruk oferuje kilkanaście propozycji. Cena niektórych zegarków (np. zegarek Rolex DAY-DATE 40) jest prezentowana na żądanie. Poniżej prezentujemy zestawienie wybranych modeli, których cennik zakupu został oficjalnie zaprezentowany na stronie internetowej W.Kruk.

Ile zapłacimy za męski zegarek Rolex? Wybrane, eleganckie modele z oferty 2022 r. Aktualizacja cennika: 22-11-2022 r.

Modele

Specyfikacja

Cennik zakupu

Rolex AIR-KING

Oyster, 40 mm, stal Oystersteel

7 450 €

Rolex GMT-MASTER II

Oyster, 40 mm, stal Oystersteel i różowe złoto Everose

15 400 €

Rolex DAY-DATE 40

Oyster, 40 mm, platyna

Cena na żądanie

Rolex YACHT-MASTER 42

Oyster, 42 mm, żółte złoto

28 700 €

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel i żółte złoto

12 100 €

Rolex SUBMARINER

Oyster, 41 mm, stal Oystersteel

9 050 €

Rolex OYSTER PERPETUAL 41

Oyster, 41 mm, stal Oystersteel

6 150 €

Rolex COSMOGRAPH DAYTONA

Oyster, 40 mm, białe złoto

35 500 €

Rolex SEA-DWELLER

Oyster, 43 mm, stal Oystersteel i żółte złoto

17 200 €

Rolex EXPLORER

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel i żółte złoto

11 250 €

Rolex MILGAUSS

Oyster, 40 mm, stal Oystersteel

9 250 €

Rolex CELLINI MOONPHASE

39 mm, 18-karatowe różowe złoto Everose, wykończenie polerowane

27 100 €

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel i żółte złoto

14 150 €

Rolex DATEJUST 41

Oyster, 41 mm, stal Oystersteel i żółte złoto

13 750 €

Rolex DATEJUST 41

Oyster

, 41 mm, stal Oystersteel i białe złoto

10 100 €

Rolex DATEJUST 41

Oyster, 41 mm, stal Oystersteel i różowe złoto Everose

13 400 €

Źródło: https://zegarki-luksusowe-wkruk.pl/rolex/rolex-watches.html?cmplp=rolex-watches

Zegarki damskie – ile kosztuje najtańszy i najdroższy zegarek Rolex?

W ofercie marki Rolex znajdziemy luksusowe, eleganckie modele zegarków damskich. W salonach W.Kruk można zamówić zarówno produkty ze stali Oystersteel, złota, połączenia stali i złota, jak i efektowne modele zegarków z dodatkiem brylantów. Ile zapłacimy za wybrane modele?

Najtańszy, dostępny w aktualnej ofercie sprzedaży model to Rolex LADY-DATEJUST 28 mm ze stali Oystersteel. Nabędziemy go w cenie 6 800 Euro.  W aktualnej ofercie znajdziemy także eleganckie modele damskie DATEJUST 36 mm ze stali  Oystersteel i z złotym wykończeniem. Cennik omawianego modelu wynosi 10 850 zł. Rolex DATEJUST 36 mm jest także dostępny bez złotych wykończeni. W tym przypadku regularna cena sprzedaży wynosi 7 350 Euro.

Ile zapłacimy za damskie modele zegarków Rolex z brylantami? Dobrym przykładem jest Rolex DATEJUST 36 ze stali Oystersteel, żółtego złota i z dodatkiem brylantów. Jednocześnie jest to jeden z najdroższych modeli dostępnych w sprzedaży. Cena zegarka to 20 850 Euro. Ten sam model z żółtym złotem i bez brylantów kosztuje 14 150 zł. Interesująco prezentują się także damskie modele Rolex DATEJUST 36 ze stali Oystersteel, różowego złota Everose oraz brylantów. Model z wysadzaną brylantami tarczą zegarka i z wyjątkowo efektownym wyglądem stanowi niemały wydatek. Aktualny cennik sprzedaży w sklepach W.Kruk to 20 550 Euro. Jest to jeden z najdroższych modeli z kolekcji damskiej.

Zdecydowanie najdroższym modelem damskim jest zegarek Rolex LADY-DATEJUST z kopertą 28 mm. Model wyposażono w bransoletę President z żółtego złota z półokrągłymi, trójelementowymi ogniwami. Ciekawostką jest również wysadzana brylantami, biała tarcza z masy perłowej. Każda tarcza posiada odmienne tony i odcienie, a masa perłowa jest na tyle unikatowa, że nigdy nie pojawią się dwie identyczne tarcze zegarków. Każdy z nich jest unikatowy. Ile zapłacimy za damski zegarek Rolex LADY-DATEJUST z kopertą 28 mm? Cena zakupu w salonach W.Kruk wynosi aktualnie 37 750 Euro.

W aktualnej ofercie sprzedaży znajdziemy także inne, bardzo eleganckie modele zegarków damskich. Poniżej prezentujemy tabelaryczne zestawienie cen modeli dostępnych w salonach W.Kruk. Wskazane ceny pochodzą z oficjalnej strony internetowej W.Kruk.

Ile zapłacimy za damskie modele zegarków Rolex? Najtańsze i najdroższe modele. Aktualizacja cennika: 22-11-2022 r.

Modele

Specyfikacja

Cennik zakupu

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel i żółte złoto

12 100 €

Rolex LADY-DATEJUST

Oyster, 28 mm, żółte złoto i brylanty

37 750 €

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel i żółte złoto

14 150 €

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel, żółte złoto i brylanty

20 850 €

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel i białe złoto

8 800 €

Rolex DATEJUST 31

Oyster, 31 mm, stal Oystersteel, różowe złoto Everose i brylanty

19 750 €

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel, różowe złoto Everose i brylanty

20 550 €

Rolex DATEJUST 31

Oyster, 31 mm, stal Oystersteel i białe złoto

10 250 €

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel i białe złoto

10 850 €

Rolex DATEJUST 36

Oyster, 36 mm, stal Oystersteel

7 350 €

Rolex LADY-DATEJUST

Oyster, 28 mm, stal Oystersteel

6 800 €

Źródło: https://zegarki-luksusowe-wkruk.pl/rolex/rolex-watches.html?cmplp=rolex-watches

ikona podziel się Przekaż dalej