Telewizja na kartę doładowanie cennik

Oferta CANAL+ na kartę obejmuje cztery pakiety. Każde z nich wyróżnia się nieco odmiennymi cenami oraz listą kanałów. Pierwsza opłata jest jednorazowa i zawiera dekoder, który otrzymujemy na własność.

Ile kosztuje doładowanie startowe? Pierwsza oferta to pakiet CANAL+ na jeden miesiąc. Opłata startowa daje nam dostęp do 99 kanałów HD, 30 kanałów filmowych, 15 kanałów dziecięcych oraz 15 kanałów sportowych. Pakiet startowy jest ważny przez jeden miesiąc. Po jego wygaśnięciu można skorzystać z miesięcznego dostępu do pakietu podstawowego bez dodatkowych opłat. W pakiecie podstawowym znajdują się 22 kanały. Cena za startowy Pakiet CANAL+ wynosi 99 zł.

Druga propozycja startowa to 6 miesięczny Pakiet Komfort+ z FILMBOX i z dekoderem satelitarnym. Oferta obejmuje 68 kanałów w jakości HD, 16 kanałów filmowych, 9 kanałów dziecięcych, 6 kanałów sportowych oraz 7 kanałów autorskich CANAL+. Pakiety możemy zamówić przez internet. Jednorazowa opłata startowa wynosi 149 zł.

Oferta CANAL+ zawiera także pakiety na 12 miesięcy. Jest to pakiet START+ z dekoderem WIFIBOX. Po wykupieniu pakietu zyskujemy roczny dostęp do 40 kanałów HD, 7 kanałów filmowych, 3 kanałów dziecięcych oraz 2 kanałów sportowych. Ile kosztuje doładowanie? Pierwsza opłata startowa kosztuje 199 zł, dekoder WIFIBOX zostaje z nami na stałe.

Ostatnia propozycja to pakiety CANAL+ z modułem CAM CI. Na start otrzymujemy miesięczny dostęp do 99 kanałów HD, 30 kanałów filmowych, 15 kanałów dziecięcych oraz 15 kanałów o tematyce sportowej. Opłata jednorazowa wynosi 199 zł.

Telewizja na kartę doładowanie cennik – Pakiety startowe CANAL+

Pakiety startowe

Opłata jednorazowa

Pakiet CANAL+ na 1 miesiąc

99,00 zł

Pakiet Komfort+ z filmbox 6 miesięcy na start z dekoderem satelitarnym

149,00 zł

Pakiet START+ na 12 miesięcy z dekoderem WIFIBOX

199,00 zł

Pakiet Canal+ z modułem CAM CI

199,00 zł

Źródło: pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

Wysokość doładowania. Jak doładować telewizję przez internet?

Wszystkie pakiety startowe na kartę nie wiążą się z koniecznością podpisywania umowy abonamentowej. Po zakończeniu okresu startowego zyskujemy miesięczny dostęp do pakietu podstawowego. Co istotne, pakiety na kartę można także doładować. Jak doładować telewizję na kartę? Doładowania można dokonać przez internet za pośrednictwem oficjalnej strony pl.canalplus.com. Opłata za doładowanie będzie uzależniona od wybranego pakietu.

  • Ile kosztuje doładowanie pakietu Start+? Wysokość doładowania wynosi 19,99 zł. W ten sposób zyskujemy dostęp do ponad 80 kanałów.
  • Ile kosztuje doładowanie pakietu Komfort+? Wysokość doładowania wynosi 39,99 zł miesięcznie. Po doładowaniu zyskujemy dostęp do ponad 110 kanałów satelitarnych.

Ustaliliśmy już, jak doładować telewizję na kartę przez internet i wiemy, jaka jest wysokość doładowania. W następnej kolejności warto ustalić, ile kosztuje doładowanie do powiększenia pakietu. Jeśli szukasz więcej porad i informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły z aktualnymi cennikami.

Ile kosztuje doładowanie do powiększenia pakietu na kartę?

Opisana powyżej cena pakietów startowych i cena miesięcznego abonamentu mogą być powiększone. Mowa o możliwości rozwinięcia pakietu o dodatkowe kanały. Oferta telewizji na kartę może zostać powiększona o pięć różnych rozwiązań. Pierwszym jest powiększenie CANAL+ SPORT 3 I 4. W ramach powiększenia otrzymujemy kanały sportowe CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 stworzone z myślą o kibicach PKO BP Ekstraklasy. Cena powiększenia wynosi 35 zł miesięcznie.

Telewizja na kartę CANAL+ posiada także możliwość powiększenia o pakiety KOMFORT+, które dają dostęp do 30 dodatkowych kanałów. Powiększenie pakietu przez internet kosztuje 49,99 zł lub 39,99 zł. Druga, promocyjna opcja dotyczy doładowania na przynajmniej 5 miesięcy.

Jak doładować telewizję na kartę o FILMBOX? W tej opcji zyskujemy dostęp do 5 kanałów FILMBOX. Wystarczy wykonać powiększenie pakietu w cenie 10 zł na miesiąc. Nieco więcej, bo 15 zł miesięcznie dopłacimy do ELEVEN SPORTS, obejmujące 3 kanały sportowe. Pakiet startowy można także powiększyć o HBO i HBO MAX, czyli kanały z popularnymi serialami i hollywoodzkimi produkcjami. Cena miesięcznego dostępu do kanałów HBO i HBO MAX wynosi 25 zł.

Oferta CANAL+ na kartę zawiera także możliwość wzbogacenia pakietu o MULTI MAN PACK. Jest to zestaw 12 dodatkowych kanałów (w tym ośmiu przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych) oraz 2 kolekcji o tematyce dla mężczyzn. Cena dodatku wynosi 20 zł miesięcznie.

Telewizja na kartę doładowanie cennik – ile dopłacimy za powiększenie pakietu?

Powiększenie pakietu

Opis

Cena miesięczna

CANAL+ SPORT 3 I 4

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4. Sportowe kanały premium stworzone specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy

35,00 zł

KOMFORT+

Dostęp do 30 unikalnych kanałów

49,99 zł lub 39,99 zł przy doładowaniu na min. 5 miesięcy z góry

FILMBOX

5 kanałów Filmbox, hity filmowe i serialowe (jakość FULL HD)

10,00 zł

HBO I HBO MAX

HBO i HBO Max - seriale oraz najsłynniejsze gwiazdy w hollywoodzkich produkcjach

25,00 zł

ELEVEN SPORTS

3 kanały Eleven Sports

15,00 zł

MULTI MAN PACK

Pakiet 12 kanałów dla mężczyzn (w tym ośmiu tylko dla dorosłych) oraz 2 kolekcje

20,00 zł

Źródło: pl.canalplus.com/telewizja-na-karte

Zaprezentowana powyżej cena doładowań pochodzi z oficjalnej strony internetowej CANAL+. Stawki opisane w artykule zostały zaktualizowane dnia 13-09-2022 r.

Jak doładować kartę przez internet? Jak już wspomnieliśmy wcześniej, można dokonać opłaty za pośrednictwem oficjalnej strony CANAL+. Doładowanie przez internet może być wykonane kartą płatniczą (VISA Electron, MasterCard Electronic, Master Card lub Maestro), szybkim przelewem, płatnością BLIK oraz Pay by link.

ikona podziel się Przekaż dalej