Hulajnoga elektryczna dla dorosłych – popularne rodzaje urządzeń

W sklepach branżowych znajdziemy wiele modeli hulajnóg. Dużą popularnością cieszą się niewielkie urządzenia dla najmłodszych. Tanie hulajnogi dziecięce mogą posiadać większą liczbę kół, co zwiększa bezpieczeństwo podczas przejazdu. Ze względu na niewielkie rozmiary i niskie, dopuszczalne obciążenie, nie są to urządzenia przeznaczone do użytku przez osoby dorosłe.

Drugi, równie popularny rodzaj urządzeń to hulajnogi miejskie, zwane również rekreacyjnymi. Może to być bardzo komfortowa w użytkowaniu hulajnoga elektryczna dla dorosłych. Urządzenia miejskie na ogół posiadają niewielkie rozmiary i nie mają imponujących osiągów. Ich atutem jest z kolei wygodne prowadzenie oraz duża mobilność. Jak sama nazwa wskazuje, hulajnogi miejskie świetnie sprawdzają jako środek transportu w aglomeracjach i mogą być alternatywą dla podróżowania samochodem po zatłoczonych ulicach. Niektóre modele są też dostępne z siedzeniem. Jest to wygodne rozwiązanie, jednak oznacza większą wagę produktu, a często także jego większe rozmiary.

W sprzedaży znajdują się także hulajnogi treningowe i wyczynowe. Nie jest to typowa hulajnoga elektryczna dla dorosłych, przeznaczona na dojazdy do pracy. Urządzenia treningowe i wyczynowe posiadają znacznie lepsze osiągi, mogą umożliwiać wykonywanie wymyślnych akrobacji, lub nadawać się do jazdy w nierównym terenie.

Ciekawostką są także hulajnogi z dużymi kołami. Większy rozmiar kół zapewnia wygodną jazdę, ale i możliwość pokonywania dłuższych tras. Elektryczne hulajnogi z dużymi kołami mogą także nadawać się do jazdy w trudniejszym terenie.

Ile kosztuje hulajnoga elektryczna?

Tanie hulajnogi – ceny do 1 500 zł

Cena hulajnogi elektrycznej będzie uzależniona od jej parametrów technicznych, jakości wykonania oraz marki. W ofercie sprzedaży wielu sklepów znajdziemy tanie hulajnogi w cenach do 1 500 zł, jak i urządzenia, których cennik zakupu wynosi kilka tysięcy złotych. Ile kosztuje hulajnoga elektryczna? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przeanalizujemy cennik zakupu niedrogich urządzeń dostępnych w sieci sklepów Media Expert.

 • Hulajnoga elektryczna dla dorosłych Frugal Impulse – to stosunkowo tanie hulajnogi z silnikiem o mocy 250 W. Model wyposażony w koła 8,5 cala oraz kierunkowskazy i czytelny wyświetlacz. Hulajnoga Frugal Impulse posiada zasięg 25 kilometrów oraz osiąga prędkość do 25 kilometrów na godzinę. Cennik zakupu urządzenia w sklepach Media Expert wynosi 1 099 zł.
 • Hulajnoga elektryczna RAZOR Power Core E90 Glow – to tanie hulajnogi z oświetlanym podestem i maksymalnym obciążeniem do 54 kilogramów. Urządzenie posiada silnik o mocy 90 W oraz maksymalną prędkość 16 kilometrów na godzinę. Hulajnoga elektryczna RAZOR Power Core E90 Glow pracuje z zasięgiem 20 do 25 kilometrów, a jej głównym atutem okazuje się atrakcyjny cennik zakupu. Cena hulajnogi elektrycznej to około 799 zł.
 • Hulajnoga elektryczna SEGWAY eKickscooter Zing E8 – to wygodne w użyciu urządzenie z tempomatem i amortyzacją. Hulajnoga wyposażona w silnik 200 W oraz niewielkie koła w rozmiarze 6,7 cala. Maksymalny zasięg urządzenia to 10 kilometrów, a maksymalna prędkość 14 kilometrów na godzinę. Tanie hulajnogi SEGWAY eKickscooter Zing E8 w kolorze różowym kosztują 999 zł.
 • Hulajnoga elektryczna ENERO Asiento JR – wygodna hulajnoga z siedzeniem i 8 calowymi kołami. Urządzenie posiada silnik 250 W oraz maksymalne obciążenie 80 kilogramów. Hulajnoga z siedzeniem posiada także tylny koszyk oraz zasięg do 12 kilometrów. Maksymalne osiągi to 11 kilometrów na godzinę. Ile kosztuje hulajnoga elektryczna z siedzeniem? Ceny ENERGO Asiento JR w kolorze czarno niebieskim to 1059 zł.
 • Hulajnoga elektryczna FRIZZO Slick – w naszym rankingu na tanie hulajnogi do 1 500 zł znalazła się także hulajnoga elektryczna dla dorosłych FRIZZO Slick. Jest to model z 8,5 calowymi kołami, dwoma hamulcami oraz systemem szybkiego składania. Dodatkowym atutem jest oświetlenie przód tył oraz wydajny silnik o mocy 250 W. FRIZZO Slick osiąga prędkość do 25 kilometrów na godzinę, a maksymalny zasięg to 20 kilometrów. Cena hulajnogi elektrycznej w kolorze szaro czarnym to 1 299 zł.
 • Hulajnoga elektryczna RAZOR E300 S – elegancka hulajnoga z dużymi, 10 calowymi kołami i silnikiem o mocy 250 W. Urządzenie z siedzeniem osiąga maksymalnie 24 kilometry na godzinę, a jego zasięg oszacowano na maksymalnie 10 kilometrów. Cennik zakupu hulajnogi z siedzeniem RAZOR E300 S w kolorze szarym wynosi 1 429 zł. Sprawdź także ten artykuł z cenami hulajnogi elektrycznej.
Ile kosztuje hulajnoga elektryczna? Tanie hulajnogi do 1 500 zł. Ceny w sklepach Media Expert. Aktualizacja 11-02-2022 r.

Model

Cennik zakupu hulajnogi

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych Frugal Impulse

1 099 zł

Hulajnoga elektryczna RAZOR Power Core E90 Glow

799 zł

Hulajnoga elektryczna SEGWAY eKickscooter Zing E8

999 zł

Hulajnoga elektryczna z siedzeniem ENERO Asiento JR

1 059 zł

Hulajnoga elektryczna FRIZZO Slick

1 299 zł

Hulajnoga elektryczna z siedzeniem RAZOR E300 S

1 429 zł

Źródło: https://www.mediaexpert.pl

Cena hulajnogi elektrycznej dla bardziej wymagających użytkowników

Powyżej wskazaliśmy tanie hulajnogi, które świetnie sprawdzą się do jazdy na krótkich dystansach miejskich. Osoby chcące pokonywać większe dystanse lub oczekujące lepszych osiągów, muszą liczyć się z wyższymi cenami zakupu. Cena hulajnogi elektrycznej może osiągać kwotę kilku tysięcy złotych. Poniżej omówimy kilka popularnych modeli, dostępnych w sklepach Media Expert.

 • Hulajnoga elektryczna XIAOMI Mi 1S – model z silnikiem 250 W i dużym zasięgiem, wynoszącym 30 km. Maksymalna prędkość hulajnogi XIAOMI Mi 1S wynosi 25 kilometrów, a pneumatyczne opony posiadają rozmiar 8,5 cala. Hulajnoga została także wyposażona w wielofunkcyjny wyświetlacz, tempomat i sygnalizację dźwiękową. Cena hulajnogi elektrycznej XIAOMI Mi 1S w kolorze czarnym wynosi 1 669 zł.
 • Hulajnoga elektryczna BIRD One – zaawansowana hulajnoga z silnikiem 350 W i maksymalnym zasięgiem do 40 kilometrów na jednym ładowaniu. Model wyposażono w napęd z zabezpieczeniem blokadą cyfrową, wielofunkcyjny wyświetlacz oraz oświetlenie przód, tył. Aktualnie model BIRD One jest dostępny w promocji. Obniżona cena hulajnogi elektrycznej w kolorze białym lub czarnym wynosi 3 749 zł.
 • Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro III – Model wyposażony w tempomat, sygnalizację dźwiękową, wielofunkcyjny wyświetlacz i łączność bluetooth z możliwością połączenia z aplikacją mobilną. W hulajnodze znajduje się też oświetlenie przód, tył oraz cztery tryby jazdy (tryb ekonomiczny, standard, sport oraz pieszy). Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 350 W oraz 10 calowe koła. Zasięg na jednym ładowaniu wynosi aż 50 kilometrów, co stanowi bardzo dobry wynik. Maksymalna prędkość jazdy wynosi 25 kilometrów na godzinę. Ile kosztuje hulajnoga elektryczna DUCATI Pro III? Cena hulajnogi elektrycznej w kolorze czarnym wynosi 4 699 zł.
 • Hulajnoga elektryczna APRILIA ESR1 – kolejna hulajnoga elektryczna dla dorosłych z mocą silnika 350 W. Model osiąga do 25 kilometrów na godzinę, a maksymalny zasięg na jednym ładowaniu to 25 kilometrów. Hulajnoga została wyposażona w duże, 10 calowe koła, oświetlenie przód, tył, sygnał dźwiękowy, tempomat oraz czytelny wyświetlacz. Atutem modelu jest też możliwość wygodnego wyjmowania baterii, co ułatwia jej ładowanie. Cena hulajnogi elektrycznej APRILIA ESR1 wynosi 3 199 zł.
 • Hulajnoga elektryczna DUCATI Scrambler Cross-E – nowoczesny model przeznaczony do jazdy w trudniejszym terenie. Hulajnoga została wyposażona w trwałą konstrukcję i bardzo wydajny silnik o mocy 500 W. W urządzeniu zastosowano także szerokie opony 10 cali oraz oświetlenie z przodu i z tyłu. Hulajnoga elektryczna dla dorosłych posiada maksymalny zasięg 30 – 35 km na jednym ładowaniu, a maksymalna prędkość to 25 kilometrów na godzinę. Model DUCATI Scrambler Cross-E został także wzbogacony o tempomat, wyświetlacz oraz sygnalizację dźwiękową. Cena zakupu w sklepach Media Expert wynosi aktualnie 4 099 zł.
 • Hulajnoga miejska BLAUPUNKT ESC808 – niewielkich rozmiarów model, który idealnie sprawdza się w warunkach miejskich. Hulajnoga posiada wygodny podest, wyjmowaną baterie oraz możliwość składania. Silnik o mocy 350 W zapewnia maksymalną prędkość 25 kilometrów na godzinę i zasięg na jednym ładowaniu do 20 kilometrów. Hulajnoga elektryczna została też wyposażona w tempomat, sygnalizację dźwiękową oraz wyświetlacz. Koła w rozmiarze 8,5 cala umożliwiają komfortową jazdę po równych szlakach komunikacyjnych. Ceny hulajnogi w kolorze białym wynoszą 1 799 zł.
Ile kosztuje hulajnoga elektryczna dla wymagających? Ceny w sklepach Media Expert. Aktualizacja 11-02-2022 r.

Model

Cennik zakupu hulajnogi

Hulajnoga elektryczna XIAOMI Mi 1S 

1 669 zł

Hulajnoga elektryczna BIRD One

3 749 zł

Hulajnoga elektryczna DUCATI Pro III

4 699 zł

Hulajnoga elektryczna APRILIA ESR1

3 199 zł

Hulajnoga elektryczna DUCATI Scrambler Cross-E

4 099 zł

Hulajnoga miejska BLAUPUNKT ESC808

1 799 zł

Źródło: https://www.mediaexpert.pl

ikona podziel się Przekaż dalej