Tatuaż permanentny ust – metody i efekty zabiegu

Makijaż permanentny ust wykonuje się wieloma metodami. Wybór jednej z nich pozwala na uzyskanie interesującego nas efektu (np. kontrowanie ust lub nadanie im idealnego koloru). Cena makijażu permanentnego ust z pewnością będzie uzależniona od wybranej techniki. Do najczęściej stosowanych zalicza się:

Konturowanie ust – czyli technika, która pozwala na uzyskanie odpowiedniego kształtu. Konturowanie ust wykonuje się u kobiet, które posiadają duże usta ze słabym zaznaczeniem czerwieni wargowej lub z widocznymi ubytkami w konturze.

Konturowanie ust z cieniowaniem – to metoda pozwalająca na nadanie odpowiedniego kształtu ust oraz dodatkowo nadania im idealnego kolorytu. Technika konturowania z cieniowaniem może wprowadzić dodatkowy efekt uwypuklenia.

Konturowanie ust z wypełnieniem – pełny tatuaż permanentny ust. Zabieg polega na zaznaczeniu konturów i nadaniu kolorystyki całym ustom. Będzie dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zrezygnować z codziennego nakładania szminki.

Pudrowy makijaż permanentny – technika pozwalająca na uzyskanie najbardziej naturalnego efektu. Pudrowy tatuaż na ustach nadaje idealny koloryt, a jednocześnie naturalne, matowe wykończenie. Metoda jest najbardziej polecana dla kobiet, które pragną poprawić kolor ust, ale nie chcą by rzucały się w oczy.

Tatuaż permanentny ust 3D – nowoczesna technika, która pozwala na optyczne uwypuklenie ust i nadania im większej objętości. Efekt 3D daje bardzo zadowalające efekty i nadaje wrażenie trójwymiarowości. Metoda może sprawdzić się u kobiet z mniejszymi ustami, chcącymi poprawić ich koloryt, zwiększyć objętość, a jednocześnie zaakcentować.

Od czego zależy cena makijażu permanentnego ust?

Tatuaż permanentny ust jest zabiegiem, który możemy wykonać w wielu gabinetach. Cena za konturowanie ust okazuje się mocno zróżnicowana. Koszty usługi będą uzależnione od kilku kluczowych czynników.

Pierwszym czynnikiem jest wybrana metoda tatuażu. Proste konturowanie ust na ogół okazuje się tańsze niż nowoczesny makijaż permanentny z wypełnieniem 3D. Cena makijażu permanentnego ust jest też często prezentowana w sposób indywidualny, po zapoznaniu się z wymaganiami klientki.

Drugi, wpływający na ceny czynnik to lokalizacja i renoma gabinetu. Cena makijażu permanentnego ust wykonana w renomowanym gabinecie, ulokowanym w centrum dużego miasta na ogół okazuje się wyższym wydatkiem. Nieco niższe stawki obowiązują w mniejszych miejscowościach oraz w gabinetach oddalonych od centrum. Nie jest to jednak uniwersalna wytyczna.

Dłonie w lateksowych rękawiczkach wykonują zabieg konturowania ust, tatuaż 3d ust, jaki specjalista wykonuje makijaż permanentny ust,  konturowanie ust bez wypełnienia i jego cena
Od czego zależy cena permanentnego makijażu ust, gdzie bezpiecznie wykonać zabieg konturowania ust

Tatuaż permanentny ust powinien być wykonany przez doświadczonego specjalistę. Jego renoma, podobnie jak renoma gabinetu może wpłynąć na ostateczną cenę usługi. Warto w tym miejscu podkreślić, że tatuaż permanentny ust wykonuje się raz na kilka lat. Dlatego warto wybrać sprawdzonego wykonawcę, dającego gwarancję pełnego zadowolenia. Cena makijażu permanentnego ust nie powinna być jedynym wyznacznikiem wyboru gabinetu. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły z cennikami.

Ile kosztują usta permanentne?

Wiemy już, co wpływa na ceny za konturowanie ust. Możemy zatem ustalić, ile kosztują usta permanentne. Cena za tatuaż waha się w dość szerokich przedziałach cenowych. Dlatego poniżej wskażemy wartości uśrednione, które często spotyka się w doświadczonych gabinetach.

Najtańszą usługą jest zwykłe konturowanie ust bez wypełnienia. Cena jednego zabiegu na ogół mieści się w przedziale 500 – 800 zł. Konturowanie ust z cieniowaniem jest już odpowiednio droższe. Za makijaż permanentny, wykonany w doświadczonym gabinecie trzeba zapłacić średnio 700 – 1 200 zł.

Wiele kobiet decyduje się także na wykonanie konturowania ust z wypełnieniem. Cena zabiegu jest mocno zróżnicowana. Ostateczny koszt na ogół zamyka się w granicach 800 – 1 400 zł. Podobne ceny dotyczą wykonania pudrowego tatuażu. Średnia cena jednego zabiegu to około 700 – 1 100 zł.

Hitem ostatnich lat jest nowoczesny tatuaż permanentny ust 3D, jednocześnie jest to jeden z najdroższych zabiegów. Średni koszt jego wykonania na ogół zamyka się w kwocie 800 – 1 500 zł, chociaż zdarzają się gabinety, które wykonują zabieg po nieco niższych lub wyższych cenach.

Poniżej prezentujemy zestawienie cen w formie tabelarycznej. Kwoty zaprezentowane w tabeli stanowią wartości poglądowe wraz z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile kosztują usta permanentne?

Średnie ceny od

Średnie ceny do

Konturowanie ust

500 zł

800 zł

Konturowanie ust z cieniowaniem

700 zł

1200 zł

Konturowanie ust z wypełnieniem

800 zł

1400 zł

Pudrowy tatuaż permanentny ust

700 zł

1100 zł

Tatuaż permanentny ust 3D

800 zł

1500 zł

ikona podziel się Przekaż dalej