Zabieg pielęgnacyjny z wykorzystaniem aktywnego wodoru – na czym polega oczyszczenie wodorowe twarzy?

Oczyszczanie wodorowe polega na wprowadzeniu w głąb skóry cząstek aktywnego wodoru. Zadaniem tego zabiegu jest dogłębne oczyszczenie. Mikrocząsteczki aktywnego wodoru docierają do komórki skóry poprzez wodę pod odpowiednim ciśnieniem. W efekcie komórki skóry ulegają głębokiemu oczyszczeniu.

Zabieg pielęgnacyjny zmniejsza ilość wolnych rodników, które odpowiadają za proces starzenia się skóry. Oczyszczanie za pomocą aktywnego wodoru pobudza komórki skóry i dodatkowo je dotlenia. W efekcie skóra twarzy staje się bardziej napięta i wygładzona. Zabieg jest polecany w przypadku przebarwień oraz cery naczynkowej. Pozytywnym efektem jest także stymulacja włókien kolagenowych, poprawa kolorytu skóry twarzy i zmniejszenie produkcji sebum.

Oczyszczenie skóry za pomocą aktywnego tlenu łączy w sobie zalety wygładzenia, liftingu, oczyszczania, peelingu oraz dotleniania. Zabieg pielęgnacyjny może stanowić jedyną usługę kosmetyczną, bądź stać się dodatkiem do innego zabiegu. Cena oczyszczania wodorowego zależy od kilku istotnych czynników, które opiszemy w dalszej części artykułu.

Ile kosztuje zabieg pielęgnacyjny oczyszczania wodorowego twarzy?

Od jakich czynników zależy cena oczyszczania wodorowego?

Cena oczyszczania wodorowego może być uzależniona od obszaru zabiegów kosmetycznych. Za pomocą aktywnego wodoru można dogłębnie oczyścić komórki skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Najniższa cena oczyszczania wodorowego na ogół obejmuje zabieg pielęgnacyjny wykonywany na samej twarzy. Cena zabiegu przeprowadzonego na twarzy i szyi może być o kilkadziesiąt do kilkuset złotych wyższa. Najwyższy cennik generuje kompleksowe oczyszczenie skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

Zabieg pielęgnacyjny może trwać od 40 do 90 minut, a dokładny czas trwania zostanie uzależniony od ilości przeprowadzonych etapów. W uproszczeniu przyjmujemy, że im więcej etapów obejmuje zabieg, tym wyższa cena oczyszczania wodorowego.

Zanim odpowiemy na pytanie, ile kosztuje oczyszczanie wodorowe, ustalimy jeszcze pewną zależność. Cena oczyszczania skóry za pomocą aktywnego wodoru może okazać się mocno zróżnicowana. Ostateczna cena oczyszczania wodorowego będzie uzależniona od lokalizacji oraz renomy danego gabinetu. Im bardziej renomowany gabinet i lepszy sprzęt, tym na ogół wyższa cena. Stawki za zabieg pielęgnacyjny mogą się także różnić w zależności od lokalizacji gabinetu. Cennik gabinetów działających w mniejszych miejscowościach na ogół okazuje się nieco niższy niż cena za zabieg pielęgnacyjny w gabinecie ulokowanym w centrum dużego miasta. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły z aktualnymi cennikami.

Ile kosztuje oczyszczanie wodorowe? Aktualna cena oczyszczania wodorowego twarzy, szyi i dekoltu

Jak już ustaliliśmy, cena za zabieg kosmetyczny będzie uzależniona od obszaru ciała. Ile kosztuje oczyszczanie wodorowe twarzy? Średnia cena jednego zabiegu z wykorzystaniem aktywnego wodoru wynosi 240 – 350 zł brutto. Nieco wyższe ceny obowiązują w przypadku dogłębnego oczyszczania skóry twarzy oraz szyi. Średnia cena zabiegów kosmetycznych oscyluje wokół kwot 320 – 500 zł.

Zabieg kosmetyczny z użyciem aktywnego wodoru może być także wykonany na dekolcie. Dużą popularnością cieszy się kompleksowa usługa dogłębnego oczyszczania skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Ile kosztuje tego typu usługa w gabinecie kosmetycznym? Średnia cena oczyszczania wodorowego twarzy, szyi oraz dekoltu wynosi od 350 do 550 zł.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że oczyszczanie skóry za pomocą aktywnego wodoru jest dobrym wstępem do niektórych zabiegów kosmetycznych. Cena oczyszczania wodorowego połączonego z innymi zabiegami na ogół okazuje się znacznie bardziej atrakcyjna. Dla przykładu, średnia cena oczyszczenia skóry twarzy (jako uzupełnienie innego zabiegu) wynosi 50 – 100 zł. Cena zabiegu głównego zostaje obliczona według standardowego cennika.

Ile kosztuje oczyszczanie wodorowe? Średnia cena zabiegów kosmetycznych. Aktualizacja cennika: 21-11-2022 r.

Średnia cena od

Średnia cena do

Oczyszczenie wodorowe twarzy

240,00 zł/zabieg

350,00 zł/zabieg

Oczyszczenie wodorowe twarzy i szyi

320,00 zł/zabieg

450,00 zł/zabieg

Oczyszczenie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu

350,00 zł/zabieg

550,00 zł/zabieg

Oczyszczanie wodorowe jako uzupełnienie innego zabiegu

50,00 zł/zabieg

100,00 zł/zabieg

Źródło: opracowanie własne

Zaprezentowana powyżej cena oczyszczania wodorowego zawiera wartości uśrednione i nie stanowi oferty handlowej. Ceny obejmują wartość podatku VAT. Stawka obowiązująca w lokalnych gabinetach kosmetycznych może się nieznacznie różnić.

ikona podziel się Przekaż dalej