Promocje i rabaty do Mc Donalda – kupony rabatowe OkazYeah

Aktualne rabaty i atrakcyjne zniżki znajdziemy w OkazYeah. Jest to nowa akcja promocyjna sieci fastfoodów. Możemy z niej skorzystać poprzez aplikację mobilną. Aplikacja działa zarówno na telefonach z androidem, jak i z systemem IOS. Wystarczy ściągnąć ją na urządzenie i założyć własne konto. Kolejnym krokiem jest włączenie dwuetapowej weryfikacji użytkownika.

Zniżki z OkazYeah dotyczą różnych produktów, które obejmuje cennik McDonalds. W aplikacji można wygenerować i aktywować kody, które działają przez krótki czas. Kody są sprawdzane podczas składania zamówienia i mogą obniżyć ceny wybranego menu.

Kody do McDonalda są bardzo łatwe do wprowadzenia. Osoby korzystające z DriveThru podają je pracownikowi, który przyjmuje zamówienie. Jeszcze prostszą metodą jest skorzystanie z kasy samoobsługowej. W tym przypadku wystarczy zeskanować kod, co spowoduje naliczenie aktualnej zniżki dla wybranego menu. Aktualne kody i promocje za pośrednictwem OkazYeah nie wymagają posiadania żadnych ulotek ani wersji kodów papierowych. Promocje naliczają się automatycznie przy zamówieniu, a aktualne rabaty zmieniają się systematycznie.

Promocje z oferty OkazYeah są dostępne w większości punktów w całym kraju. Wyjątkiem jest McDonalds na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie oraz lotnisko Lecha Wałęsy w Gdańsku. W obydwu wymienionych punktach obowiązuje standardowy cennik Mc Donalds, a kupony McDonalds nie są realizowane.

Kupony McDonalds bez aplikacji. Jak zdobyć aktualne rabaty i promocje do Mc Donalda?

Zniżki do McDonalda otrzymamy także bez aplikacji. Wszystkich informacji udzieli nam pracownik sieci fastfood. Wystarczy, że zapytamy go o aktualne promocje i aktualne kupony rabatowe do Mc Donalda.

Kupony rabatowe można wykorzystać bez aplikacji. Sieć zapewnia regularne promocje na wybrane menu. Objęty promocjami cennik McDonalds zmienia się cyklicznie, a zniżki obejmują od kilku do kilkunastu procent.

Rabaty bez aplikacji nie wymagają rejestracji konta ani używania telefonu. Wystarczy wybrać interesujące nas promocje do Mc Donalda i przekazać pracownikowi kupon wraz z zamówieniem. Aktualne rabaty bez aplikacji zostaną uwzględnione przez pracownika.

Cennik McDonalds może także zawierać regularne promocje, które nie wymagają zastosowania kuponów rabatowych. Dobrym przykładem jest tutaj aktualna zniżka na kawę, która jest organizowana w ramach Dobrych Dni Dobrej Kawy. Promocja trwa od 6 września do 17 października i dotyczy produktów McCafe.

W ramach promocji możemy kupić czarną kawę, czarną kawę z mlekiem, espresso lub Double Espresso w cenie 4 zł. Promocja obejmuje także Flat White, Cafe Latte oraz cappuccino, które w promocji kosztują tylko 6 zł. Promocyjny cennik McDonalds obowiązuje we wszystkich punktach sprzedaży. Sprawdź także ten artykuł z aktualnym cennikiem McDonald.

Promocje w McDonalds – aktualne rabaty

W McDonaldzie można także otrzymać kolorową szklankę coca-coli. Wystarczy zamówić powiększony McZestaw, McZestaw Maestro, McZestaw Supreme Crispy Chicken lub Chicken Boxa. Szklanka zostanie dorzucona gratis do każdego zamówienia.

Ciekawą, jesienną ofertą jest także możliwość dostawy z 10% zniżką. Oferta w McDelivery działa w wybranych lokalizacjach w całej Polsce. Wystarczy złożyć zamówienie online i podać adres dostawy. Pomocne będą do tego aplikacje Glovo, pyszne.pl, Uber Eats oraz Strava. Promocja w McDelivery obejmuje jedynie zamówienia przy użyciu aplikacji Uber Eats.

Interesująco prezentują się także kupony McDonalds, z których można skorzystać przez OkazYeah. W aktualnej promocji (początek października 2021 roku) znajdują się takie pozycje jak:

  • Big Mac + Średnie Frytki za 12,00 zł – oferta obowiązuje w godzinach od 10:30 do 5:00.
  • 2 x Big Mac + Średnie frytki za 24,00 zł – promocja do użycia 1 raz na transakcję. Obowiązuje w godzinach od 10:30 do 5:00 nad ranem.
  • McRoyal + Jalapeno burger + mały napój za 16,00 zł – kolejna promocja z OkazYeah. W zestawie mamy do wyboru mały napój Coca Cola, Coca Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton lub Ice Tea. Rabat dotyczy produktów z oferty klasycznej. Możemy wykorzystać go jeden raz na transakcje, w godzinach od 10:30 do 5:00.
  • McZestawa Kurczak McNuggets 6 szt. Za 14,00 zł – rabat ze średnim napojem Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton lub Ice Tea. Do wyboru mamy także małą kawę, herbatę lub wodę.
  • 2 x McZestawa Kurczak McNuggets 6 szt. za 28,00 zł – promocja obejmuje produkty z oferty klasycznej. Wybór napojów jest taki sam, jak w przypadku typowego McZestawu. Z promocji można skorzystać raz na transakcję, w godzinach od 10:30 do 5:00.
  • McZestaw Powiększony WieśMac + McChicken za 26,50 zł – jest to cennik McDonald obowiązujący z ofertą OkazYeah. Promocja dotyczy produktów z klasycznej oferty i obejmuje duży napój  do wyboru. Z promocji można skorzystać 1 raz na transakcje realizowana w godzinach od 10:30 do 00:00.
  • Kup 2 x McZestaw Powiększony McChicken, Happy Meal Gratis – oferta rabatowa z oferty klasycznej. Możemy z niej skorzystać w wybranych restauracjach McDonalds w godzinach od 06:00 do 00:00.
  • Średnie frytki za 5,00 zł – oferta rabatowa z oferty śniadaniowej i klasycznej. Dostępna 1 raz na transakcję, nie posiada ograniczenia godzinowego. Jedynym warunkiem jest podanie kodu rabatowego OkazYeah.
  • 2 x średnie frytki za 10 zł – oferta z takimi samymi warunkami, jak opisana powyżej.
  • McMuffin Farmerski + średnia kawa czarna lub kawa z mlekiem za 9,00 zł – do wyboru mamy średnią kawę 270 ml lub kawę z mlekiem. Oferta dotyczy produktów z oferty śniadaniowej i możemy ją wykorzystać 1 raz na transakcję w godzinach od 05:00 do 10:30.

Opisywane powyżej kupony McDonald OkazYeah mają charakter sezonowy. Pełen cennik McDonalds będzie uzależniony od konkretnej lokalizacji. Dlatego warto sprawdzić ceny w zainstalowanej aplikacji mobilnej. Zniżki z OkazYeah nie obowiązują na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie oraz lotnisko Lecha Wałęsy w Gdańsku.

ikona podziel się Przekaż dalej