Kupony do McDonalds 2021/2022. Rabaty z OkazYeah

Aktualne kupony i zniżki na wybrane produkty odnajdziemy w aplikacji mobilnej z ofertą OkazYeah. Jest to specjalnie przygotowany program, działający na telefonach z systemem IOS oraz z androidem. Aplikacja mobilna McDonalds ułatwia zakupy i zawsze prezentuje aktualne kupony.

Aplikacja wymaga założenia konta i dwuetapowej weryfikacji użytkownika. Wygenerowane za pomocą aplikacji, aktualne kody są ważne przez określony czas.

Za pomocą aplikacji mobilnej możemy otrzymać zniżki w większości punktów McDonalds. Wyjątkiem są jedynie punkty McDonalds na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie oraz McDonalds na lotnisku Lecha Wałęsy w Gdańsku.

OkazYeah – promocje 2021/2022 na ofertę klasyczną i McCafe

Aktualnie w aplikacji do McDonalda znajdziemy ciekawe zniżki na wybrane produkty z oferty klasycznej oraz McCafe. Poniżej prezentujemy aktualne promocje do McDonalda. Są to rabaty dostępne jedynie z aplikacją mobilną i OkazYeah.

  • 2 x McZestaw Powiększony Big Mac, Happy Meal gratis – to aktualne promocje dotyczące produktów z oferty klasycznej. Kupon można wykorzystać jeden raz na transakcję w godzinach od 10:30 do 5:00.
  • Skomponuj McFlurry z polewą Peanut Butter + średnie frytki – oferta aktualna do odwołania. Zniżka przewiduje zakup w promocyjnej cenie 12,00 zł.
  • Duża kawa czarna albo z mlekiem – wykorzystując kupony McDonalds, możemy kupić kawę za 6,00 zł.
  • 2 x Duża kawa albo z mlekiem – aktualne promocje do McDonalda obejmują także dwie porcje kawy. Wykorzystując promocje z OkazYeah, kupimy dwie kawy w cenie 12,00 zł.
  • Croissant z nadzieniem kakaowym + mała kawa czarna lub z mlekiem – dzięki wykorzystaniu zniżki, zestaw kupimy za 7,00 zł.
  • Kajzerka Jajko i Pieczarki + średnia kawa czarna lub z mlekiem – to kolejne promocje 2021/2022 z OkazYeah. Cena za zestaw wynosi 11,00 zł.
  • Rabaty na frytki – aktualne kupony do McDonalda gwarantują zniżki na frytki. Promocje dotyczą opakowania o średniej wielkości. Kupony McDonalds na średnie frytki zmniejszają cenę do 5,00 zł. Podwójne średnie frytki są dostępne w cenie 10,00 zł. Kupony McDonalds można wykorzystać jeden raz na zamówienie.

Kupony do McDonalds bez aplikacji. Jak zdobyć rabaty?

W McDonaldzie możemy także uzyskać zniżki bez aplikacji. Pierwszy i najprostszy sposób na pozyskanie rabatów to poproszenie pracownika o kupony rabatowe. O aktualne kupony w wersji papierowej możemy poprosić przy kasie. Pracownik może także opisać aktualne promocje i pomóc w wyborze najekonomiczniejszej opcji zakupu.

Kupony do McDonalds zmieniają się regularnie, a rabaty cenowe mogą obejmować do kilkunastu procent ceny bazowej. Kupony dostępne bez aplikacji nie wymagają żadnych dodatkowych formalności. Nie musimy używać telefonu, ściągać aplikacji mobilnej ani rejestrować swojego konta. Wystarczy uzyskać kupon w wersji papierowej i przekazać go pracownikowi podczas składania zamówienia. Są to niewątpliwe zalety, dzięki którym rabaty bez aplikacji nadal cieszą się popularnością. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także ten artykuł z aktualnym cennikiem Mc Donald’s.

Lepsza strona zimy – okazja do skosztowania Burgera Drwala w sezonie 2021/2022

Klienci, którzy przychodzą do McDonalda, chętnie korzystają z promocji, ale i z ofert sezonowych. Hitem sprzedaży ostatnich lat okazuje się oferta zimowa, a w niej Burger Drwala. Aktualnie w menu McDonalds nie znajdują się żadne rabaty na zakup kanapek.

Ile kosztuje Burger Drwala w sezonie 2021/2022? Burger Drwala zaprezentowany na sezon 2021/2022 jest dostępny w kilku wersjach. W najniższych cenach kupimy burgera w wersji z kurczakiem i burgera klasycznego (dostępne za 17,40 zł). Burger Drwala z Żurawiną oraz Burger Drwala na Ostro kosztują 17,90 zł. Najwięcej zapłacimy za kanapkę podwójną. Tak zwany Podwójny Burger Drwala kosztuje aktualnie 20,90 zł.

Warto także zauważyć, że ceny mogą się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji restauracji.

ikona podziel się Przekaż dalej