Aquapark Tatralandia – cennik biletów wstępu 2021

Tatralandia to wyjątkowy park wodny, leżący w Liptowskim Mikulaszu. To także najbardziej popularny aquapark, który często wita gości z naszego kraju. Cennik biletów wstępu może okazać się przyjemnym zaskoczeniem, a obiekt obfituje w wyjątkowe atrakcje dla całych rodzin. Na miłośników mokrych kąpieli czeka 14 tematycznych basenów, z czego 9 z nich działa o każdej porze roku. Co istotne, woda w basenach może pozytywnie wpływać na aparat ruchowy i układ oddechowy, a średnia mineralizacja zapewnia wyjątkowe właściwości zdrowotne.

Aquapark Tatralandia oferuje także 26 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności. Znajdziemy tu atrakcje dla miłośników szybkich zjazdów i adrenaliny, a także niewielkie zjeżdżalnie dla dzieci. Wybór jest dość zróżnicowany, co powinno zapewnić zajęcie dla całej rodziny. Na dorosłych amatorów relaksu czeka także Saunowy Świat Celtów. Jest to kompleks z 21 atrakcjami, wśród których znajdują się łaźnie parowe i suche, jacuzzi, inhalacje, basen chłodząc, kąpiel Stóp Kneippa i lodowe wiadro. Po wypoczynku w aquaparku można też skorzystać z oferty zakwaterowania, którą zapewnia kompleks Holiday Village Tatralandia.

Ceny biletów wstępu do słowackiego parku wodnego Tatralandia zostały podzielone według kryterium wiekowego, długości pobytu, a także formy zakupu biletu. Zakup online pozwala na poczynienie pewnych oszczędności. Cena 1 dniowego biletu wstępu dla osoby dorosłej wynosi 25 euro, a dla seniora 20 euro. Najtańsze bilety obowiązują dla dzieci, za których wstęp trzeba zapłacić 18 euro. Przy zakupie biletów w kasie stacjonarnej zapłacimy 27 euro za osobę dorosłą, 23 euro za seniora oraz 20 euro za bilet dla juniora.

Nowością Tatralandii są bilety 3 godzinne. Obecnie są one oferowane w atrakcyjnej promocji. Za kupiony online 3 godzinny bilet wstępu do Tatralandii zapłacimy 14,50 euro bez względu na kategorię wiekową. Bilety w kasie stacjonarnej kosztują 14,90 euro.

Omawiane ceny bilety wstępu obejmują wejściówkę do parku wodnego. Dodatkową opłatą będzie bilet wstępu do strefy saun. Bilety do sauny można zakupić w stacjonarnych kasach biletowych. Ich wysokość wynosi 10 euro od osoby dorosłej i seniora lub 7 euro od osoby niepełnoletniej. Pełny cennik prezentujemy poniżej w formie tabelarycznej.

Cennik biletów wstępu do aquaparku Tatralandia. Aktualizacja ceny 14-06-2021

Ceny biletów online

Ceny biletów w kasie

Dorosły

Senior

Junior

Dorosły

Senior

Junior

Bilet 1 dniowy

25,00 €

20,00 €

18,00 €

27,00 €

23,00 €

20,00 €

Bilet 3 godzinny

14,50 €

14,90 €

Dopłata do strefy saun

-

10,00 €

10,00 €

7,00 €

Źródło: https://www.tatralandia.sk/en/price-list/current-price-list/current-price-list

Park wodny Meander – cennik biletów wstępu

Drugim dużym parkiem wodnym na Słowacji jest Meander, położony po zachodniej stronie Tatr (dokładniej w miejscowości Oriavice). Obiekt znajduje się nieopodal polsko-słowackiej granicy i obfituje w wyjątkowe atrakcje. W parku wodnym Meander wykorzystuje się lecznicze wody i źródła termalne, których temperatura może dochodzić do 58 stopni Celsjusza. 

Park wodny Meander zapewnia dziewięć basenów o łącznej powierzchni 1545 m2. Co istotne, są to baseny całoroczne, dzięki czemu możemy korzystać z uroku całego obiektu przez pełen sezon. W basenach możemy odnaleźć ciekawe zjeżdżalnie, a także symulacje morskich fal. Ciekawostką jest także specjalna strefa relaksu, zapewniająca możliwość korzystania z relaksujących masaży i kilku saun.

W parku wodnym Meander możemy wykupić bilety na trzy godziny, a także na cały dzień pobytu. Cennik biletów został podzielony według kategorii wiekowej. Dzieci do 10 lat wchodzą za darmo, jednak muszą przebywać z osobą dorosłą. Maksymalna liczba darmowych biletów dla dziecka to jedna wejściówka na jedną osobę dorosłą. Cena 3 godzinnego biletu wstępu dla osoby dorosłej wynosi 15 euro. Studenci i seniorzy mogą skorzystać ze zniżki i odwiedzić park wodny w cenie 12 euro.

Bilety całodniowe wiążą się z nieco większymi wydatkami. Cena biletu dla osoby dorosłej to 20 euro, a dla seniora i studenta 15 euro. Dzieci do 10 roku życia wchodzą bezpłatnie na takich samych zasadach co przy zakupie biletów na trzy godziny. Co istotne w dniu urodzin osoby do 15 roku życia obowiązuje darmowy bilet wstępu na cały dzień. Osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z 30% zniżki, a przewodnik osoby niepełnosprawnej ze zniżki w wysokości 50%.

Ceny biletów obowiązują dla osób indywidualnych. Park wodny Meander Oriavice oferuje także atrakcyjne zniżki dla zorganizowanych grup. Wycieczki ponad 20 osób mogą liczyć na zniżkę w wysokości 10%, a wycieczki ponad 35 osób na zniżkę 15%. Największe rabaty obowiązują na zakup biletów dla grup o liczebności powyżej 50 osób. Aktualny rabat na zakup biletów wynosi 20% wartości biletów. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły z aktualnymi cennikami.

Cennik biletów wstępu Meander Słowacja. Aktualizacja cen 14-06-2021

Dzieci

Studenci i seniorzy

Dorośli

Bilet 3 godzinny

Darmowe wejście

12,00 €

15,00 €

Bilet całodniowy

Darmowe wejście

15,00 €

20,00 €

Wejście do sauny fińskiej

1,70 €

Kolejne wejście do sauny fińskiej

0,99 €

Wypożyczenie ręcznika

1,50 €

Wypożyczenie szlafroka

3,50 €

Źródło: https://www.meanderoravice.sk/pl/cenniki/cennik-termy/

Aquapark Basenova – ceny biletów w sezonie 2021

Na liście ciekawych, słowackich aquaparków znajduje się także obiekt o nazwie Basenova z dziewięcioma całorocznymi basenami. W obiekcie znajdują się cztery baseny termalne i pięć basenów z czystą wodą. Wyjątkową atrakcją dla całych rodzin są także zjeżdżalnie wodne. Dobrym przykładem będzie zjeżdżalnia srebrna, usytuowana przy samym basenie. Atrakcja ma 42,6 metra długości i średni stopień trudności. Ciekawostką jest także specjalny namiot zabawy, skierowany do turystów w młodszej kategorii wiekowej.

Aktualnie na stronie aquaparku można zapoznać się z cennikiem obowiązującym od 16 do 24 czerwca 2021 roku. Ceny za bilet wstępu na baseny termalne oraz strefę saun są bardzo zbliżone do cen biletów w aquaparku Tatralandia. Za całodniowy bilet wstępu (kupiony online) zapłacimy 25 euro od osoby dorosłej lub 20 euro od juniora i seniora (powyżej 60 roku życia). Dzieci do 12 roku są uprawnione do zakupu biletu wstępu w cenie 18 euro. Bilety w kasach stacjonarnych kosztują odpowiedni 27 euro za osobę dorosłą, 23 euro za juniora i seniora lub 20 euro za dziecko do 12 roku życia.

Kobieta relaksująca się w wodach termalnych, a także cennik najlepszych aquaparków na Słowacji
Cennik najlepszych aquaparków na Słowacji krok po kroku, czyli bilety, wejściówki i karnety dla dzieci i dorosłych

W ofercie aquaparku znajdują się także bilety 3 godzinne. Cena biletu kupionego drogą online to 14,50 euro, a biletu w kasie stacjonarnej 14,90 euro. W kasie możemy także uiścić dodatkową opłatę za strefę saun. Cena za osobę dorosłą, seniora i juniora wynosi 10 euro. Dzieci przebywające w strefie saun dopłacają do biletu wstępu 7 euro.

Cennik biletów wstępu do aquaparku Basenova. Aktualizacja cen 14-06-2021

Ceny biletów online

Ceny biletów w kasie

Dorosły

Junior/Senior

Dziecko do 12 roku życia

Dorosły

Junior/Senior

Dziecko do 12 roku życia

Bilet 1 dniowy

25,00 €

20,00 €

18,00 €

27,00 €

23,00 €

20,00 €

Bilet 3 godzinny

14,50 €

14,90 €

Dopłata do strefy saun

-

10,00 €

10,00 €

7,00 €

Źródło: https://www.besenova.com/pl/cennik/cenik-besenova/aktualny-cennik

Ile zapłacimy za bilet wstępu do AquaCity Poprad? Sprawdzamy ceny w sezonie 2021

Ostatnim obiektem na naszej liście jest popularny park wodny AquaCity Poprad. W obiekcie znajduje się 13 basenów odkrytych i krytych z temperaturą od 28 do 38 stopni Celsjusza. Baseny pływackie, siedzące oraz relaksacyjne zapewniają ciekawą atrakcję dla osób w każdym wieku. Co istotne, w aquaparku znajdują się też bardzo atrakcyjne zjeżdżalnie wodne i ponad 350 atrakcji dla całej rodziny. Duża powierzchnia parku wodnego sprawia, że można zaplanować pobyt na kilka godzin, cały dzień, a niekiedy nawet na kilka dni wypoczynku.

Ceny biletów wstępu do aquaparku zostały podzielone według kategorii wiekowej, wybranej strefy oraz metody dokonania zakupu. Dla przykładu cena za całodniowy bilet dla osoby dorosłej wynosi 24 euro przy płatności w kasie biletowej lub 21,60 euro przy zakupie przez Internet (z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem). Ciekawostką jest także możliwość uczestnictwa w Aquaclubie, który uprawnia do zakupu biletu w promocyjnej cenie 19,20 euro. Na studentów, dzieci, seniorów i osoby niepełnosprawne czekają dodatkowe rabaty. Cena biletu całodniowego przy zakupie w kasie wynosi 19 euro, przy zakupie online 17,10 euro, a w przypadku członków Aquaclubu 15,20 euro.

Cennik biletów wstępu umożliwia także wykupienie wejściówki na trzy godziny. Za zakup biletu dla osoby dorosłej zapłacimy 21 euro (płatność w kasie), 18,90 euro (przy zakupie online) lub 18,80 euro dla członków Aquaclubu. Studenci, seniorzy, dzieci oraz inwalidzi zostali uprawnieni do zakupu biletów w cenach 16 euro, 14,40 euro lub 12,80 euro. Warto także zauważyć, że dzieci do 120 cm wysokości wchodzą do AquaCity Poprad za 1 euro.

Powyższe ceny dotyczą zakupu biletu do aquaparku, z wykluczeniem strefy saun i Wellness. Osoby powyżej 120 cm wzrostu mogą skorzystać z biletów całodniowych. Cena biletu dla osoby dorosłej to 36 euro (płatność w kasie), 32,40 euro (online) lub 28,80 euro dla członków Aquaclubu. Dzieci powyżej 120 cm wzrostu, seniorzy, studenci i inwalidzi płacą odpowiednio 31 euro, 27,90 euro lub 24,80 euro. Poniżej prezentujemy rozszerzony cennik biletów wstępu w formie tabelarycznej.

Cennik biletów wstępu do AquaCity Poprad. Aktualizacja ceny 14-06-2021

Osoby dorosłe

Studenci, seniorzy, dzieci, inwalidzi

Zakupy w kasie

Zakupy online

Aquaclub

Zakupy w kasie

Zakupy online

Aquaclub

Bilet całodniowy

24,00 €

21,60 €

19,20 €

19,00 €

17,10 €

15,20 €

Bilet 3 godzinny lub wieczorny (po godz. 16)

21,00 €

18,90 €

16,80 €

16,00 €

14,40 €

12,80 €

Dzieci do 120 cm wzrostu

1,00 €

Bilet całodniowy dla 3 osób

50,00 €

50,00 €

10,00 €

10,00 €

6,00 €

6,00 €

Bilet całodniowy dla 4 osób

55,00 €

55,00 €

10,00 €

10,00 €

6,00 €

6,00 €

Bilet całodniowy ze strefą Wellness

36,00 €

32,40 €

28,80 €

31,00 €

27,90 €

24,80 €

Bilet 3 godzinny lub wieczorny (po godz. 16) ze strefą Wellness

30,00 €

27,00 €

24,00 €

25,00 €

22,50 €

20,00 €

Wstęp do strefy sport 2 godz.

3,80 €

3,00 €

Wstęp do strefy sport i fitness 2 godz.

4,50 €

3,80 €

Źródło: https://aquacity.sk/pl/aquapark-cennik/

ikona podziel się Przekaż dalej