Termy w Liptowskim Mikulaszu. Jakie atrakcje oferuje Tatralandia Słowacja?

Park wodny Tatralandia oferuje wyjątkowe termy i aż 14 tematycznych basenów, które spełniają wymagania bardziej wymagających turystów. 9 basenów ma charakter całoroczny, pozostałe działają wyłącznie w sezonie letnim. Termy zostały wypełnione średnio zmineralizowaną wodą, która częściowo pochodzi z wód morza znajdującego się w Liptowskiej Kotlinie przed 40 milionami lat. Według informacji reklamowych woda w Tatralandii wpływa pozytywnie na układ oddechowy oraz aparat ruchowy.

Termy to nie jedyna atrakcja, którą oferuje park wodny w Liptowskim Mikulaszu. Na uwagę młodszych turystów z pewnością zasługują atrakcyjne zjeżdżalnie. Tatralandia Słowacja została wyposażona w 26 zjeżdżalni o bardzo zróżnicowanej budowie. Niektóre z nich (np. Rapido) przyciągają amatorów adrenaliny, inne (np. Wood Splash) będą idealnym wyborem dla małych dzieci.

Tatralandia Słowacja jest także miejscem, w którym możemy skorzystać z wyjątkowych atrakcji w Saunowym Świecie Celtów. Znajdziemy tam 21 atrakcji przeznaczonych dla osób dorosłych. Wśród nich znajduje się jacuzzi, łaźnie parowe i suche, inhalacje, basen chłodzący i lodowe wiadro. Ciekawostką jest też kąpiel Stóp Kneippa. Park wodny oferuje także dodatkowo płatne zabiegi w odprężającej strefie Wellness Paradise. Ciekawostką aquaparku może być też bogate zaplecze restauracji i barów, zajęcia z animatorami oraz możliwość zakwaterowania w Holiday Village Tatralandia.

Tatralandia cennik biletów wstępu 2021

Ceny biletów do aquaparku w Liptowskim Mikulaszu zostały podzielone według sposobu zakupu. Osoby, które zdecydują się na zakup biletów online, otrzymują dodatkowe rabaty. Bilety na termy można także kupić w kasach stacjonarnych, co wiąże się ze standardową opłatą.

Park wodny Tatralandia Słowacja wprowadził możliwość zakupu biletów całodniowych oraz biletów 3 godzinnych. Ceny prezentują się dość atrakcyjnie i zostały opisane w walucie euro. Termy w Liptowskim Mikulaszu wprowadziły także podział cen biletów przeznaczonych dla osób dorosłych, seniorów oraz dla dzieci. Ceny jednodniowego biletu (kupionego online) wynoszą 25 euro od osoby dorosłej, 18 euro od dziecka oraz 20 euro od seniora. Przy zakupie biletów w kasach stacjonarnych aquapark Słowacja nalicza stawki w wysokości 27 euro (dorosły), 20 euro (dziecko) oraz 23 euro (bilet dla seniora).

Ciekawie prezentują się także ceny biletów na trzy godziny. Park wodny zaprezentował tu dodatkowy rabat, który obowiązuje w cenniku wiosennym 2021. Cena biletu 3 godzinnego wynosi 14,50 euro, o ile zdecydujemy się na zakup online. Ceny biletów w kasie wynoszą 14,90 euro. Co istotne, stawka za bilet 3 godzinny ma charakter jednolity i nie posiada podziału na osoby dorosłe, dzieci oraz seniorów. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły z aktualnymi cennikami.

Tatralandia cennik biletów wstępu. Aktualizacja cen 14-06-2021

Ceny biletów online

Ceny biletów w kasie

Dorosły

Senior

Junior

Dorosły

Senior

Junior

Bilet 1 dniowy

25,00 €

20,00 €

18,00 €

27,00 €

23,00 €

20,00 €

Bilet 3 godzinny

14,50 €

14,90 €

Źródło: https://www.tatralandia.sk/en/price-list/current-price-list/current-price-list

Tatralandia cennik saun w Liptowskim Mikulaszu

Wyjątkowe termy i zjeżdżalnie w aquaparku Tatralandia zostały uzupełnione o wyjątkowe sauny. Zaprezentowane powyżej ceny biletów do aquaparku Słowacja obejmują wyłącznie baseny, termy i zjeżdżalnie. Aby skorzystać z oferty saun, trzeba uiścić dodatkową opłatę w kasach biletowych. Co ciekawe, park wodny nie umożliwił zakupu biletów do strefy saun przez internet.

Zewnętrzna zjeżdżalnia w Tatralandii, a także cennik wejściówek, blietów i karnetów w Tatralandii w aquaparku w Liptowskim Mikulaszu
Cennik w Tatralandii, czyli aquaparku na Słowacji, czyli ceny biletów, karnetów i wejściówek
Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze akcesoria turystyczne

Wybierasz się na kemping, pod namiot lub wyjazd survivalowy i szukasz praktycznych gadżetów? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane akcesoria przez internautów.

Stawki biletów do saun w Tatralandii zostały podzielone według kategorii wiekowej. Osoba dorosła i senior dopłacą do standardowego biletu 10 euro. Ciekawostką jest także możliwość wykupienia biletów dla juniora. Ceny biletu wstępu na sauny wynoszą w tym wypadku 7 euro od osoby niepełnoletniej.

Tatralandia cennik saun. Dodatkowe opłaty w Liptowskim Mikulaszu. Aktualizacja ceny 14-06-2021

Dopłata do sauny (kasa stacjonarna)

Osoba dorosła

10,00 €

Senior

10,00 €

Junior

7,00 €

Źródło: https://www.tatralandia.sk/en/price-list/current-price-list/current-price-list

Zaprezentowany powyżej Tatralandia cennik pochodzi z oficjalnej strony aquaparku. W obiekcie istnieje także możliwość wykupienia dodatkowych usług w strefie Wellness Paradise. Park wodny umożliwia także zakwaterowanie w wyjątkowych apartamentach i bungalowach. Ceny za zakwaterowanie mogą być uwarunkowane terminem oraz długością przyjazdu. W ofercie zakwaterowania znajdują się apartamenty i bungalowy dla dwóch oraz większej liczby osób. Co ciekawe, w cenie zakwaterowania w Tatralandia Village wliczony jest już bilet wstępu do aquaparku.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 98,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Cenniki produktów powiązane z tym artykułem

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii turystyka