Cennik Budmat 2021 – ile zapłacimy za blachodachówkę modułową?

Blachodachówka modułowa to coraz popularniejsze pokrycie dachowe o uniwersalnych możliwościach zastosowania. Do jej największych atutów należy atrakcyjna cena zakupu, łatwość montażu oraz możliwość zastosowania na połaciach o bardziej skomplikowanych kształtach. Aby omówić blachodachówkę modułową Budmat, warto wyróżnić jej najpopularniejsze modele.

Pokrycia dachowe w dobrej cenie

Jeżeli szykujesz się do zakupu blachodachówki, blachy trapezowej, tradycyjnej dachówki lub innego pokrycia dachowego - koniecznie zbierz oferty z przynajmniej kilku źródeł. Dzięki kilku ofertom będziesz mógł wynegocjować lepszą cenę.

Jak to zrobić najłatwiej? Wypełnij ten formularz, a oferty od firm same do Ciebie spłyną.

Sprawdź!
  • Venecja – jako pierwsza w ofercie sprzedaży powstała blachodachówka Venecja. Szerokość całkowita pojedynczego modułu wynosi 1190 mm, a pole powierzchni efektywnej w jednym arkuszu to 0,805 m2. Nowoczesny wygląd oraz wiele możliwości kolorystycznych sprawiają, że Venecja uchodzi za bardzo popularną blachodachówkę modułową. Cennik Budmat będzie tu uzależniony od wybranej powłoki i waha się w granicach 57 – 70 zł za arkusz.
  • Murano – producent blachodachówki posiada w ofercie ciekawy model Murano. Jest to blacha modułowa o szerokości całkowitej pojedynczego modułu 1196 mm. Pole powierzchni aktywnej jednego arkusza wynosi 0,798 m2. Nowoczesne wzornictwo wyróżnia blachodachówkę Murano i łączy się z atrakcyjnymi stawkami zakupu. Tego typu pokrycie dobrze sprawdzi się w zestawieniu z nowoczesną kubaturą budynków. Ceny blach dachowych z owej serii wahają się w przedziale 56 – 72 zł
  • Bella Sara – producent blachodachówki Budmat posiada także w ofercie nowoczesną serię Bella Sara o ciekawym kształcie. Jest to blacha modułowa o całkowitej szerokości modułu 1184 - 1188 mm. Na uwagę zasługuje także dużej pole powierzchni aktywnej arkusza, wynoszące 0,805 m2. Produkt zyskuje dobre opinie inwestorów, a do jego charakterystycznych cech należy atrakcyjna stawka zakupu. Ceny blach modułowych Bella Sara wynoszą średnio 53 – 63 zł za arkusz.
  • Rialto – warto zwrócić także uwagę na dachówkę z serii Rialto, dostępną w czterech wariantach powłoki. Podobnie jak Seria Venecja, blachodachówkę Rialto wyróżnia ponadczasowy design oraz dobra jakość wykonania. Pole powierzchni efektywnej 1 arkusza wynosi 0,805 m2 z kolei szerokość całkowita arkusza to 1195 mm. Cena na 2021 waha się w przedziale 56 – 66 zł za arkusz.
  • Ferrara – cennik Budmat obejmuje także blachodachówkę Ferrara. Jest to nowoczesny produkt, który posiada całkowitą długość arkusza w granicach 1190 mm. Producent blachodachówki zapewnił też wysokie pole powierzchni efektywnej jednego arkusza, wynoszące 0,91 m2 (czyli jeszcze więcej niż w modelu Venecja). Model wyróżnia się zatem dużą wydajnością oraz atrakcyjnymi stawkami zakupu. Cena na rok 2021 waha się w przedziale 60 – 76 zł za arkusz.

Wielu inwestorów wybiera blachodachówkę jako najkorzystniejszą metodę krycia połaci dachowej. Producent blachodachówki posiada w swojej ofercie także dobrej jakości blachy płaskie. Ceny blach dachowych okazują się w tym wypadku bardzo atrakcyjne. Do wyboru mamy blachę płaską z folią oraz blachę bez folii. Cena będzie uzależniona od wybranej powłoki wykończeniowej i mieści się w przedziale 116 – 150 zł za arkusz. Wydajność jednego arkusza utrzymuje się na poziomie 2,5 m2. Możemy zatem przyjąć, że średnie ceny zakupu blachy rozpoczynają się już od kwoty 46 zł/m2.

Cennik dachówki modułowej i blachy płaskiej

Średnia cena 2021

Wydajność arkusza

Dachówka modułowa Venecja

57 – 70 zł

0,805 m2

Dachówka modułowa Murano

56 – 72 zł

0,798 m2

Dachówka modułowa Bella Sara

56 – 66 zł

0,805 m2

Dachówka modułowa Rialto

56 – 66 zł

0,805 m2

Dachówka modułowa Ferrara

60 – 76 zł

0,91 m2

Blacha płaska

116 – 150 zł

2,5 m2

Ceny blach dachowych Budmat – dachówki pod wymiar

Producent blachodachówki Budmat oferuje także serie produktów pod wymiar. W tym przypadku arkusze blachy mają stałą szerokość, a długość zostaje dopasowana do indywidualnego zamówienia. Dużym atutem tego rozwiązania okazuje się oszczędność materiału i łatwość przeprowadzenia prac montażowych. Dachówki pod wymiar stają się też ciekawą alternatywą dla gotowych, stałowymiarowych modułów.

Ceny blach dachowych pod wymiar przelicza się w oparciu o metr całkowity. W ofercie sprzedaży Budmat znajdziemy trzy serie produktów, do których należy blachodachówka Zefir, Sara oraz Aria. Szerokość efektywna jest tu uzależniona od wybranego modelu i wynosi od 1040 mm (Aria) do 1100 mm (pozostałe modele). Producent zapewnia pięć powłok wykończeniowych, które gwarantują wysoką trwałość pokrycia dachowego. Na szczególną uwagę zasługuje powłoka Ideal-Matt i Ideal-Satin. Są to powłoki dające 30 letnią gwarancję producenta. Powłoka ochronna posiada  50 µm grubości, zapewniając bardzo dobrą ochronę przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych. Ceny blach dachowych są uzależnione od wybranego modelu oraz zastosowanej powłoki ochronnej. Najtańsza w zakupie okazuje się blachodachówka na wymiar z serii Zefir. Za efektywny m2 zapłacimy od 39 do 65 zł.  Cennik 2021 za dachówkę z serii Sara waha się w przedziale 40 – 66 zł. Producent dachówki najwyżej wycenił elementy systemu Aria. Za jeden metr efektywny przyjdzie nam zapłacić około 42 – 70 zł brutto.

Uśrednione ceny blach dachowych pod wymiar

Średnia cena zakupu 2021

Dachówka pod wymiar Zefir

39 – 65 zł/m2

Dachówka pod wymiar Sara

40 – 66 zł/m2

Dachówka pod wymiar Aria

42 – 70 zł/m2

Cennik Budmat 2021 – blachy trapezowe i elewacyjne

Blacha trapezowa jest jednym z uznanych materiałów na pokrycia dachowe. Jej największym atutem pozostaje atrakcyjna cena zakupu, ale i wysoka trwałość. W ofercie sprzedaży znajdziemy obecnie wiele blach trapezowych, które zapewniają atrakcyjny wygląd i są pokryte trwałymi powłokami ochronnymi.

W ofercie Budmat odnajdziemy bardzo szerokie możliwości zakupu blach trapezowych. Duża liczba modeli i wariantów wykończenia powłoki daje szerokie możliwości dopasowania produktu do konkretnych wymagań. Warto jednocześnie wspomnieć, że blachy trapezowe i elewacyjne Budmat posiadają dobre opinie i są powszechnie uważane za produkty o wysokiej trwałości.

Poniżej wskażemy poglądowy cennik Budmat dla wybranych modeli produktów. Ceny blach dachowych zawierają wartość podatku VAT i w oparciu o metr bieżący. Ostateczna cena zakupu będzie uzależniona od wybranej powłoki ochronnej (podobnie jak w przypadku blach pod wymiar czy modułowych blach Venecja).

Ceny blach dachowych – ile kosztuje blacha trapezowa?

Średnia cena 2021

Blacha trapezowa TRB-6/1200

42 – 70 zł

Blacha trapezowa TRB-8/1170

40 – 70 zł

Blacha trapezowa TRB-12/1064

40 – 69 zł

Blacha trapezowa TRB-12/1120

40 – 70 zł

Blacha trapezowa TRB-12/1120

40 – 69 zł

Blacha trapezowa TRB-14/1080

40– 70 zł

W ofercie sprzedaży znajdziemy także wiele innych modeli. Cennik Budmat dla pozostałych modeli wskazuje zbliżone wartości. Do całkowitych kosztów wykończenia połaci dachowych należy także dodać niezbędne akcesoria dodatkowe. Wszystkie grupy produktów montażowych są dostępne w ofercie marki Budmat.

Zaprezentowane powyżej ceny blach dachowych zawierają wartość podatku VAT i są uśrednionymi kwotami brutto. W ofercie Marki Budmat znajdziemy także takie linie produktów jak panele dachowe, podsufitki, systemy rynnowe, profile, systemy ogrodzeniowe, wzmocnienia czy granulaty i mieszanki PVC. Pełna oferta sprzedaży jest dostępna na stronie producenta.

ikona podziel się Przekaż dalej