Wełna mineralna w OBI - Rockwool

- Rockwool Wełna mineralna Toproll Super 200 mm rolka 2,5 m2 to koszt 34,49 zł/m2, 100 mm rolka 5 m2 to wydatek 19.99 zł/m2, 150 mm rolka 3,5 m2 wiąże się w wydatkiem 19.99 zł/m2

Rockwool Wełna mineralna Toproll Super jest niepalną wełną skalną o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Służy przede wszystkim do ocieplania stropodachów wentylowanych. Można ją także używać do ocieplania takich miejsc jak poddasza, drewniane stropy belkowe, sufity podwieszane, ściany działowe, lekkie ściany osłonowe, ściany o konstrukcji szkieletowej oraz podłogi na legarach. Swoje bardzo dobre opinie zawdzięcza temu, że można ją stosować do budynków o różnym przeznaczeniu i o różnych gabarytach. Jej współczynnik przewodzenia ciepła wynosi λD = 0,036 W/mK, a wymiary: waga 10,7 kg, wysokość 15 cm, szerokość 100 cm, głębokość 3,50 m.

- Rockwool Wełna Rockslab Super gr. 50 mm to wydatek 6,37 zł/m2

Rockwool Wełna Rockslab Super to skalna wełna mineralna, której współczynnik przewodzenia ciepła wynosi λD = 0,036 W/mK. Dostępna jest w lekkich, niepalnych płytach. Przeznaczona jest do izolacji akustycznej i termicznej dachów skośnych użytkowanych jako poddasza użytkowe, stropodachów wentylowanych użytkowanych jako poddasza nieużytkowe, dachów płaskich niewentylowanych, podłóg na stropach drewnianych, a także ścianek działowych i ścian zewnętrznych na przykład szkieletowych. Może również zabezpieczać konstrukcję budynku przed ogniem. Posiada wysoką paroprzepuszczalność. Jej wymiary wynoszą: waga 1,11 kg, wysokość 5 cm, szerokość 100 cm, głębokość 61 cm. Jest łatwa w montażu. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o wełnie mineralnej.

- Rockwool Wełna mineralna Firerock 30 mm 10 sztukto cena 199,90 zł, 30 mm 0,6 m2to ceny 20,99 zł

Rockwool Firerock to płyta z wełny skalnej przeznaczona do izolacji termicznej kominków. Posiada twardą okładzinę z folii aluminiowej. Można ją stosować w temperaturze do 580 OC. Dedykowana jest do izolowania obudowy tylnych ścian kominkowych, do wkładów kominkowych oraz metalowych przewodów kominowych. Można ją także stosować do elementów wykończeniowych, na przykład do okapów, drewnianych belek oraz marmurowych zwieńczeń. Posiada aluminiowy ekran odbijający ciepło, zmniejszający straty energii oraz zwiększający efektywność cieplną. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi λD = 0,038 W/mK, waga 1,45 kg, wysokość 3 cm, szerokość 100 cm, a głębokość 60 cm.

Wełna mineralna w OBI - Ursa

- Ursa Wełna Standard 45 150 mm 6 m2 to cena 6,98 zł/m2

Ursa Wełna Standard to dzwiękochłonna, paroprzepuszczalna, komprymowana, niepalna, a także odporna na grzyby i pleśń mata izolacyjna wykonana z mineralnej wełny szklanej. Sprzedawana jest w postaci rulonów. Współczynnik przewodzenia ciepła tej wełny mineralnej to λD = 0,045 W/mK. Dedykowana jest do izolacji w budynkach mieszkalnych i użytkowych takich ich elementów jak dach skośny wykorzystywany zarówno jako poddasze użytkowe i nieużytkowe, ścianka działowa, ściana zewnętrzna w budownictwo szkieletowo - drewnianym, strop pomiędzy legarami oraz sufit podwieszany. Jej wymiary wynoszą: waga 9,4 kg, wysokość 15 cm, szerokość 5 m, głębokość 122 cm. A może zainteresuje cię także ten artykuł o wełnie mineralnej twardej?

- Ursa Wełna Ultra 33 150 mm 3,48 m2 to koszt 83,42 zł

Ursa Wełna Ultra 33 jest niepalna, paroprzepuszczalna, dźwiękochłonna, a także odporna na grzyby i pleśń. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi λD = 0,033 W/mK i wymiary 150 mm x 1200 mm x 2900 mm. Dostępna jest w postaci maty, jest kompresowana, sprzedawana w rolkach. Ma zastosowanie do izolacji cieplnej i akustycznej.

Wełna mineralna w OBI trzymana przez młodego mężczyznę, w tym wełna Rockwool i wełna mineralna Ursa oraz zastosowanie i ceny
Wełna mineralna w OBI - przegląd oferty, opinie, ceny, porady przy wyborze

- Ursa Wełna DF35 Premium 150 mm 4,08 m2 to koszt 19.49 zł/m2

Wełnę szklaną Ursa Komfort charakteryzuje paroprzepuszczalność i dźwiękochłonność. Ponadto jest ona lekka, niepalna i odporna na pleśń oraz grzyby. Dedykowana jest do izolacji termicznej dachów skośnych przeznaczonych na poddasza użytkowe, a także stropodachów wentylowanych przeznaczonych na poddasza nieużytkowe, dachów płaskich niewentylowanych, podłóg na stropach drewnianych, ścianek działowych oraz ścian zewnętrznych w tym również szkieletowych. Może być stosowana jako izolacja akustyczna oraz jako zabezpieczanie konstrukcji domu przed ogniem. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi λD = 0,035 W/mK. Jej wymiary to waga 11 kg, wysokość 15 cm, szerokość 120 cm oraz głębokość 5,70 m. Jest łatwa w montażu.

Wełna mineralna - sprawdź promocje

- Ursa Wełna Komfort 40 W/mK, 150 mm 6,84 m2 to cena 11,24 zł/m2

Wełna szklana Ursa Komfort jest paroprzepuszczalna, komprymowana, dzwiękochłonna i niepalna. Charakteryzuje się także wysoką odpornością na grzyby i pleśń. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi λD = 0,040 W/mK. Dostępna w sprzedaży w formie maty izolacyjnej w rolce. Jej waga wynosi 12,5 kg, wysokość to 15 cm, szerokość 120 cm, a głębokość 5,70 m. Można ją zastosować do izolacji dachów skośnych, stropów, sufitów podwieszanych, ścianek działowych oraz ścian zewnętrznych w budownictwie szkieletowo-drewnianym. Sprawdź także ten artykuł z porównaniem ofert producentów wełny mineralnej.

Wełna mineralna w OBI - Paroc

- Paroc Wełna izolacyjna kominkowa 25 mm wiąże się z wydatkiem 31,99 zł

Paroc Wełna izolacyjna kominkowa 25 mm to wełna skalna, jest niepalna i służy do termicznej izolacji kominków. Jest bardzo trwała i zachowuje stabilność wymiarową. Jej wymiary wynoszą: waga 15 kg, wysokość 2,5 cm, szerokość 100 cm, a głębokość 60 cm.

Jeżeli decydujemy się na ocieplenie naszego poddasza, dachu, ścian, podłóg, stropów czy kominka przy użyciu wełny mineralnej warto zapoznać się z ofertą marketów budowlanych OBI. W OBI dostępna jest wełna mineralna najlepszych producentów w bardzo dobrych cenach, na przykład skalna wełna Rockwool, czy wełna mineralna Ursa. A może zainteresuje cię także ten artykuł o wełnie mineralnej prasowanej?

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 87,1% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły