JM - Autoryzowany Dealer Komandor. Szafy, garderoby, meble na wymiar

Usługi

Szafy i meble na wymiar

Obszar działania

Jelenia Góra, dolnośląskie

Ocena: 0,0/5 (głosów 0)

Dane firmy

ul. Wolności 74
58-500 Jelenia Góra
75764 ..pokaż
NIP
8971629532
REGON
932156976
KRS
162739

O nas

JM Autoryzowany Dealer Komandor oferuje szeroki wybór produktów na zamówienie takich jak szafy, garderoby, meble na wymiar, kuchnie

Komandor - szafy, garderoby, meble na wymiar

JM - Autoryzowany Dealer Komandor. Szafy, garderoby, meble na wymiar

Komandor od ponad 25 lat, zapewnia klientom szafy, garderoby i meble na wymiar najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. To Komandor wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwnych w kraju i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży, dlatego nazwa Komandor stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Doświadczenie zdobyte w czasie tych lat, pozwoliło marce Komandor rozwinąć się i wyraźnie zaistnieć również na rynkach zagranicznych. Komandor jest obecny w ponad 42 krajach na świecie.

Wizytówką naszej firmy jest doskonale wyszkolona obsługa, która korzystając ze specjalnego programu Designer do projektowania szaf Komandor, może w ciągu kilku minut przygotować wizualizację i wycenę Państwa szafy.
Każdy wytworzony przez naszą firmę mebel jest wyjątkowy, ponieważ projektujemy go wspólnie z klientem na indywidualne zamówienie, aby spełniał jego oczekiwania i potrzeby. Funkcjonalność to główna cecha naszych produktów „szytych na miarę”.

JM - Autoryzowany Dealer Komandor. Szafy, garderoby, meble na wymiar JM - Autoryzowany Dealer Komandor. Szafy, garderoby, meble na wymiar JM - Autoryzowany Dealer Komandor. Szafy, garderoby, meble na wymiar JM - Autoryzowany Dealer Komandor. Szafy, garderoby, meble na wymiar
Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij