Komandor Śląsk S.A. Szafy, garderoby, wnęki z drzwiami przesuwnymi

Usługi

Szafy i meble na wymiar

Obszar działania

Katowice, śląskie

Ocena: 5,0/5 (głosów 1)

Dane firmy

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
32730 ..pokaż
NIP
9540019367
REGON
272606246
KRS
53483

O nas

Regionalny oddział Komandor odpowiedzialny za produkcję i sprzedaż produktów marki Komandor na Śląsku. W ofercie znajdują się szafy, drzwi przesuwne, garderoby, zabudowy, łóżka i inne meble na wymiar.

Zapraszam do naszego salonu w Katowicach przy ul. Hallera 70

Komandor - szafy, zabudowy, garderoby, meble na wymiar

Komandor Śląsk S.A. Szafy, garderoby, wnęki z drzwiami przesuwnymi

Komandor od ponad 25 lat, zapewnia klientom szafy, garderoby i meble na wymiar najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. To Komandor wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwnych w kraju i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży, dlatego nazwa Komandor stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Doświadczenie zdobyte w czasie tych lat, pozwoliło marce Komandor rozwinąć się i wyraźnie zaistnieć również na rynkach zagranicznych. Komandor jest obecny w ponad 42 krajach na świecie.

Wizytówką naszej firmy jest doskonale wyszkolona obsługa, która korzystając ze specjalnego programu Designer do projektowania szaf Komandor, może w ciągu kilku minut przygotować wizualizację i wycenę Państwa szafy.

Każdy wytworzony przez naszą firmę mebel jest wyjątkowy, ponieważ projektujemy go wspólnie z klientem na indywidualne zamówienie, aby spełniał jego oczekiwania i potrzeby. Funkcjonalność to główna cecha naszych produktów „szytych na miarę”.

Komandor Śląsk S.A. Szafy, garderoby, wnęki z drzwiami przesuwnymi Komandor Śląsk S.A. Szafy, garderoby, wnęki z drzwiami przesuwnymi Komandor Śląsk S.A. Szafy, garderoby, wnęki z drzwiami przesuwnymi Komandor Śląsk S.A. Szafy, garderoby, wnęki z drzwiami przesuwnymi
Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij