OXYDOT Miłosz Oksiak

$ $ $
Usługi

Remont mieszkania i wykończenie wnętrz

Obszar działania

Warszawa, mazowieckie

Ocena: 5,0/5 (głosów 1)

Dane firmy

Zacisze 9d
05-870 Błonie
Miłosz Oksiak
66765 ..pokaż
NIP
5342200176
REGON
364393606

O nas

Działamy od 2006 roku, głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko. Oferujemy kompleksowe usługi wykończeniowe i remontowo – budowlane. Posiadamy konieczne do pracy profesjonalne narzędzia oraz transport.
Naszą miarą jest zadowolenie Naszych klientów.
Zapraszamy do współpracy :)

Opis firmy

Firma stworzona przez ludzi z pasją. Na rynku działamy od 2006 roku. Jesteśmy firmą przyjaźnie nastawioną do klienta, otwartą na Twoje pomysły i zawsze gotową do działania. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza praca była satysfakcjonująca dla Ciebie, ale również i dla nas. Chcemy wykańczać domy, mieszkania oraz biura, w których będzie panowała dobra energia i atmosfera. Działamy, aby stworzyć wymarzone i przytulne miejsce dla Twojej rodziny lub do pracy.
Zawsze angażujemy się w stu procentach w pracę i staramy się służyć dobrą radą. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Mamy pozytywne podejście do Naszych klientów.
Działamy głownie na terenie województwa mazowieckiego, ale jesteśmy otwarci na różne lokalizacje.
Posiadamy konieczne do pracy profesjonalne narzędzia oraz transport. Oferujemy kompleksowe usługi wykończeniowe i remontowo – budowlane. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Specjalizujemy się też w montażu mebli na wymiar. Realizujemy zamówienia od wymiarowania, poprzez projekt i zamówienia odpowiednich mebli kończąc na instalacji i montażu. Współpracujemy z kilkoma stolarniami. Zależy nam głównie na jakości i profesjonalnie wykonanej usłudze.
Naszą miarą jest zadowolenie Naszych klientów.
Zapraszamy do współpracy!

Ta strona korzysta z plików cookies.

Więcej informacji znajdziesz w polityce cookies.


Zamknij