Przegląd ofert blatów Juan

Blaty Juan – ogólna charakterystyka

Juan to czołowy producent blatów kuchennych, a dokładniej mówiąc blatów laminowanych. Ich zaletą jest szeroki wybór kolorów oraz wzorów. Blaty Juan charakteryzują się wysoką jakością, a często także i atrakcyjną ceną. Producent oferuje ponad 90 dekorów różnych blatów kuchennych. Wśród nich powierzchnie matowe, z połyskiem czy z imitacją drewna.

Blaty Juan produkowane są przy pomocy technologii o nazwie postforming. W trakcie procesu produkcyjnego laminat jest odpowiednio zaginany i przyklejany na gorąco do wyprofilowanej krawędzi płyty. Wnętrze blatu wypełnione jest 3-warstwową płytą wiórową. Natomiast wierzchnią warstwę i zaokrąglony przód stanowi laminat dekoracyjny o wysokiej jakości. Spód blatu Juan to papier przeciwprężny odporny na wilgoć oraz wodę. Dodatkowo, aby zabezpieczyć cały blat, użyty został klej poliuretanowy w miejscu styku laminatu z papierem.

Zastosowanie oraz właściwości blatów Juan

Producent zapewnia blaty kuchenne o różnych wymiarach, a także modele w profilu. Dzięki temu mogą one znaleźć różne zastosowanie i przydać się w wielu miejscach. Blaty laminowane Juan sprawdzą się jako blat roboczy w domowej kuchni, jak również w pomieszczeniach gastronomicznych czy biurowych. Mogą również pełnić funkcję lad sklepowych czy barowych.

Duża ilość zalet świadczy pozytywnie o blatach Juan. Cechuje je wysoka wytrzymałość mechaniczna. Blaty są odporne na ścieranie i uszkodzenia powstałe wskutek niewłaściwego użytkowania. Również to, że są odporne na działania promieni UV będzie wpływało korzystnie podczas używania ich w mocno doświetlonej kuchni.

Blaty Juan są odporne na działanie wysokich temperatur. W przypadku jakichkolwiek zmian obróbka oraz ponowny montaż nie przysparzają zbytnich trudności. Właściwości antybakteryjne oraz klasa higieny E-1 pozwala korzystać z blatów w trakcie przyrządzania posiłków.

Przegląd oferty blatów Egger

Blaty kuchenne oraz blaty meblowe

Egger to wysoce ceniony producent wszelkiego rodzaju blatów roboczych. Najczęściej wykorzystywane są one jako blaty kuchenne. Charakteryzują się one bardzo dobrymi opiniami z uwagi na oryginalność oraz wpasowanie się w najnowsze trendy dekoratorskie. Blaty Egger to przede wszystkim blaty laminowane oraz blaty drewniane.

Dostępny w ofercie wzornik pełen jest imitacji kamienia, metalu, ceramiki czy drewna. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej klient może wybierać wśród wielu modeli. Dodatkowym plusem jest łatwy montaż blatów kuchennych oraz długa żywotność. Wszystko oczywiście zależy od właściwego ich użytkowania. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł z aktualnym cennikiem blatów kuchennych.

Blaty laminowane, blaty drewniane czy inne?

Hurtownie dystrybuujące blaty firmy Egger posiadają wzorniki pełne wielu modeli. Klienci często jednak wykazują największe zainteresowanie blatami laminowanymi, a dokładniej wykonanymi z laminatu kompaktowego.  Poza zastosowaniem ich w kuchni, z łatwością odnajdą się również w łazienkach czy w innych pomieszczeniach. Są wysoce trwałe i odporne na wilgoć oraz wysoką temperaturę.

Wszystkie blaty meblowe Egger są bezpieczne dla żywności, a do tego odporne na wszelkie plamy różnego pochodzenia. Struktura blatu pozwala na jego szybkie i łatwe czyszczenie. W przypadku konieczności docięcia blatu bez problemów można to zrobić i to bez dodatkowej obróbki krawędzi. Dodatkowe właściwości antybakteryjne jedynie wpływają na pozytywne opinie klientów.

Jasna kuchnia z drewnianym blatem, a także blaty juan, blaty egger, blaty meblowe, blaty kuchenne
Blaty juan oraz blaty egger jako polecane blaty kuchenne, a także ceny i opinie na temat blatów

Producent Egger oferuje również blaty szeroki wybór blatów meblowych postformowanych oraz blatów Feelwood oraz PerfectSense Topmatt z obrzeżami. Blaty postformowane to klasyczne modele blatów roboczych. Posiadają one podobne właściwości co blaty z laminatu kompaktowego. Wnętrze ich wypełnia surowa płyta wiórowa. Poza zastosowaniem ich w gospodarstwach domowych można wykorzystać je także jako wyposażenie sklepów czy innych pomieszczeń użytkowych.


Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdźPorady praktyczne, opinie oraz ceny blatów Juan i Egger

Nie zawsze warto podążać za obecnymi trendami. Często lepiej jest wybierać zgodnie ze swoim gustem oraz oczekiwaniami. Są jednak takie rodzaje materiałów, które z pewnością spodobają się każdemu. Jednym z takich przykładów jest marmur. Znana i sprawdzona klasyka, która idealnie dopasuje się do każdego wnętrza, zarówno tego tradycyjnego, jak i nowoczesnego.

Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie marmuru z blatami drewnianymi. Zwłaszcza jeśli chodzi o delikatny i naturalny efekt drewna. Taka kompozycja przydanie do gustu każdemu. W hurtowniach przeglądając wzornik można również stworzyć własne aranżacje.

W przypadku blatów Juan oraz Egger cena oraz opinie idą zdecydowanie w parze z jakością. Decydując się na jednego, jak i drugiego producenta stawia się na doskonałe wykończenie oraz gwarancję wysokiej jakości. Ceny blatów Juan i Egger nie są z najniższej półki, ale nie warto oszczędzać na blatach kuchennych, które powinny służyć przez wiele lat. Hurtownie oferują szeroki wybór modeli oraz wzorów.

Wykaz wybranych modeli blatów Juan i Egger wraz z cenami

Model blatu

Producent

Orientacyjna cena

Blat F028 Granit Vercelli antracytowy ST89 4100x600x38 mm

Egger

464,12 zł/szt

Blat H3325 Dąb Gladstone tabak ST28 4100x920x38 mm prosta krawędź

Egger

1 478,87 zł/szt

Blat H437 Dąb Królewski V8A 3050x1200x28 mm

Juan

810,26 zł/szt

Blat 672 Dąb Szary Root 3050x1200x28 mm

Juan

516,52 zł/szt

ikona podziel się Przekaż dalej