Używane meble kuchenne w serwisach internetowych

Z uwagi na rosnącą popularność zakupów w Internecie powstało wiele serwisów internetowych, na których znajdziemy nie tylko ofertę nowych produktów, ale również używanych mebli kuchennych. Allegro, Gumtree, Sprzedajemy, Olx, Gratka to kilka propozycji, które podbijają serca użytkowników, chociażby ze względu na ogromny wybór i niską cenę mebli podkreślających wyjątkowy charakter kuchni z przeszłością. Warto pamiętać, że są to prawdziwe perełki, których nie znajdziemy w żadnym sklepie meblowym.

W 2014 roku, na OLX pojawiło się 1,6 miliona ogłoszeń w kategorii „meble” i „dom i ogród”. Obecnie znajdziemy w nich o 1 milion więcej ogłoszeń. W dziale „używane meble kuchenne” nie może zabraknąć drewnianych gotowych zestawów, jak i kolekcji w stylu skandynawskim. Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych szafek, które przyczynią się do stworzenia nietuzinkowej aranżacji. Jeśli chodzi o ceny mebli kuchennych są one bardzo zróżnicowane, więc z pewnością nie przekroczą naszego budżetu domowego. Najtańszy zestaw możemy kupić już za 200 zł, najdroższy może nas kosztować nawet 19000 zł. Sprawdź także zebrane przez nas inspiracje na tanie meble kuchenne.

Na portalu Sprzedajemy.pl znajdziemy blisko 84 tysiące ogłoszeń, w tym antyki, komplet mebli kuchennych ze sprzętem, a także oryginale szafki kuchenne z okleiny drewnianej. Używane meble kuchenne nie są idealne, jednak możemy odnowić je samodzielnie niskim kosztem. Za efektowną szafkę kuchenną z czasów PRL, która odmieni oblicze każdego wnętrza, możemy zapłacić jedynie 120 zł. Nieco większą ceną opatrzony jest zestaw mebli kuchennych lakierowanych z ekspozycji, które mieszczą się w granicy 7000 zł.

Nieco mniej propozycji pojawi się, gdy na stronie Gumtree czy Gratka wprowadzimy słowa „używane meble kuchenne”. Nie warto jednak lekceważyć takich serwisów internetowych. Czasem możemy znaleźć na nich prawdziwe okazy oplecione pajęczyną przeszłości.

Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdź

Używane meble kuchenne - zagraniczne portale ogłoszeniowe


Meble kuchenne w dobrej cenie

Ceny mebli kuchennych na wymiar mogą się różnić u różnych wykonawców nawet o 100%. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert od różnych firm. Najłatwiej to zrobić korzystając z usługi Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wypełniasz prosty formularz i otrzymujesz kilka ciekawych ofert od firm z Twojej okolicy.

Sprawdź!

Gratką dla poszukiwaczy używanych przedmiotów mogą być również zagraniczne portale ogłoszeniowe. Freeads jako jeden z najbardziej rozbudowach serwisów brytyjskich, może pochwalić się bogatą ofertą mebli kuchennych używanych. Równie interesująca zdaje się być kategoria rzeczy, których możemy stać się posiadaczami bez ponoszenia kosztów. Ogromnym atutem strony jest brak konieczności rejestracji.

Kolejną propozycją może być brytyjski serwis internetowy Freecycle, na którym dziennie pojawia się tysiące nowych rzeczy, w tym mebli kuchennych używanych. Porady, gdzie kupić tanie meble kuchenne znajdziesz także w tym artykule.

Komisy z używanymi meblami kuchennymi

Idealnym miejscem dla wielbicieli starych mebli kuchennych będą również komisy meblowe, które funkcjonują w wielu miastach. Mimo, że nie dorównują serwisom internetowym pod względem ilości przedmiotów używanych, to na ich korzyść przemawia możliwość oceny jakości mebli kuchennych na żywo. Ceny mebli uzależnione są od ich stanu. Bardzo istotne znaczenie ma model mebli kuchennych. Jedno krzesło kuchenne może nas kosztować 30-40 zł, zaś cały zestaw może być wyceniony nawet na 2000 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej