Meble kuchenne Agata - wady i zalety

Meble kuchenne znajdujące się w ofercie producenta Agata cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Za ich wyborem przemawia przyjazny design, który pozwala na stworzenie aranżacji kuchni w dowolnym stylu. Innowacyjna technika meblowa firmy Hettich, którą zastosowano w kolekcjach mebli modułowych sprawi, że przestrzeń kuchenna będzie estetyczna, a także funkcjonalna. Dzięki unikalnemu Silent System możemy liczyć na komfortowe szuflady, które charakteryzuje lekkie otwieranie i ciche zamykanie. W kwestii cenowej, koszt mebli kuchennych Agata jest porównywalny do ceny mebli modułowych Ikea.

I choć użytkownicy nie mają wątpliwości co do jakości ich wykonania, to jako wadę wymieniają długi okres rozpatrywania reklamacji. Sprawdź także tanie meble kuchenne.

Oferta mebli kuchennych Agata

Producent Agata oferuje dwie kolekcje modułowych mebli kuchennych – Qubik i Apetiq. Kuchnie Qubik wyróżnia różnorodność szafek dolnych, górnych i narożnych, zarówno pod względem kolorystyki. Miłe w dotyku, matowe wykończenie stworzy nowoczesny nastrój, drewniana struktura podkreśli autentyczność pomieszczenia, a akrylowy połysk doda blasku i ciepła każdego dnia. Zaskakujące są także innowacyjne rozwiązanie znajdujące swoje odzwierciedlenie w funkcjonalności mebli kuchennych Agata, dzięki czemu kuchnia nabierze wyjątkowego znaczenia.

Kolekcję Apetiq wypełniają odpowiednio zaprojektowane modułowe szafki kuchenne, dzięki którym w łatwy i przyjemny sposób możemy stworzyć własną przestrzeń kuchenną. Kuchnie z tej serii dają nieograniczoną swobodę aranżacji, czego potwierdzeniem jest dostępność 55 rodzajów szafek i 38 rodzajów frontów wykonanych z drewna dębowego, płyciny lub forniru dębowego. Pozytywne wrażenie sprawia także paleta kolorystyczna korpusów, blatów, paneli wykończeniowych, która świetnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza, zachowując przy tym spójność koncepcji. Uzupełnieniem kolekcji jest bogaty wachlarz akcesoriów najwyższej jakości, które są na wyciągnięcie ręki w salonach Agata Meble.  Tak szeroka oferta mebli kuchennych i dodatków pozwala na aranżację kuchni skrojonej na miarę indywidualnych potrzeb domowników.

Meble kuchenne Agata to bardzo korzystne cenowo rozwiązanie, chociaż trzeba przyznać, że należy zapłacić za każdy element osobno, czyli za każde drzwiczki, zawiasy czy uchwyty.
Meble kuchenne Agata - ceny, opinie, oferta, zalety i wady

Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdź

Meble kuchenne Agata - ceny

Meble kuchenne w dobrej cenie

Ceny mebli kuchennych na wymiar mogą się różnić u różnych wykonawców nawet o 100%. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert od różnych firm. Najłatwiej to zrobić korzystając z usługi Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wypełniasz prosty formularz i otrzymujesz kilka ciekawych ofert od firm z Twojej okolicy.

Sprawdź!

Opinie użytkowników co do wyboru zestawu kuchennego są podzielone, jednak większość z nich uznało, że Agata Meble posiada najatrakcyjniejsze oferty cenowe, których nie znajdziemy u innych producentów mebli kuchennych. Jednak kuchnia Qubik w wersji obejmującej szuflady, szafki, drzwi, zawiasy, panele maskujące, półki, blaty, nogi, uchwyty, listwy montażowe może nas kosztować ok. 10 000 zł. Decydując się na wariant rozszerzony, w którym znajdziemy dodatkowe wyposażenie i kompletny sprzęt AGD, będziemy musieli liczyć się z kosztem rzędu 22 000 zł.

Istnieje również możliwość kupna pojedynczych szafek, jednak w praktyce ostateczny koszt aranżacji kuchni może okazać się znacznie wyższy od wyboru proponowanych przez producenta gotowych mebli kuchennych. Dokładne ceny mebli kuchennych w Polsce znajdziesz w tym artykule.

ikona podziel się Przekaż dalej