Meble kuchenne Black Red White - wady i zalety

Bogata oferta Black Red White obejmuje kolekcję oryginalnych mebli kuchennych, którą według użytkowników, wyróżnia wysoka jakość wykonania. Meble kuchenne BRW będą doskonałą inspiracją do aranżacji kuchni, w której dominują nowoczesne, proste formy. Ich zaletą jest funkcjonalność, dzięki czemu będą doskonałym miejscem do przygotowania posiłków. Jako jeden z uznanych producentów, BRW proponuje systemy mebli, które w wyjątkowy sposób wpiszą się w klasyczny i minimalistyczny wystrój przestrzeni.

Niestety, solidne wykonane i eleganckie wykończenie, idzie w parze z wysoką ceną. Niemniej jednak, nie są one droższe niż np. meble kuchenne Castorama, a opinie o nich są dobre. Sprawdź także tanie meble kuchenne.

Meble kuchenne Black Red White to mnóstwo modeli w różnych stylach, których cennik jest bardzo zróżnicowany. Znaczenie ma zarówno materiał, jak i poziom wykończenia.
Meble kuchenne Black Red White - ceny, opinie, oferta, zalety i wady

Oferta BRW

W ofercie Black Red White znajdziemy kuchnie modułowe Family Line i kuchnie na wymiar Senso Kitchens, które uzupełniają zestawy kuchenne Semi Line i Junona Line. Family Line to szeroki wybór praktycznych mebli kuchennych, w tym szafek dolnych, górnych i narożnych, frontów które dostępne są w różnych wariantach i wymiarach. Na dodatek, BRW proponuje gotową linię mebli, której szerokość wynosi 260 cm.

Kuchnie z serii Senso Kitchens to zestaw funkcjonalnych rozwiązań, które proponuje Black Red White. To tutaj nowoczesne trendy umiejętnie przeplatają się z ponadczasowym urokiem tradycji. Meble kuchenne z tej kolekcji charakteryzują się estetycznym wyglądem i najwyższym komfortem pracy.

Inspirującym pomysłem producenta było stworzenie kolekcji zestawów kuchennych. Zarówno Junona Line, jak i Semi Line pozwolą na aranżację modnej i funkcjonalnej przestrzeni kuchennej. Gotowe zestawy kuchenne to nie wszystko. Możliwy staje się też wybór dodatkowych modułów, dzięki którym przechowywanie akcesoriów kuchennych będzie zdecydowanie łatwiejsze. Tak szeroki asortyment szafek pozwoli na dostosowanie elementów zarówno do metrażu kuchni, a także indywidualnych potrzeb. Co ciekawe, w ofercie Junona Line znajdziemy oświetlenie, które możemy dokupić do szafek z półkami szklanymi. Tak oryginalne rozwiązanie z pewnością przyczyni się do stworzenia unikalnego i stylowego charakteru wnętrza.

W ofercie marki Black Red White znajdziesz mele modułowe, które możesz dopasować do wielkości swojej kuchni i jej wymiarów. Jest to linia mebli narożnych, wysp i różnych wariantów.
Meble kuchenne Black Red White - ceny, opinie, oferta, zalety i wady

Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdź

Ceny mebli kuchennych Black Red White

Meble kuchenne w dobrej cenie

Ceny mebli kuchennych na wymiar mogą się różnić u różnych wykonawców nawet o 100%. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert od różnych firm. Najłatwiej to zrobić korzystając z usługi Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wypełniasz prosty formularz i otrzymujesz kilka ciekawych ofert od firm z Twojej okolicy.

Sprawdź!

W przypadku kuchni modułowych Family Line, standardowy zestaw mebli kuchennych możemy uzupełnić kolejnymi szafkami i półkami. Warto jednak pamiętać, że tutaj ceny są bardzo rozbieżne i czasem może okazać się, że meble kupione pojedynczo będą znacznie droższe niż gotowy zestaw. Podobnie sprawa ma się z kuchnią na wymiar Senso Kitchen.

Ostateczna cena uzależniona jest od wielu czynników, jednak szacunkowo mieści się w zakresie 3000-5000 zł. Nieco mniej, bo ok. 630 zł, przyjdzie nam zapłacić za komplet kuchenny z kolekcji Junona Line, którego całość tworzy 7 modułów. Klasyczny zestaw może okazać doskonały rozwiązaniem dla małych przestrzeni kuchennych, a ceny nie są wygórowane. Dokładne ceny mebli kuchennych w Polsce znajdziesz w tym artykule.

ikona podziel się Przekaż dalej