Meble kuchenne IKEA - opinie, wady i zalety

Ile użytkowników, tyle opinii, jednak podstawową zaletą mebli kuchennych IKEA jest wyjątkowa cena wobec jakości wykonania. W ofercie producenta znajdziemy produkty, które mieszczą się w różnych zakresach cenowych. I choć nie będzie to luksusowy asortyment, to za niewielką cenę możemy kupić trwałe meble kuchenne, które będą służyć użytkownikom przez długie lata.

Atutem jest także bogata kolekcja mebli kuchennych IKEA, w tym kuchni modułowych, które stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza. Znajdujący się w ofercie szereg konfiguracji półek, frontów, wymiarów i elementów wyposażenia umożliwia także zaprojektowanie mebli kuchennych w programie IKEA. Sprawdź także nasz artykuł, w którym znajdziesz koszt umeblowania kuchni.

Meble kuchenne w dobrej cenie

Ceny mebli kuchennych na wymiar mogą się różnić u różnych wykonawców nawet o 100%. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert od różnych firm. Najłatwiej to zrobić korzystając z usługi Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wypełniasz prosty formularz i otrzymujesz kilka ciekawych ofert od firm z Twojej okolicy.

Sprawdź!

Pochodzące z produkcji seryjnej meble kuchenne IKEA nie sprawią również trudności podczas ich montażu. Wystarczające bowiem będą elektronarzędzia, które stanowią niezbędne wyposażenie każdego majsterkowicza.

Wadą mebli kuchennych IKEA jest utrudnione projektowanie lub kupowanie kuchni, które ograniczają określony wymiary szafek. Wielu użytkowników nie pochwala również obecności dziur w środku szafek na całej wysokości.

Meble kuchenne z IKEA to niezwykle popularne rozwiązanie. Meble do kuchni są bardzo nowoczesne, mają różne kolory i zbierają dobre opinie.
Meble kuchenne IKEA - ceny, opinie, oferta, zalety i wady

Meble kuchenne IKEA - oferta

Ofertę sieci IKEA uzupełniają meble kuchenne klasyczne, nowoczesne i rustykalne rozłożone na czynniki pierwsze, dzięki którym łatwiej będzie nam zdecydować się na odpowiedni styl i odtworzyć go we własnym domu. I tak dzięki szafkom kuchennym z serii Knoxhult, które posiadają już półki, szuflady i fronty znacznie szybciej dopasujemy uchwyty, blat oraz baterię. A łącząc je z sprzętami kuchennymi z serii Lagan możemy stworzyć ergonomiczną i funkcjonalną kuchnię w bardzo korzystnej cenie.

W szerokiej ofercie sieci IKEA nie może zabraknąć mebli kuchennych modułowych, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. Co ciekawe, w katalogu IKEA dostępnym w formie cyfrowej możemy skorzystać ze zwiedzenia pokoju, który pozwoli nam poczuć się właścicielami danego wnętrza.

Meble kuchenne IKEA - cena

Niekwestionowaną zaletą mebli kuchennych IKEA jest ich korzystna cena. Niski koszt wyposażenia kuchni i brak problemów podczas ich montażu w pełni uzasadniają dużą popularność, jaką cieszą się meble seryjne IKEA. Osoby, które zdecydują się na wybór mebli kuchennych modułowych, będą musiały liczyć się z wydatkiem rzędu 740 zł, przy czym należy pamiętać, że niektóre modele mogą nas kosztować nawet 3500 zł.

W przypadku, gdy posiadamy już gotowy projekt pomieszczenia kuchennego, wówczas możemy poznać szacunkowy koszt takiej inwestycji, odwiedzając stronę IKEA. Jedynym wymaganiem pozostaje podanie dokładnych wymiarów wnętrza. Jeśli interesują cię meble na wymiar, w tym artykule znajdziesz ich ceny.

ikona podziel się Przekaż dalej