Systemy szuflad Blum Tandembox

Firma Blum posiada w swojej ofercie nowoczesne systemy szuflad: Metabox, Tandembox, Legrabox. Pierwszy z nich składa się z niewielkiej ilości elementów, dzięki czemu znajdzie swoje zastosowanie w meblach do kuchni, łazienki, przedpokoju i biura. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów podczas procesu produkcji przekłada się na wysoką stabilność szuflad, szczególnie podczas dużego obciążenia. Szafka Metabox może być wyposażona w system amortyzacji Blumotion będący gwarancją cichego i lekkiego zamykania szuflady.

Wykonany ze stali system Blum Tandembox przekonuje wysokim komfortem ruchu. W tej ofercie pojawiają się dwie linie programu: Blum Tandembox invito i Blum Tandembox antaro. Tandembox invito daje nieograniczone możliwości dostosowania wzornictwa i kolorystyki do charakteru kuchni. Prostokątne kształty i gładka powierzchni szuflad Blum Tandembox antaro podkreślają minimalistyczny design przestrzeni. Porady i inspiracje na temat mebli kuchennych zebraliśmy dla ciebie w tym miejscu.

Piękno systemu Legrabox tkwi w prostej, dopracowanej formie i smukłej linii szuflad. Kuchnia, w której znajdują się szafki Legrabox, charakteryzuje się elegancją, harmonią i niepowtarzalnym urokiem.  Dużą swobodę projektowania wnętrza daje Legrabox free, dzięki elementom dekoracyjnym ze szkła, drewna lub kamienia. Jej alternatywą jest wersja Legrabox pure, którą wyróżnia matowa powierzchnia szafek.

Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdź

Systemy zawiasów i prowadnic Blum

Asortyment firmy Blum uzupełniają systemy zawiasów i prowadnic, które zapewniają komfort podczas użytkowania. Odzwierciedleniem innowacyjnej technologii i stylistyki są zawiasy Clip top Blumotion. Dzięki nim każda szuflada będzie domykała się delikatnie i cicho. Nowością w kolekcji firmy Blum są zawiasy w kolorze czarnego onyksu, które podkreślą urok i elegancję ciemnych szafek kuchennych. Niezawodne działanie zawiasów Clip top wyróżnia precyzyjna regulacja i prosty montaż. Wielokrotnie doceniane za jakość zawiasy Modul zachwycają klasycznym wzornictwie w nowoczesnym wydaniu.

Meble kuchenne w dobrej cenie

Ceny mebli kuchennych na wymiar mogą się różnić u różnych wykonawców nawet o 100%. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert od różnych firm. Najłatwiej to zrobić korzystając z usługi Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wypełniasz prosty formularz i otrzymujesz kilka ciekawych ofert od firm z Twojej okolicy.

Sprawdź!

Systemy prowadnic Blum spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Dzięki temu odpowiadają za płynny ruch szuflady z drewna, nawet przy obciążeniu wynoszącym 60 kg. Ich zaletą jest także wysoka stabilność, łatwa regulacja bez konieczności wykorzystania narzędzi i szybki montaż. Jeśli interesują cię meble kuchenne na wymiar, w tym artykule znajdziesz ich cennik po województwach.

Systemy podnośników do frontów górnych

Producent Blum oferuje sześć rodzajów podnośników do frontów. Wśród nich znajdziemy podnośnik Aventos HK do frontów uchylnych, który ułatwia dostęp do zawartości szafki kuchennej.  Podnośnik Aventos HF będzie alternatywą dla dwuczęściowych frontów uchylno-składanych, zapewniając jednocześnie swobodę podczas użytkowania. Oferta firmy Blum obejmuje również podnośniki przeznaczone dla frontów uchylno-nachodzących i nad korpusem. Taka różnorodność umożliwia dostosowanie systemu do potrzeb domowników i aranżacji. Na ich korzyść przemawia także szybki i łatwy montaż.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 86,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii meble kuchenne