Stoły na wymiar na miarę potrzeb

Urządzenie małej kuchni może przyprawić o zawrót głowy. Tego typu pomieszczenia są bardzo trudne w aranżacji, dlatego warto pomyśleć o zakupie stołu rozkładanego na specjalnego zamówienie. Stół na wymiar jest też szczególnie polecany właścicielom mieszkań o nietypowym układzie, którzy mają problem z wyborem odpowiedniego umeblowania. Na takie rozwiązanie coraz częściej decydują się też osoby lubiące niebanalne i nietypowe projekty.

Decydując się na stół na wymiar mamy nieograniczone pole do popisu. Możemy wybrać prostokątny stół rozkładany, który będzie prezentował się elegancko i przytulnie. Największą popularnością w tej wersji cieszy się dębowy stół, który posłuży nam przez długie lata i doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Miłośnicy klasycznych i nowoczesnych rozwiązań mogą zdecydować się na kwadratowy stół do małej kuchni. Bardzo praktyczny będzie okrągły stół rozkładany, który również możemy ustawić w niewielkim wnętrzu. Sprawdź także więcej porad na temat mebli na wymiar.

Stoły na wymiar są idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Najczęściej także jakość wykonania jest wyższa niż w przypadku stolów w sklepach meblowych, jednak ich cena także jest wyższa.
Stoły na wymiar - warto czy nie? Sprawdzamy ceny, oferty i jakość wykonania

Stół na wymiar można zamówić w wersji z szufladami lub bez szuflad. Na dodatek możemy zadecydować o ostatecznym rozmiarze, wysokości, kolorystyce, ale też gatunku drewna, z jakiego zostanie wykonany drewniany stół.

Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdź

Drewniane stoły odmienią oblicze wnętrza

Projektanci mebli przyznają, że ponadczasową klasyką pozostają drewniane stoły. Solidy i wytrzymały stół na wymiar doskonale będzie prezentował się w każdym wnętrzu. Osoby, które chcą optycznie powiększyć kuchnię, powinny zdecydować się na stół z jasnym blatem. Ciemniejszy stół dębowy powinny wybrać natomiast właściciele mebli kuchennych w pastelowych odcieniach.

Jedną z największych zalet drewnianych stołów jest to, że wyglądają bardzo efektownie bez dodatkowych ozdób. Nie oznacza to jednak, że nie możemy umieścić na nich kilku przydatnych akcesoriów. Niezwykle funkcjonalne będą materiałowe podkładki, które zabezpieczą blat stołu przed gorącymi naczyniami i zarysowaniem. Doskonale będą się z nim komponowały drewniane pojemniki na sól i pieprz lub stojak na serwetki.

Stoły na wymiar – cena

O ostatecznej cenie stołu na wymiar decyduje przede wszystkim rodzaj drewna, z którego zostanie wykonany. Tradycyjny stół nierozkładany wykonany z drewna sosnowego o wysokości 75 cm może nas kosztować 480 zł. Mały stół rozsuwany olchowy mieści się w zakresie cenowym 1500-1600 zł. W tej samej cenie kupimy też stół bukowy drewniany o rozmiarach 160x90 cm. Osoby, które zdecydują się na trwały stół dębowy o wymiarach 250x100 cm będą musiały liczyć się z kosztem 2800 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej