SPACE TOWER od Blum – najważniejsze informacje

Szafka SPACE TOWER to flagowy produkt marki Blum. W zasadzie nie jest to producent mebli, a okuć meblowych. Produkują systemy podnośników, zawiasów do szuflad i innych rozwiązań do mebli, które mają ułatwić przechowywanie i korzystanie z mebli. SPACE TOWER to jedno z wielu rozwiązań marki Blum, które znacznie poprawiają funkcjonalność kuchni.

SPACE TOWER to w zasadzie system półek i szuflad wewnętrznych, które można zamontować w dowolnej szafie na przechowywanie żywności w kuchni. Jest on tak zaprojektowany, by był w stu procentach funkcjonalny. Na dodatek pozwala na zachowanie takiego designu, o jakim marzysz. Będzie idealnym rozwiązaniem do każdej kuchni. Szafki Blum są wysokiej jakości. Wszystkie elementy zostały tak zaprojektowane, by montaż był łatwy i przyjemny. Można zrobić go samodzielnie lub pozostawić specjalistom, by to oni zajęli się tym zadaniem.

Największą zaletą szafy SPACE TOWER jest możliwość dostosowywania jej do swoich potrzeb. Układ i wysokość szuflad można zaprojektować samodzielnie. Tak samo jest z jej szerokością – można ją zamówić w różnych szerokościach. To bardzo dobre rozwiązanie, które znacznie zwiększa funkcjonalność w kuchni i ułatwia organizację jedzenia i akcesoriów kuchennych także w małym mieszkaniu i na małej powierzchni. Dobre zagospodarowanie przestrzeni w szafkach kuchennych jest tak ważne, jak wysokość biurka czy oświetlenie nad stołem. Ma ogromny wpływ na komfort użytkowania mieszkania.

Przechowywanie w szafie SPACE TOWER

Dlaczego szafa SPACE TOWER jest tak wyjątkowa? To miejsce, gdzie zdołasz zmieścić wszystko – zapasy jedzenia, przekąsek i alkoholu, albo akcesoria kuchenne i garnki. Szafa składa się z górnej półki, na którą można odkładać rzadko używane rzeczy i dolnych szuflad o różnych wysokościach. Szuflady wysuwają się, dzięki czemu masz dostęp do zawartości z trzech stron.

To bardzo wygodne i funkcjonalne podejście. Na standardowych półkach, by sięgnąć po coś z tyłu, trzeba wyciągnąć wszystkie rzeczy z przodu. Łatwo o bałagan i zgubienie potrzebnych rzeczy. Przechowywanie rzeczy w szufladach jest łatwiejsze – po wysunięciu szuflady z boku i góry widzisz wszystko, co się w niej znajduje i możesz swobodnie po to sięgać, a następnie odłożyć na miejsce. Bez przestawiania i przesuwania produktów. To najlepszy sposób na przechowywanie makaronów, kasz, ryżu, słoików i puszek. Wszystko widać i łatwo zapanować nad rzeczami w takim układzie.

Szafa SPACE TOWER wytrzymuje bardzo duże obciążenie, bo aż do 350 kg. Oczywiście zależy to od systemu, który wybierzemy, mniejsze szafy mają obciążenie od 150 kg. Jest bardzo ładowna i przestronna, a całość działa świetnie nawet przy maksymalnym obciążeniu. Za wygodę i komfort odpowiada także system cichego zamykania BLUMOTION, który jest niezawodny i bardzo wygodny.

SPACE TOWER – cena

Cena szafy kuchennej SPACE TOWER może zależeć od wielu czynników. Przede wszystkim od ilości i rodzaju wybranych szuflad. Najczęściej jednak oscyluje w okolicy 1500 zł za cały system. SPACE TOWER można zamówić w sklepach meblowych lub bezpośrednio u producenta. Czas oczekiwania nie jest duży, a montaż bardzo prosty. Zajmują się tym zazwyczaj fachowcy, którzy montują meble kuchenne. Całość jest bardzo szybka i wygodna. Sprawdź także ten artykuł: Jakie są standardowe wymiary szafek kuchennych?

Funkcjonalna kuchnia dzięki SPACE TOWER

Kuchnia to miejsce, którego aranżację trzeba dobrze przemyśleć. I nie tylko ze względu na wygląd i estetykę, ale przede wszystkim ze względu na funkcjonalność. W kuchni bardzo dużo czasu się spędza, jest to centrum dowodzenia całego domu. Dlatego tak ważne jest, by była wygodna i by utrzymywać w niej maksymalny porządek, a odpowiednia aranżacja przestrzeni w szafkach kuchennych i szafach jest tutaj naprawdę kluczowa.

SPACE TOWER pomaga w utrzymaniu porządku. Jest to system ułatwiający gotowanie i dysponowanie zasobami. Dzięki temu, że po wysunięciu szuflady wszystko jest świetnie widoczne, od razu widać, w których pojemnikach brakuje już produktów, a które zasoby leżą od dłuższego czasu i trzeba je wykorzystać. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się planowanie szuflad zamiast standardowych szafek kuchennych. Szuflady są bardziej pojemne, ładowne i łatwiejsze w utrzymaniu w porządku. Szafa SPACE TOWER zawiera w sobie kilka szuflad, a jednocześnie jest wysoka i estetyczna, idealnie wpisuje się w nowoczesny design minimalistycznych kuchni o gładkich powierzchniach, które teraz są najbardziej modne. Jeśli dobierzesz do nich przemyślane lokalizacje włączników i gniazdek, a także odpowiednie oświetlenie nad stołem i blatem masz szansę stworzyć maksymalnie funkcjonalne i komfortowe pomieszczenie.

ikona podziel się Przekaż dalej