Szuflady Blum - funkcjonalność i komfort

W ofercie Blum znajdziemy funkcjonalne szuflady kuchenne, które doskonale wpisują się w nowoczesny klimat kuchni. Zastosowane przez producenta praktyczne rozwiązania ułatwiają przygotowywanie posiłków i utrzymanie szafek kuchennych w czystości. Jednocześnie gwarantują optymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni kuchennej.

Szafka dolna będzie odpowiednim miejscem do przechowywania akcesoriów kuchennych. Łatwa w obsłudze szafka cargo umożliwi składowanie przypraw, a dzięki przestronnej szafce narożnej Blum, produkty i pojemniki na żywność będą w zasięgu ręki każdego domownika. Jeśli interesują cię meble kuchenne na wymiar, w tym artykule znajdziesz ich cennik po województwach.

Szuflady Blum posiadają system amortyzacji Blumotion, który odpowiada za ciche i delikatne zamykanie frontów, niezależnie od obciążenia. Funkcja ta znajduje się we wszystkich grupach produktów. Mechanizm Tip-on wspomaga natomiast otwieranie frontów bez uchwytów. Wystarczy delikatnie nacisnąć drzwi w dowolnym miejscu, aby je otworzyć. Trudności nie sprawi również ich zamykanie. Lekkie dociśnięcie lub pchnięcie frontu spowoduje zamknięcie szuflady. Całość wyposażona w unikatowe okucia.

Wysoki komfort użytkowania mebli zapewniają również podnośniki Aventos przeznaczone do frontów górnych. Dostępne w ofercie fronty uchylno-składane, uchylno-nachodzące, nad korpusem i uchylne dają nieograniczone możliwości aranżacyjne, gwarantując jednocześnie bezpośredni dostęp do zawartości szafki kuchennej i swobodę ruchów podczas przygotowywania posiłków.

Meble kuchenne w dobrej cenie

Ceny mebli kuchennych na wymiar mogą się różnić u różnych wykonawców nawet o 100%. Dlatego tak ważne jest porównanie ofert od różnych firm. Najłatwiej to zrobić korzystając z usługi Szukaj Wykonawcy na kb.pl. Wypełniasz prosty formularz i otrzymujesz kilka ciekawych ofert od firm z Twojej okolicy.

Sprawdź!

Podnośniki mogą być wyposażone w elektryczny system wspomagający otwieranie Servo-Drive do frontów szafek górnych i dolnych. W efekcie, meble otwierają się po naciśnięciu i zamykają po tym, jak przyciśniemy dostępny włącznik.  Okucia firmy Blum także zwiększają komfort użytkowania i wpływają na samopoczucie domowników. Jakakolwiek awaria zasilania Servo-Drive nie przełoży się na sprawność okucia. Sprawdź także: Ile kosztują meble kuchenne na wymiar?

Szuflady Blum są bardzo praktyczne. Łatwo wysuwalne, mają bardzo często dodatkowy sytem organizacji przestrzeni wewnątrz nich. Ich cena jest jednak dość wysoka
Szuflady Blum - czy warto zapłacić za nie znacznie wyższą cenę?

Dostępność i jakość szuflad Blum

Łatwo dostępne szuflady Blum z pełnym wysuwem i systemem wewnętrznej organizacji pozwalają na utrzymanie porządku i sprawne przygotowywanie posiłków dla rodziny. Elastyczny system Orga-line umożliwia przechowywanie akcesoriów kuchennych w praktyczny sposób. Doskonałym uzupełnieniem minimalistycznego designu będzie elegancki system Ambia-line. Ramy dostępne w wersji ze stali nierdzewnej lub drewnopodobnej pozwolą na zachowanie spójności aranżacji.

Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdź

Firma Blum zapewnia klientom wysoką jakość produktów, która idzie w parze w ich wyższą ceną. Symulacje komputerowe, testy prototypów, maszyny i narzędzia podlegają nieustannym kontrolom to czynniki, które mają wpływ na jakość szuflad kuchennych. Austriacka firma Blum nie spoczywa na laurach, dlatego stale urozmaica swój obecny asortyment, który opatrzony jest dożywotnią gwarancją jakości.

Wyjątkowe prowadnice

W ofercie firmy Blum są trzy systemy prowadnic do szuflad wykonanych z drewna. Prowadnice Movento znajdują swoje zastosowanie w meblach bez uchwytów, zapewniając płynny ruch i wysoką stabilność. Prowadnice kryte Tandem przekonują klientów wysokim komfortem obsługi, zaś dobre właściwości prowadnic rolkowych Standard spełniają wysokie wymagania w kuchni.

ikona podziel się Przekaż dalej