Czy oświetlenie blatu kuchennego jest dobrym rozwiązaniem?

Dobre oświetlenie blatu kuchennego pozwala na jego rozjaśnienie, umożliwiając jednocześnie komfortowe przygotowywanie posiłków. Dzięki niemu wykonywanie codziennych prac stanie się bezpieczniejsze i łatwiejsze dla każdego domownika. Lampki umieszczone pod szafkami wiszącymi pozwolą również zadbać o nasz wzrok – dodatkowe oświetlenie przyczyni się do mniejszego zmęczenia oczu. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju lampy halogenowe i oprawy LED, które doskonale sprawdzą się pod szafkami kuchennymi. Zwolennikom nowoczesnych, jak i klasycznych rozwiązań z pewnością przypadnie do gustu oświetlenie pod szafki kuchenne na baterie, które pozwala na stworzenie aranżacji pozbawionej różnego rodzaju kabli i przewodów, jakie towarzyszą tradycyjnemu oświetleniu podszafkowemu w kuchni.

Oświetlenie pod szafki kuchenne na baterie – wady i zalety

Oświetlenie pod szafki kuchenne na baterie cieszy się dużym zainteresowaniem, głównie ze względu na niską cenę. Oprawy umieszczone pod szafką prezentują się bardzo dyskretnie, dzięki czemu możemy je zamontować również we wnętrzu szafy, na schodach czy półce, ustawiając odpowiedni kąt padania światła. To doskonała alternatywa na oświetlenie miejsc pozbawionych stałego źródła zasilania.

Na sklepowych półkach znajdziemy lampki diodowe LED, które są zasilane bateriami. Wysokiej jakości oświetlenie jest bardzo energooszczędne i wygodne, ponieważ nie posiada przewodów i kabli, które znacznie obniżają walory estetyczne pomieszczenia kuchennego. Przyjemna barwa lampek przyczyni się do stworzenia miłej atmosfery podczas przygotowywania posiłków.

Meble kuchenne w atrakcyjnych cenach - sprawdź

Montaż i cena oświetlenia pod szafki kuchenne na baterie

Jedną z największych korzyści oświetlenia pod szafki kuchenne na baterie jest brak trudności podczas montażu i demontażu. Lampka wyposażona jest w dwustronną taśmę o podwyższonej wytrzymałości. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które nie spowoduje żadnych szkód dla szafek kuchennych.

Podczas zakupu warto sprawdzić, czy jest możliwość wymiany baterii w lampce bezprzewodowej. Atrakcyjna cena bardzo często wynika z tego, że sprzedawane oświetlenie pod szafki kuchenne na baterie jest jednorazowe. Najtańsza lampka samoprzylepna na baterie kosztuje 2,85 zł/sztukę.

Nieco droższa może okazać się lampka diodowa LED, która posiada czujnik ruchu. Za wodoodporne oświetlenie, które jest dodatkowo wyposażone w mocne magnesy i trwałe diody, możemy zapłacić nawet 25,40 zł/sztukę. Niesamowity design, niewielkie zużycie energii, pilot wyróżnia zestaw sześciu lampek LED, który może nas kosztować nawet 600 zł, co przekłada się na kwotę 100 zł/sztukę. Sprawdź, co warto wiedzieć na temat oświetlenia podszafkowego kuchennego.

ikona podziel się Przekaż dalej