Farby w Castoramie – oferta farb zewnętrznych

Castorama to sklep, który oferuje materiały budowlane, jak i wykończeniowe. Dlatego w jej ofercie znajdziesz zarówno farby wewnętrzne, jak i te, które stosuje się na zewnątrz, razem z tynkami dekoracyjnymi i innymi produktami tego rodzaju.

Farby zewnętrzne, czyli elewacyjne to aż 114 różnych produktów, które nadają się zarówno do malowania zwykłej elewacji, jak i na przykład cegły. Castorama oferuje farby zewnętrzne takich marek jak Beckers, Jedynka, Dekoral, Dulux, Flugger czy Alpina. Cennik farb zewnętrznych są uzależnione od producenta, koloru i objętości kubełka, ale można przyjąć, że za litr trzeba zapłacić 15-20 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł o wydajności farb?

Farby w Castoramie – rodzaje farb wewnętrznych

Farby wewnętrzne to o wiele większa kategoria produktów. Są to wszystkie farby, które nadają się do zastosowania wewnątrz mieszkań. Zarówno kolorowe farby do ścian, jak i przeznaczone do kuchni i łazienek (bardziej odporne na wilgoć) czy dekoracyjne (na przykład błyszczące, z brokatem, strukturalne). Możesz także zdecydować się na zakup białej farby i specjalnych barwników, by przygotować odcień o takim nasyceniu, na jaki masz ochotę.

Tak ogromny zbiór produktów można podzielić także ze względu na skład. Najbardziej popularna farba lateksowa to ponad 700 produktów w różnych kolorach od różnych producentów. Świetnie sprawdzają się także farby ceramiczne (odporne na plamienie), oraz akrylowe, które wyróżniają się atrakcyjną ceną.

W Castoramie możesz także wybrać farby o różnym wykończeniu. Nadal najbardziej popularne są matowe farby do ścian, jednak moda na styl glamour każe wybierać te o błyszczącym lub satynowym wykończeniu. Warto zwrócić uwagę także na duży wybór farb plamoodpornych. Są idealne do kuchni czy do pokoju dzieciaków – nawet odbite na ścianie czekoladowe rączki nie są im straszne. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o farbach.

Wewnętrzne farby w Castoramie – oferta farb

Oferta farb wewnętrznych w Castoramie jest bardzo szeroka. Sklep prezentuje produkty 17 różnych marek, wśród których znajdują się oczywiście i te najbardziej popularne, jak Beckers, Dulux, Dekoral, Magnat czy swojska Śnieżka, jak i mniej znane – Flugger, Mappei, Tourpet. Wszystkie naprawdę zasługują na uwagę.

Wybór farb wewnętrznych w Castoramie powinien być podyktowany zarówno jakością, jak i dostępnością kolorów. Warto sprawdzić opinie na temat producentów, a także konkretnych serii. Często decydującym kryterium są ceny farb, jednak warto zwrócić uwagę, że są one naprawdę mocno do siebie zbliżone. A może zainteresuje cię także ten artykuł o farbach marki Dulux?

Farby w Castoramie na półkach, czyli Castorama i oferta farb różnych producentów, najbardziej popularne rozwiązania - Dulux, Beckers, Dekoral
Farby w Castoramie - popularne rodzaje, opinie, ceny, porady przy wyborze
Ceny farb w Castoramie – przegląd oferty 2,5-litrowych opakowań

Marka

Rodzaj farby

Cena

Beckers

farba lateksowa

75 zł

Bondex

Smart Paint plamoodporna

68 zł

Dulux

Easycare plamoodporna

65 zł

Dekoral

matowa farba lateksowa

40 zł

Magnat

farba ceramiczna

80 zł

Śnieżka

farba lateksowa

35 zł

Akcesoria i inne produkty malarskie w Castoramie

Szeroki wybór farb w Castoramie to jedna zaleta tego sklepu. Warto jednakże zwrócić uwagę także na to, że można w nim od razu kupić różnego rodzaju akcesoria ułatwiające malowanie. Pędzle, wałki, specjalne taśmy malarskie, kuwety, wiaderka – wszystko, czego możesz potrzebować, by samodzielnie przemalować pokój. Możesz liczyć także na szeroki wybór różnego rodzaju mas gipsowych, mydeł malarskich, gruntów czy preparatów do przygotowywania ścian pod malowanie.

W sklepach Castorama można znaleźć także specjalistyczne produkty. Oferta przedstawia na przykład różnego rodzaju emalie, na przykład do malowania dachów, rynien, metalu czy drewna. W tym ostatnim przypadku wybór jest naprawdę ogromny. Możesz zdecydować się także na różnego rodzaju lakiery, impregnaty czy bejce. Znajdziesz tutaj także środki do renowacji i farby do mebli, dzięki którym stare drewno odzyska dawny blask i świetność. Sprawdź także ten artykuł o zastosowaniu farb ceramicznych.

ikona podziel się Przekaż dalej