Ranking polskich marketów budowlanych - towary najwyższej jakości

Miejsce 1

Grupa Polskie Składy Budowlane - logoBiorąc pod uwagę wysoką jakość produktów warto udać się do Polskich Składów Budowlanych. Według opinii wielu osób to właśnie w PSB czekają na nas najlepsze jakościowo produkty. Jest to skutek bardzo dużej różnorodności ofertowej, profesjonalnej obsługi jak i możliwości zakupienia towarów na specjalne zamówienie.

Miejsce 2

Leroy Merlin - logo sieci sklepów z materiałami budowlanymiDrugiej miejsce przypadło sieci sklepów Leroy Merlin, w których łatwo zauważyć dość dużą dysproporcję cenową między produktami z wyższej i z niższej półki. Osoby, które dobrze wiedzą czego chcą, będą w stanie wyszukać na półkach sklepowych towary o bardzo wysokiej jakości.

Miejsce 3

Praktiker - logo sieci marketów budowlanychKolejnym marketem sprzedającym dobre jakościowo produkty jest Praktiker. To tam zakupimy najlepsze jakościowo, proste narzędzia budowlane, kleje, farby oraz akcesoria ogrodnicze. Na wysoką ocenę tego marketu składa się też fakt, iż zakupiony towar możemy zwrócić do sklepu bez żadnych problemów, dzięki czemu ograniczamy ryzyko związane z niewłaściwym wyborem produktów.

Miejsce 4

Castorama - sieć hipermarketów z materiałami wykończeniowymi i budowlanymiNa czwartym miejscu znajduje się Castorama. Co ciekawe,  jest to jednocześnie duży market budowlany, który oferuje towary w najniższej cenie. W owej sieci sklepów znajdziemy bardzo duży wybór narzędzi, elementów wyposażenia, akcesoriów wykończeniowych i wiele praktycznych produktów ułatwiających budowę oraz remont. Podobnie jak w przypadku Praktikera, tak i w Castoramie nie ma większego problemu ze zwrotem zakupionego towaru, który z jakiejś przyczyny nie odpowiada naszym wymaganiom.

Miejsce 5

BUD MAT - logo dużej sieci handlującej materiałami budowlanymiPoza podium znajduje się również duża sieć BUD MAT. Znajdziemy tam bardzo dobre jakościowo ogrodzenia oraz wszystkie akcesoria związane z budową dachów. Oferta marketów BUD MAT nie jest bardzo szeroka, jednak produkty są bardzo dobre pod względem jakości.

Miejsce 6

Brico Marche - logo logotyp dużej sieci budowlanej - MuszkieterzyPoszukując marketów oferujących dobre jakościowo produkty warto też zajrzeć do Brico Marche. Jest to dość popularna sieć marketów, oferujących dobre jakościowo produkty wykończeniowo-budowlane. Osoby, które natrafią na promocje, mogą kupić produkty w bardzo atrakcyjnych przedziałach cenowych.

Miejsce 7

OBI - logo sieci sklepów z materiałami budowlanymiNa kolejnym miejscu znajduje się Obi, oferujące dobre jakościowo elementy wykończenia wnętrz oraz ciekawe akcesoria ogrodnicze. Wiele produktów oferowanych w sprzedaży tej sieci marketów dobra pod względem jakości, jednak znajduje się także szereg tanich produktów, których jakość jest niska - analogicznie do ich ceny.

Miejsce 8

NOMI - logo dużej sieci handlującej materiałami budowlanymiOstatnie miejsce w rankingu zajmują markety NOMI. Co prawda charakteryzuje je atrakcyjna cena, jednak spora liczba oferowanych tam produktów nie prezentuje najwyżej jakości. Na uwagę zasługują elementy wystroju wnętrz oraz akcesoria ogrodnicze, których jakość jest dobra.

Powyższe zestawienie jest subiektywnym poglądem autora na kwestię jakości produktów oferowanych w poszczególnych marketach. Zaprezentowane wyniki nie są efektem badań.

ikona podziel się Przekaż dalej