Szafy ubraniowe Abra – najpopularniejsze rodzaje

Sklep Abra posiada wyjątkowo szeroki zakres propozycji, jeżeli chodzi o szafy. Dlatego możemy rozróżnić kilka najpopularniejszych rodzajów, pod względem sposobu wykonania, jak i również formy. Dzięki temu łatwiej będzie Ci dopasować odpowiedni mebel do własnych oczekiwań. Tym bardziej że wszystkie z nich występują w modnych oraz naturalnych kolorach, które świetnie wkomponują się do każdego wystroju wnętrz. A może zainteresuje cię także ten artykuł o rodzajach szaf przesuwnych?

Najpopularniejsze rodzaje szaf dostępnych w sklepie Abra:

Szafy ubraniowe - rodzaj

Charakterystyka

Szafy narożne

Szafy narożne sprawdzą się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach, w których nie możemy pozwolić sobie na szafy wolnostojące

Szafy ubraniowe z lustrem

Szafy z lustrem to wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią dbać o swój wygląd, a także nie mających innego dogodnego miejsca na powieszenie lustra

Szafy rozsuwane Abra

Szafy ubraniowe wyposażone w rozsuwane drzwi, to kolejny pomysł na to jak zaoszczędzić więcej miejsca. Zwykle też prezentują się bardziej elegancko i nowocześnie.

Szafy jednodrzwiowe

Nie są zbyt duże, ale jednak potrafią być naprawdę pojemne. Tego typu szafy ubraniowe najlepiej sprawdzą się w pokojach młodzieżowych, a także niedużych mieszkaniach.

Szafy dwudrzwiowe

To najbardziej tradycyjne typy szaf, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Dają one również więcej możliwości kombinacji przechowywania ubrań.

Szafy wielodrzwiowe

Garderobiane szafy tego typu są przynajmniej trzydrzwiowe, chociaż bardziej rozbudowane meble mogą być nawet 4- i 5-drzwiowe. Takie meble tworzą już rozbudowane garderoby, które świetnie pasują nie tylko do sypialni, ale również do osobnych pomieszczeń, w których chcemy przechowywać ubrania.

Szafy z nadstawkami

Szafy Abra mogą być wyposażone w specjalne nadstawki, które pozwalają na jeszcze lepsze przechowywanie oraz organizowanie porządku

Szafy młodzieżowe

Mogą być tworzone przez powyższe typy szaf ubraniowych, ale ich wyróżnikiem jest zazwyczaj kolorowa okleina

Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o szafach do sypialni.

Garderobiane szafy Abra – przykładowe ceny

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny szaf Abra, a także konkurencyjnych sklepów.

Szafy Abra i konkurencji - przykłady i ceny

Nazwa produktu

Cena

Szafy rozsuwane Abra Winner

899,99 zł

Szafy rozsuwane Abra Avola 150

699,99 zł

Szafy rozsuwane Abra Arti 180 AR-03

1199,99 zł

Szafy rozsuwane Abra Verona 220

1289,99 zł

Szafy przesuwne Abra One 16

1299,99 zł

Szafy przesuwne Abra Avola 150

699,99 zł

Szafy przesuwne Abra Torino 3D z lustrem

1068,99 zł

Szafy przesuwne Abra Verona 220 z lustrem

1289,99 zł

Szafy narożne Tricky Bis Abra

459,99 zł

Szafy narożne Torino

699,99 zł

Szafy Bodzio 2-drzwiowe Majorka

673,01 zł

Szafy Bodzio dwudrzwiowe Grenada

519,00 zł

Szafy Bodzio dwudrzwiowe z lustrem Amadis

655,00 zł

Szafa IKEA PAX

1180,00 zł

Szafa IKEA Aneboda

249,00 zł

Szafa IKEA Bostrak

199,00 zł

Szafy Black Red White Romance

629,10 zł

Szafy Black Red White Office Lux

871,08 zł

Szafy Black Red White Haga

1259,10 zł

Wnętrze szafy Abra i polecane szafy ubraniowe, na przykład szafy rozsuwane Abra, narożne czy z lustrem
Szafy Abra – najciekawsze produkty z oferty, opinie, rodzaje, porady przy wyborze

Średnie ceny szaf Abra nie różnią się od mebli tego samego typu w konkurencyjnych sklepach. Jednak z drugiej strony wyróżniają się one indywidualnym stylem, dzięki czemu możemy je dopasować do wymyślonego przez nas wystroju wnętrz. Szafy Abra możemy zamówić nie tylko w salonach stacjonarnych, ale również za pośrednictwem Internetu. A może zainteresuje cię także ten artykuł o wyborze szafy dwudrzwiowej?

Szafy Abra, a szafy pozostałych producentów – na co zwracać uwagę przed zakupem

Szafy ubraniowe zaliczają się do mebli, w których chcemy w sposób zorganizowany przechowywać ubrania. Decydując się na szafy Abra, zyskujemy gwarancję wysokiej jakości mebli, które zostały wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów. Jednocześnie ich styl świetnie odwzorowuje wymagania względem nowoczesnego wyposażenia wnętrz. Oczywiście konkurencyjne produkty, takie jak szafy IKEA, szafy Bodzio lub też szafy Black Red White nie odbiegają od tych standardów. Jednak wszystkie kolekcje posiadają swoisty wyróżnik, który spełni czyjeś indywidualne oczekiwania.

Jak już wcześniej wspomniano, szafy garderobiane Abra dostępne są również na stronie internetowej sklepu. Udostępnione filtry pozwalają na szybkie i łatwe dopasowanie produktu, który będzie nas interesował. Wyszukiwarka pozwala nam między innymi na ustalenie przedziału cenowego, wymiarów szafy oraz czasu realizacji. Ponadto mamy możliwość wyselekcjonowania szaf z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi, jak i również szafy garderobiane 1-, 2-, 3-drzwiowe lub wielodrzwiowe.

W ten sposób możemy zaoszczędzić sporo czasu na zapoznawanie się z całą ofertą. Warto jednak na samym początku odpowiedzieć sobie na pytanie, do jakiego pomieszczenia poszukujemy szafy, jaką ilość ubrań powinna pomieścić, a także jak ma wyglądać organizacja w jej wnętrzu. Wtedy o wiele łatwiej będzie nam dopasować odpowiednie parametry do tego, czego szukamy. Sprawdź także ten artykuł o szafach na ubrania marki Jysk.

ikona podziel się Przekaż dalej