Nowoczesne wkrętarki dla wymagających odbiorców

Wkrętarki w Castoramie – przegląd

Dostępne w Castoramie wkrętarki akumulatorowe pozwalają na to, by przeprowadzać prace w oddaleniu od źródła prądu. Czyni je to egzemplarzami znacznie częściej wybieranymi od tradycyjnych wersji sieciowych, po te drugie sięga się dziś zdecydowanie rzadziej.

W asortymencie sklepu znajdują się między innymi modele takich marek, jak:

 • Stanley
 • DeWalt
 • Skil
 • MacAllister
 • Bosch
 • Makita

Wkrętarki w Castoramie zbierają w większości pozytywne opinie. Klienci doceniają między innymi szereg dodatkowych funkcji, w które się je wyposaża. Ponadto długi czas pracy po naładowaniu akumulatora okazuje się być ich istotną zaletą.

Ceny wkrętarek akumulatorowych w sklepie Castorama są bardzo zróżnicowane. Tego typu modele zakupić można zarówno za 300-400 złotych (te ceny obowiązują dla wielu modeli dostępnych w tej sieci marketów), jak i za 600-700 złotych. Np. wiertarko wkrętarka Makita 10,8 V to koszt rzędu około 460 złotych, natomiast wkrętarka Bosch w wersji akumulatorowej kosztuje około 300 złotych (to dla wielu relatywnie niska cena). Szukasz więcej porad i propozycji? Sprawdź koniecznie zebrane w tym miejscu artykuły o wkrętarkach.

Wkrętarki w Leroy Merlin

Sklep Leroy Merlin oferuje kupującym zarówno klasyczne wkrętarki akumulatorowe, jak i wiertarko wkrętarki. Do wyboru są tu między innymi egzemplarze takich marek, jak: Einhell, Nutoll Red, AEG, RYOBI czy Makita. Te wkrętarki w Leroy Merlin cieszą się dużym powodzeniem wśród kupujących.

Najtańsze modele wkrętarek (proste i pozbawione raczej dodatkowych funkcji i udogodnień) nabyć można już za nieco ponad 100 złotych. Wiele elementów z asortymentu marki znajduje się w przedziale cenowym rzędu 300-500 złotych. Najdroższe wiertarko wkrętarki dostępne w sklepie Leroy Merlin to koszt rzędu >1000 złotych.

Opinie na temat produktów oferowanych przez tę sieć marketów budowlanych są zwykle pozytywne. Docenia się szeroki asortyment dostępnych wkrętarek w Leroy Merlin. Fakt pojawienia się dodatkowych funkcji oraz elementów ułatwiających pracę z urządzeniem również jest przez opiniodawców brany pod uwagę.

Wkrętarki z OBI

Sklepy sieci OBI również posiadają w swoim asortymencie wkrętarki akumulatorowe oraz wiertarko wkrętarki różnych marek. Można w nich nabyć urządzenia:

 • Bosch
 • WORX
 • Graphite
 • Hyundai
 • AMS
 • Nutoll
 • LUX Einhell
Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele wiertarko-wkrętarek

Poznaj najczęściej wybierane modele wiertarko-wkrętarek. Te urządzenia doskonale sprawdzą się przy wielu pracach remontowych i majsterkowaniu. Sprawdź promocyjne ceny!

Wkrętarki z OBI to duży wybór i dostępność asortymentu w jednym. Ceny najtańszych modeli kształtują się na poziomie >100 złotych. Najdroższe natomiast zakupić można za kwoty rzędu 800 złotych. Spora część propozycji wkrętarek z OBI dostępna jest w cenach 300-500 złotych. Niejedna wiertarko wkrętarka także tyle kosztuje.

Wiertarko wkrętarka w warsztacie, a także polecane wkrętarki w Castoramie, wkrętarki w Leroy Merlin, wkrętarki z OBI
Wkrętarki w OBI, Castoramie, Leroy Merlin oraz ich ceny i opinie

Wkrętarki w Castoramie, OBI i Leroy Merlin

Opinie na temat wkrętarek dostępnych w Castoramie, Leroy Merlin oraz OBI

Jak już wspomnieliśmy, najczęściej klienci wypowiadają się na temat wkrętarek akumulatorowych i wiertarko wkrętarek dostępnych w tych sieciach marketów w sposób pozytywny. Jako zalety wymieniają między innymi dużą dostępność produktów i bogaty asortyment w tych sklepach proponowany.

Jeśli zaś chodzi o opinie na temat konkretnych modeli, należałoby je dokładnie przeanalizować przed zakupem, gdy chce się zdobyć informację o tym, jak się one sprawują. Na przykład wkrętarki Bosch cieszą się zwykle pozytywnymi opiniami. Należą one, jak powszechnie wiadomo, do modeli ze średniej i wyższej półki cenowej, zatem kupujący mogą liczyć na ich niezawodne działanie, dodatkowe funkcje i szereg udogodnień.

Jeśli zaś mowa o modelach najtańszych, tych, które nabyć można za kwotę rzędu 100 złotych, bywa nierzadko, że nie spełniają one oczekiwań odbiorców.

Specjaliści radzą zatem, by podczas wyboru odpowiedniej wkrętarki nie kierować się jedynie najniższą ceną, a zwrócić uwagę na zastosowane w niej rozwiązania, funkcje dodatkowe i udogodnienia, wytrzymałość i funkcjonalność. Pamiętajmy, że zakup wkrętarki akumulatorowej czy wiertarko wkrętarki powinien być inwestycją na lata.

Wkrętarka Bosch częstym wyborem kupujących

Marka Bosch jest jedną z wiodących, gdy chodzi o rynek elektronarzędzi. Akumulatorowe modele tej firmy często wybierane są przez kupujących zarówno w sklepach sieci Castorama, jak i Leroy Merlin czy też OBI. Ufają oni wieloletniemu doświadczeniu firmy oraz temu, że stosuje ona wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania do stworzenia swoich produktów.

Najtańsza wkrętarka akumulatorowa Bosch w Castoramie to koszt około 300 złotych, za najdroższą natomiast zapłacić trzeba nieco ponad 400 złotych. Wiertarko wkrętarki nabyć można średnio za kwoty rzędu 350-600 złotych.

Podobne ceny obowiązują w marketach Leroy Merlin oraz OBI. Warto zwracać uwagę na posezonowe wyprzedaże wkrętarek czy wiertarko wkrętarek, można bowiem nabyć je wówczas w niższych cenach.

Wybór wkrętarki – najważniejsze kryteria

Kiedy zamierzamy zakupić wkrętarkę lub wiertarko wkrętarkę do przydomowego warsztatu, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kilka kwestii. Kierowanie się tymi kryteriami pozwoli na to, aby dokonać właściwego wyboru, stając się właścicielem modelu, który posłuży przez długie lata. Warto zatem pamiętać o takich cechach tych narzędzi, jak:

 • Moc urządzenia. Wiadomym jest, że gdy wybierzemy większą moc wiertarki czy wiertarko wkrętarki, będziemy mogli liczyć na to, że poradzi sobie ona z wierceniem w twardych materiałach.
 • Obudowa. Warto zwrócić uwagę na to, by obudowa urządzenia miała odpowiedni kształt. Odpowiedni, czyli taki, dzięki któremu będziemy mogli wygodnie i komfortowo przeprowadzać różnego typu prace nawet w miejscach trudno dostępnych.
 • Waga. To parametr istotny zwłaszcza wtedy, kiedy zamierzamy urządzenia jednorazowo używać dość długo. W takim przypadku dla własnego komfortu wybierzmy lżejsze.
 • Dodatkowe funkcje okażą się być dużym udogodnieniem podczas pracy z wykorzystaniem urządzenia.
 • Napięcie w dużej mierze wpływa na możliwości urządzenia. Im jest ono wyższe, tym można wykonywać nim bardziej profesjonalne prace nawet w twardych materiałach.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 82,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły