Firma Einhell - elektronarzędzia

Wśród proponowanych elektronarzędzi znajduje się liczna grupa wiertarko-wkrętarek. Są to przede wszystkim narzędzia akumulatorowe dedykowane dla majsterkowiczów. Oprócz tego znajduje się również jeden model wkrętarki sieciowej. Wszystkie wiertarko wkrętarki są niezwykle poręczne i zapewniają doskonałą wydajność pracy. Niektóre modele są wyposażone w zapasowy akumulator, dzięki czemu mamy znacznie mniejsze ograniczenia czasu pracy. Należy tylko odpowiednio sobie rozplanować ładowanie akumulatora, a także potrzeby związane z wykorzystaniem wkrętarek.

Oprócz całej linii wkrętarek, w ofercie firma Einhell posiada również wiele innych elektronarzędzi, a także wcześniej narzędzi stacjonarnych. Wśród nich wymienia się między innymi wiertarki, młotowiertarki, urządzenia wielofunkcyjny, szlifierki, czy nawet pistolety do kleju. Oczywiście w sklepie firmowym bez problemu zakupimy także akcesoria, do których zaliczają się przede wszystkim akumulatory i ładowarki. Dzięki temu bez większego problemu możemy kompleksowo wyposażyć swój przydomowy warsztat.

Wkrętarka Einhell - polecane modele

Jeżeli zastanawiamy się nad wyborem wkrętarki, którą oferuje firma Einhell, to z pewnością warto wcześniej zapoznać się z kilkoma najpopularniejszymi modelami, a także ich parametrami. Dzięki temu będzie nam zdecydowanie łatwiej określić, która wiertarko wkrętarka rzeczywiście spełni nasze oczekiwania. Dobrze jest zatem wcześniej zastanowić się, w jakim celu potrzebna jest wkrętarka akumulatora, aby dokonać właściwego zakupu.

Wśród najpopularniejszych modeli wkrętarek Einhell wymienia się takie narzędzia jak:

  • Wiertarko wkrętarka Aku 4513927 TC-CD 18/35 Li Solo - jest to wkrętarka Einhell zaliczająca się do linii Power Exchange wyposażona w elektroniczną regulację obrotów. Dodatkowym ułatwieniem w czasie pracy jest oświetlenie LED powierzchni roboczej. Uchwyt antypoślizgowy gwarantuje bezpieczną i stabilną pracę.
  • Wiertarko wkrętarka 4513846 TC-CD 18-2 Li (1x1,5Ah) - jest to kolejna poręczna wkrętarka Einhell, którą wyróżnia czerwony kolor obudowy. Ten model także jest wyposażony w oświetlenie LED, jak i również regulację momentu obrotowego. Dodatkowo można korzystać ze zmiany kierunku obrotów, dzięki czemu możliwe jest wykręcanie wkrętów.
  • Wkrętarka akumulatorowa do płyt gipsowych 4259980 TE-DY 18 Li-Solo - jest to wkrętarka Einhell, która dedykowana jest głównie do prac remontowych przy płytach kartonowo-gipsowych. Czerwony sprzęt posiada oświetlenie LED, które sprawdza się przede wszystkim w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowym ułatwieniem jest magnetyczny uchwyt na bity.
  • Wkrętak akumulatorowy 4513442 TC-SD 3,6 Li - poręczne narzędzie sprawdzające się przy drobnych naprawach. W komplecie znajduje się uchwyt magnetyczny ¼”, jak i również zestaw bitów. Dodatkowo wkrętarka akumulatorowa wyposażona jest także we wskaźnik naładowania baterii, co bardzo mocno ułatwia pracę. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł o wkrętarkach akumulatorowych.
  • Wkrętarka sieciowa 4259905 TH-DY 500 E - wkrętarka wyposażona jest w wygodny zaczep do pasa monterskiego. Aluminiowy korpus nie tylko jest wyjątkowo wytrzymały, ale jednocześnie wyróżnia go charakterystyczny kolor czerwony. Wkrętarka umożliwia obroty w kierunku prawym oraz lewym.
Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele wiertarko-wkrętarek

Poznaj najczęściej wybierane modele wiertarko-wkrętarek. Te urządzenia doskonale sprawdzą się przy wielu pracach remontowych i majsterkowaniu. Sprawdź promocyjne ceny!

Wiertarko wkrętarka - porady zakupowe

Zastanawiając się nad tym, jaki model wkrętarki z firmy Einhell opłaca się zakupić, na samym początku należy odpowiedzieć sobie, jaki rodzaj zasilania nas interesuje. Czy to ma być wkrętarka akumulatorowa, czy jednak sieciowa. W ofercie tylko jeden model jest zasilany prądem elektrycznym. Pozostałe narzędzia pracują w oparciu o naładowany akumulator. Dzięki temu rzeczywiście wieratrko-wkrętarki pozwalają na wykonanie napraw w dowolnym miejscu. Należy tylko pamiętać o regularnym ładowaniu baterii. Aby o tym nie zapomnieć, dobrze jest wybrać model wyposażony we wskaźnik naładowania.

Wkrętarka Einhell z wkrętami na stole, a także polecane modele, cena i porady
Jakie cechy ma wkrętarka Einhell, czyli wkrętarki, ich modele i cena

Przy wyborze wkrętarki akumulatorowej nie bez znaczenia jest napięcie zasilania. Jeżeli zależy nam na tym, aby narzędzia pracowały z dużą mocą, to należy wybierać wkrętarki zasilane akumulatorami o napięciu przynajmniej 18 v. Przed zakupem elektronarzędzi, należy upewnić się, że w zestawie znajduje się akumulator i ładowarka. Nie bez znaczenia jest ergonomiczność urządzenia, a także poręczny uchwyt, dzięki któremu będzie nam zdecydowanie łatwiej pracować w trudno dostępnych miejscach.

Wkrętarka akumulatorowa - ceny i opinie

Mając już zestawienie najpopularniejszych modeli wkrętarek firmy Einhell, warto porównać również ich ceny. Dlatego w poniższym zestawieniu znajdują się propozycje cen katalogowych, wraz z porównaniem cen wkrętarek proponowanych przez inne marki. Dzięki temu będzie można świadomie podjąć decyzję o zakupie elektronarzędzi przydatnych w planowanych pracach remontowych.

Przykładowe ceny i opinie popularnych modeli wkrętarek akumulatorowych i nie tylko

Nazwa produktu

Ceny

Wiertarko wkrętarka Aku 4513925 TE-CD 18/40 Li-Solo, 18 v, kolor czerwony obudowy

195,00 zł - bardzo dobre opinie

Wiertarko wkrętarka TC-CD 18/35 Li Solo 18 v

129,00 zł - bardzo dobre opinie

Wiertarko wkrętarka 4513830 TE-CD 18/2 Li Kit 18 v

465,00 zł

Einhell Bavaria BCD12 Li

99,00 zł

Wiertarko wkrętarka Einhell BCD 18/1 2B Bavaria, używany

89,99 zł

Wiertarka Einhell Bavaria bas 14,4, używany

79,00 zł

R4B71 Bavaria BID 650/1 Wiertarka udarowa, sprzęt powystawowy

80,00 zł

Wkrętarki Makita Dhp484z

534,00 zł

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa Bosch kI8402

109,90 zł

Wiertarko wkrętarka 4513870 TE-CD 18 Li E-Solo

249,00 zł

Wiertarko wkrętarka 4513846 TC-CD 18-2 Li (1x1,5Ah)

305,00 zł

Wiertarko wkrętarka 4513660 TH-CD 12-2 Li

215,00 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 87,6% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły