Wkrętarki Milwaukee - przegląd oferty

Marka Milwaukee (czyt. milłoki) zalicza się do grupy Techtronic Industries Co Ltd. (TTI). Zmiana przynależności do ogólnoświatowej spółki przyszła w 1985 r. Jednak sama marka istnieje już od 1924 r. Od samego początku producent był nastawiony na produkcję elektronarzędzi heavy-duty. Obecnie ponad 1000 pracowników na całym świecie znajduje posadę w firmie, zajmując się produkcją i sprzedażą ponad 0,5 tys. elektronarzędzi oraz kilku tysięcy różnych akcesoriów.

Wśród narzędzi przeznaczonych do wiercenia i wkręcania, mamy szeroki wybór wkrętarek udarowych, a także wiertarko-wkrętarek. Wszystkie z dostępnych narzędzi są bezprzewodowe. Dzięki temu istnieje możliwość pracy przy ich pomocy w dowolnym miejscu. Natomiast, jeżeli chodzi o przewodowe elektronarzędzia, to wśród nich do wyboru mamy wyłącznie wiertarki. Bardzo dużą zaletą wkrętarek z udarem, jest możliwość wykonywania prac na wyjątkowo twardych podłożach, takich jak beton lub cegła klinkierowa. Dzięki temu wkrętarki Mliwaukee doskonale sprawdzą się przy pracach remontowych.

Wiertarko wkrętarki Milwaukee - najpopularniejsze modele

Każda wkrętarka akumulatorowa marki Milwaukee posiada określone parametry, które z powodzeniem można dopasować do swoich wymagań. Dlatego na samym początku, dobrze jest odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim celu chcemy zakupić tego typu elektronarzędzia. Na pewno spośród dostępnych modeli wkrętarek, a także wiertarko-wkrętarek znajdziesz optymalne narzędzie, które sprawdzi się przy planowanych przez ciebie pracach.

Do najpopularniejszych modeli elektronarzędzi przeznaczonych do wkręcania i wiercenia, zaliczymy:

  • Wkrętarka udarowa M18 Fuel One-Key - są to wiertarko-wkrętarki wyróżniające się momentem obrotowym na poziomie 135 Nm. Innowacyjna technologia pozwala na połączenie się z aplikacją One-Key poprzez Bluetooth w swoim telefonie. Dzięki temu wkrętarka akumulatorowa jest jeszcze lepiej chroniona na wypadek kradzieży.
  • Bezszczotkowa wkrętarka udarowa M18 - urządzenie jest wyposażone w pomocny system REDLINK, który zabezpiecza wkrętarkę przez przeciążeniem. Moment obrotowy utrzymuje się na poziomie 60 Nm, dzięki czemu jest on idealnie dopasowany do niewielkich rozmiarów urządzenia. Niewątpliwie pomocną funkcją jest także śledzenie poziomu naładowania baterii przy pomocy specjalnego wskaźnika oznaczonego diodami LED.
  • Subkompaktowa wkrętarka udarowa z wymiennym uchwytem M12 - jest to model dedykowany dla wielbicieli urządzeń wielofunkcyjnych. Wkrętarka akumulatorowa łączy w sobie aż 6 różnych funkcji. Urządzenie wyposażone jest w wyjątkowo silny i wydajny silnik bezszczotkowy. Do modelu wkrętarki pasują wszystkie akumulatory Milwaukee M12.
  • Wkrętarka udarowa M28 Heavy Duty - urządzenie jest wyposażone w silnik, który gwarantuje moment obrotowy na poziomie 90 Nm. Ponadto model posiada Uchwyt Rohm 13 mm, dzięki czemu eksploatacja i żywotność wkrętarki jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo wkrętarka akumulatorowa posiada zabezpieczenie REDLINK, które świetnie chroni urządzenie przed przeciążeniem. Model ten dedykowany jest do najcięższych prac remontowych i budowlanych.
  • Subkompaktowa wkrętarka M12 - jest to nieduża wkrętarka, która osiąga 175 mm długości, dzięki czemu można przy jej pomocy wkręcać wkręty nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Urządzenie jest wyposażony w sześciokątny chwyt ¼”. Dodatkowym ułatwieniem na pewno jest wskaźnik naładowania baterii, przez co nasza praca nie zostanie przerwana w nieodpowiednim momencie.
  • Wiertarko-wkrętarka M4 - wiertarko-wkrętarki tego typu wyposażone są w 2-biegową przekładnię, dzięki czemu możliwe jest zarówno wkręcanie i wiercenie. Niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest sześciokątny chwyt ¼”, pozwalający na szybką wymianę końcówek przy użyciu tylko jednej ręki.
Wkrętarka Milwaukee na białym tle, a także wiertarko wkrętarka Milwaukee, modele i cena
Wkrętarka Milwaukee i wiertarko wkrętarka Milwaukee, a także porady zakupowe i cena
Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele wiertarko-wkrętarek

Poznaj najczęściej wybierane modele wiertarko-wkrętarek. Te urządzenia doskonale sprawdzą się przy wielu pracach remontowych i majsterkowaniu. Sprawdź promocyjne ceny!

Jak widać, modeli wkrętarek oraz wiertarko-wkrętarek marki Milwaukee jest całkiem sporo. Wszystkie z nich doskonale sprawdzą się w przydomowych pracach remontowych. W związku z tym warto zastanowić się nad konkretnym modelem, który najlepiej spełni nasze oczekiwania podczas wkręcania lub wiercenia. Większość z proponowanych wkrętarek, wyposażonych jest w wygodny wskaźnik zużycia akumulatora. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, pozwalające na szczegółowe rozplanowanie swoich prac. Jeżeli poszukujemy jeszcze urządzeń wielofunkcyjnych, to marka Milwaukee posiada w zanadrzu kilka ciekawych modeli z możliwością wymiany końcówek. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł na temat wkrętarek akumulatorowych.

Wiertarko wkrętarki Milwaukee - ceny i opinie

Znając już konkretne parametry w wybranych modelach narzędzi, na pewno interesują nas także ich ceny. Dlatego w poniższym zestawieniu znajdują się orientacyjne koszty zakupu najczęściej wybieranych modeli, a także urządzeń konkurencyjnych marek. Dzięki temu będzie zdecydowanie łatwiej podjąć decyzję o zakupie poszczególnej wkrętarki akumulatorowej.

Przykładowe ceny i opinie popularnych wkrętarek Milwaukee

Nazwa produktu

Cena

Wiertarko-wkrętarki Milwaukee z wymiennym uchwytem M12 FDDXKIT-202X z udarem

Cena od 1570,00 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarki Milwaukee 135 Nm M18 18v z udarem

Cena od 1450,00 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarki Milwaukee z udarem 82 Nm M18 18v

Cena od 863,00 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarki Milwaukee akumulatorowe 82 Nm M18 18v

1660,00 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarka kątowa C12 RAD-0 Milwaukee

442,00 zł - bardzo dobre opinie

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 60Nm M18 18v Milwaukee

1837,00 zł - bardzo dobre opinie

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa M18 Milwaukee ONEDD2-502X

2556,00 zł

Wiertarko-wkrętarka udarowa Makita przewodowa HP0300

251,00 zł

Wiertarko-wkrętarka udarowa Makita DF0300 przewodowa

238,00 zł

Wiertarko-wkrętarka przewodowa 280W Nieto 2-biegi

60,00 zł

Wkrętarka przewodowa Tryton 500W

293,25 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97,5% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły