Elektronarzędzia Stanley

Jak już wspomniano firma Stanley wyróżnia się przede wszystkim posiadaniem w swojej ofercie zarówno narzędzi ręcznych, jak i również elektronarzędzi. Jeżeli chodzi o wkrętarki akumulatorowe to znajdują się one w grupie systemów akumulatorowych V20. Ponadto niektóre modele wiertarko wkrętarek dostępne są także w dziale wiertarki.

W grupie elektronarzędzi zasilanych akumulatorem wymienia się między innymi wiertarko wkrętarki udarowe, urządzenia wielofunkcyjne, zakrętarki udarowe, jak i również wyrzynarki. Zazwyczaj firma Stanley oferuje gotowe zestawy, które zawierają w sobie nie tylko konkretne urządzenie, ale jednocześnie komplet akumulatorów, ładowarkę oraz kufer przeznaczony do przechowywania. Jednak nie ma najmniejszego problemu z tym, aby zakupić wszystkie elementy z osobna.

Wiertarko wkrętarka - przegląd popularnych modeli

Warto poznać parametry najpopularniejszych modeli, dzięki czemu będzie nam łatwiej podjąć decyzje zakupowe. Większość z nich posiada bardzo podobne funkcje i opcje. Do nich zalicza się chociażby lampka LED, dzięki której łatwiej będzie nam wykonać pracę w zaciemnionym miejscu. Dodatkowo możemy się przekonać również o tym, że wiertarko wkrętarki posiadają zazwyczaj dwa wbudowane biegi, dzięki czemu możemy łatwiej regulować prędkość mechanizmu w obrotach na minutę.

Jeżeli chodzi o polecane modele wkrętarek marki Stanley, to do nich zalicza się między innymi:

  • Bezszczotkowa wiertarko wkrętarka 18 v Stanley Fatmax V20 - jest to wkrętarka Stanley wyróżniająca się momentem obrotowym na poziomie 80 Nm oraz silnikiem zapewniającym 2100 obrotów na minutę. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone aż w 15 ustawień sprzęgła, dzięki czemu możemy mieć całkowitą kontrolę nad głębokością wkręcania wkrętów. Wkrętarka Stanley jest wyposażona jeszcze w dwa biegi, które zapewniają moment obrotowy na poziomie od 0 do 600 obrotów na minutę lub od 0 do 2100 obrotów na minutę. Dzięki narzędziom tego modelu z powodzeniem możemy wiercić w powierzchniach metalowych, dokonać instalacji w łazience, czy też wkręcać wkręty w elementy drewniane.
  • Bezszczotkowa wiertarko wkrętarka udarowa 18 v Stanley Fatmax V20 - wkrętarka Stanley jest wyposażona w mechanizm udarowy, który pracuje na poziomie aż 34 tys. uderzeń na minutę. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w dwubiegową przekładnię momentu obrotowego, który maksymalnie może wynieść 2100 obrotów na minutę. Dodatkowym ułatwieniem jest między innymi bezkluczykowy uchwyt, dzięki czemu bez większego problemu, jak i również natychmiast możemy wymienić końcówkę na tą, którą aktualnie potrzebujemy.
  • Wiertarko wkrętarka Udarowa 18 v Stanley Fatmax V20 z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi 1,5 Ah i kufrem - wkrętarki udarowe tego typu wyposażone są przede wszystkim w mechanizm, który generuje nawet do 25 tys. uderzeń na minutę. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdzi się przy wierceniu nawet w najtwardszych powierzchniach. Pomocną opcją jest wskaźnik naładowania akumulatora, jak i również oświetlenie LED. Elektronarzędzia tego modelu wyposażone są w dwubiegową przekładnię z biegami pozwalającą na uzyskanie od 0 do 350 lub od 0 do 1500 obrotów na minutę. W zestawie znajdują się dwa akumulatory 1,5 Ah, jak i również ładowarka 1,25 A. Dzięki temu nie trzeba dokonywać żadnych dodatkowych zakupów. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o wkrętarkach.

Wkrętarki udarowe i bez udaru - porady zakupowe

Przeglądając wszystkie dostępne modele, wcześniej dobrze jest odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie dokładnie mamy oczekiwania. Ponieważ do wyboru mamy elektronarzędzia, które są przeznaczone zarówno do wiercenia w drewnie, metalu, czy też ceramice, jak i również wkrętarki udarowe - dedykowane do wiercenia w betonie oraz innych bardzo twardych powierzchniach. Dlatego w pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim celu potrzebujemy wiertarko wkrętarki.

Kolejnym parametrem, na który należy zwrócić uwagę jest sposób zasilania. Jednak rzeczywiście największą popularnością wyróżniają się wkrętarki akumulatorowe. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy mieć urządzenia podłączonego do sieci. W związku z tym nie ma problemu z wykonywanie napraw w budynkach, w których nie ma podłączonego prądu elektrycznego. Zwróćmy również uwagę na wszelkie zabezpieczenia, jak i również opcje zwiększające komfort pracy. W przypadku tych ostatnich najczęściej mowa jest o dopasowanych rękojeściach, a także ergonomicznej budowie.

Mężczyzna podczas pracy z wkrętarką, a także wkrętarka Stanley, modele i cena
Jakie cechy ma wkrętarka Stanley, czyli wkrętarki, ich modele i cena

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele wiertarko-wkrętarek

Poznaj najczęściej wybierane modele wiertarko-wkrętarek. Te urządzenia doskonale sprawdzą się przy wielu pracach remontowych i majsterkowaniu. Sprawdź promocyjne ceny!

Elektronarzędzia marki Stanley - opinie i ceny

Przy podjęciu decyzji o zakupie wkrętarki marki Stanley, na pewno pomocnym czynnikiem są ceny. Oczywiście nie powinniśmy kierować się jak najniższą kwotą, jaką zapłacimy za urządzenie, ale na pewno zazwyczaj ustalamy sobie maksymalny budżet, jaki chcemy przeznaczyć na ten cel. Dlatego poniższe zestawienie z pewnością okaże się bardzo pomocnym elementem przy wyborze idealnej wkrętarki.

Przykładowe ceny i opinie na wkrętarki akumulatorowe marki Stanley

Nazwa produktu

Ceny

Wkrętarka Stanley 18 v FMC625D2

459,00 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarki akumulatorowe Stanley FMC600B

239,00 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarki udarowe Stanley FMCK601D2A

433,94 zł - bardzo dobre opinie

Stanley Fatmax FMC627D2-QW, udarowe

610,00 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarki bezudarowe Stanley FMC01LB

383,49 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarki Stanley FMC600D2

419,00 zł - bardzo dobre opinie

Stanley wiertarko wkrętarka udarowa + torba + zestaw akcesoriów FMC627D2SAQW

629,53 zł - bardzo dobre opinie

Wkrętarka Stanley FMCK625D2F

858,00 zł

Wiertarko wkrętarka Stanley Ftmax FMC601C2K

590,00 zł

Wiertarko wkrętarka Stanley FMC608C2K

646,00 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 72,2% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły