Nowoczesny oraz prosty projekt murowanego grilla

Prostota i jednolita stylistyka to cechy, które wpisują się w nowoczesną architekturą. Jasny kamień, który dominuje projekcie jest doskonałym elementem każdego ogrodu. Ciekawe oświetlenie w kolorze jasnego brązu uzupełnia całą konstrukcję, która z pewnością będzie gwarancją mile spędzonego czasu w przydomowym ogrodzie, szczególnie w porze wieczornej.

Projekty grillów murowanych mają to do siebie, że stale zaskakują swą oryginalnością. I to właśnie ten projekt jest tego najlepszym potwierdzeniem. Grill murowany połączony z prostym zadaszeniem będzie doskonałym miejscem na relaks, rekreację i odpoczynek w gronie rodzinnym, zwłaszcza gdy pogoda za oknami nie będzie sprzyjająca. Przytulna przestrzeń z dekoracyjnym grillem świetnie odnajdzie się w każdym ogrodzie i będzie doskonałym uzupełnieniem domowej strefy wypoczynkowej. Jeśli interesuje cię grill z kamienia, w tym artykule przeczytasz, jak go wybudować.

Projekty grillów murowanych - mały, wolnostojący

Wolnostojący murowany grill ogrodowy o niewielkich wymiarach będzie doskonałym uzupełnieniem małego ogrodu. Dolna część grilla została wydzielona ściankami, dzięki czemu domownicy bez problemu będą mogli składować drewno lub przechowywać drobne przedmioty związane z grillowaniem. Na część górną składają się płyta blatu oraz podmurowana wyżej komora grillowa wydzielona na ruszt i metalową szufladę, nakryta płytkami z piaskowca. Całość przekłada się na zwartą, prostą konstrukcję, która doskonale prezentować się będzie na tle otaczającej jej zieleni.

Najlepsze projekty grillów murowanych mają świetną jakość. Bardzo często są połączone z wędzarnią.
Najlepsze projekty grillów murowanych
Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele wędzarni

Czy wiesz, jaką wędzarnie wybrać do domu? Sprawdź najczęściej wybierane modele wędzarni przez internautów.

Połączenie wędzarni z grillem

Standardowe projekty grilli murowanych wcale nie muszą uwzględniać jedynie funkcji grillowania. Obiekt o rustykalnej formie można traktować jako miejsce służące rodzinnemu grillowaniu i wędzeniu z rozszerzeniem funkcji na kuchnię polową (dzięki płycie kuchennej nad paleniskiem). Przewidziany w projekcie taras na legarach zapewnia miejsce pod stół do spożywania posiłków. Bryła wyposażona jest w półki i blaty do przygotowywania posiłków oraz schowki na drewno. Więcej informacji oraz projekty grilla z wędzarnią znajdziesz w tym artykule.

Nowoczesny grill murowany

Murowane grille w ogrodzie cieszą się większym zainteresowaniem niż przenośne. Nowoczesny projekt grilla murowanego uwzględnia wykorzystanie solidnych materiałów, które z pewnością będą służyć domownikom przez wiele lat. Dodatkowo jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i może pełnić funkcje dekoracyjne w ogrodzie i stać się ulubionym miejscem na spędzanie wspólnych chwil z najbliższymi.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły