Wybieramy najciekawsze meble ogrodowe Jysk

Komfortowe zestawy ogrodowe - wybór mebli ogrodowych

Meble ogrodowe możemy kupić w zestawieniu pojedynczym lub w przygotowanym przez producenta zestawie. Drugie rozwiązanie okazuje się lepszym pomysłem na urządzenie i wyposażenie większych przestrzeni. Gotowe zestawy ogrodowe mogą być znacznie tańsze w zakupie niż te same meble kupowane pojedynczo. Dodatkowym atutem owego rozwiązania jest pełne dopasowanie wszystkich elementów zestawu. Chodzi tu zarówno o walory wizualne, jak i wymiary stołów, krzeseł czy foteli ogrodowych.

Przeglądając meble ogrodowe Jysk trafimy na kilka wartych uwagi kompletów. Jednym z nich są zestawy ogrodowe Marielyst. W gotowym zestawie znajduje się elegancka, dwuosobowa sofa, dwa krzesła balkonowe oraz niewielki stół. Zestaw nadaje się do użytku przez niewielką rodzinę, świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na przestronnym tarasie. Dla zwiększenia komfortu użytkowania siedzisk możemy dokupić ozdobne, miękkie poduszki. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o meblach ogrodowych.

Warto także dodać, że zestawy ogrodowe Marielyst są wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki temu będą łatwe do utrzymania w czystości i odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Tego rodzaju meble ogrodowe Jysk nie sprawią też problemów podczas posezonowego przechowywania. Aktualna cena kompletu wynosi 750 zł.

Drugi przykład to zestawy ogrodowe Ingstrup. Są to wygodne meble ogrodowe Jysk dla czterech osób. W skład zestawu wchodzą dwa eleganckie krzesła balkonowe, dwuosobowa sofa oraz niewielki stół. Zestawy ogrodowe Ingstrup zostały wyprodukowane z modnego technorattanu. Meble z technorattanu są odporne na działanie warunków atmosferycznych, a jednocześnie zapewniają atrakcyjny design. Możemy wyposażyć je w ozdobne poduszki, co podkreśli wiodącą stylistykę. Cena za meble ogrodowe Jysk z zestawu Ingstrup wynosi 850 zł. A może zainteresuje cię także ten artkuł o metalowych meblach ogrodowych?

Modne krzesła, ławki i leżaki ogrodowe

Wybierając meble do ogrodu, warto zwrócić uwagę na ławki, krzesła oraz leżaki ogrodowe. To na nich wypoczniemy i zrelaksujemy się po trudach dnia. W ofercie sklepów Jysk znajdziemy szeroki wybór owych produktów. Poniżej opiszemy kilka wybranych modeli.

Krzesła balkonowe z serii Bork – to lekkie i wygodne w użytkowaniu meble ogrodowe Jysk, wykonane z technorattanu. Krzesła balkonowe z serii Bork posiadają ciemnobrązową barwę, która dobrze skomponuje się z naturalnymi elementami wyposażenia ogrodu. Dla zapewniania lepszego efektu możemy wyposażyć je w ozdobne poduszki. Meble z technorattanu z serii Bork będą wydatkiem rzędu 100 zł. Jeśli planujesz zakup mebli do ogrodu, w wycenie wyposażenia pomoże ci ten kalkulator kosztów aranżacji ogrodu.

Meble balkonowe i meble ogrodowe Jysk białe z zielonymi dodatkami, a także najpiękniejsze modele oraz oferta sklepu i ceny
Meble ogrodowe Jysk - przegląd oferty, porady, ceny, opinie

Wyszczególniając wygodne krzesła balkonowe, warto także wyróżnić modele z serii Luknes. Są to lekkie produkty ze stalowym stelażem i tekstylnym wypełnieniem. Lekkość oraz komfort posezonowego przechowywania sprawi, że krzesła i ławki z serii Luknes sprawdzą się zarówno w ogrodach, jak i na balkonach. Cena za krzesła balkonowe wynosi 45 zł/szt.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele pomp ciepła

Szukasz nowoczesnej pompy ciepła do ogrzewania swojego domu? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najpopularniejsze modele.

Kolejna propozycja to leżaki ogrodowe z serii Hanstholm. Są to czarne leżaki ogrodowe na stelażu aluminiowym oraz z tekstylnym wypełnieniem. Zastosowanie owych materiałów zapewnia niewielką wagę oraz komfort użytkowania produktów. Wypełnienie tekstylne może wydawać się mało trwałe. Jednak żywotność dobrego gatunkowo produktu z pewnością przewyższy trwałość, którą wykazują się meble rattanowe i rustykalne meble wiklinowe. Za leżaki ogrodowe z serii Hanstholm zapłacimy 400 zł/szt.

Meble balkonowe Jysk

Wybierając meble balkonowe Jysk, warto zwrócić uwagę na lekkie, a jednocześnie trwałe elementy wyposażenia. Na naszych balkonach i tarasach świetnie sprawdzą się meble wiklinowe, rattanowe, jak i meble z technorattanu. Poniżej omówimy kilka ciekawych propozycji. A może zainteresuje cię także ten artykuł o plastikowych meblach ogrodowych.

Stolik kawowy Stenstrup – niewielki stolik przeznaczony na ograniczony przestrzennie balkon lub taras. Tego rodzaju meble balkonowe Jysk są łatwe do przenoszenia, nie zajmują zbyt dużej powierzchni i nie stanowią problemów z posezonowym przechowywaniem. Za stolik Stenstrup o średnicy 44 cm zapłacimy 75 zł.

Wybierając meble balkonowe Jysk warto też zwrócić uwagę na czarne krzesła z serii Fangel. Są to wygodne meble z technorattanu na stalowej ramie. Podobnie jak w przypadku innych siedzisk, możemy wyposażyć je w ozdobne poduszki. Cena pojedynczego krzesła Fangel wynosi aktualnie 175 zł.

Jak wybrać meble do ogrodu i na balkon?

Wybierając ozdobne poduszki oraz meble do ogrodu warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się meble wiklinowe, meble rattanowe, drewniane ławki i zestawy ogrodowe, a także meble z technorattanu.

Zarówno meble wiklinowe jak i meble rattanowe powstają z tworzyw naturalnych i są rozwiązaniami proekologicznymi. Po zakończeniu sezonu możemy przenieść je do pomieszczeń mieszkalnych, gdzie stworzą efektowną ozdobę. Niestety meble wiklinowe i meble rattanowe posiadają także znaczące ograniczenia. Największą niedogodnością będzie niewielka odporność na działanie wilgoci, wysokich temperatur i promieni słonecznych. Z tego względu meble rattanowe i wiklinowe mogą być wykorzystane jedynie w zabezpieczonych przed słońcem, zadaszonych przestrzeniach. Nadmierna ekspozycja na promienie UV mogłaby doprowadzić do zmatowienia ich koloru i wykruszenia włókien. Z kolei zbyt duże zawilgocenie doprowadziłoby do namnożenia się trudnych do usunięcia grzybów lub pleśni. A może zainteresuje cię także ten artykuł o meblach z palet?

Wygodną alternatywą okazują się meble z technorattanu. Jest to tworzywo sztuczne, które imituje naturalny wygląd rattanu. Jednocześnie wykazuje właściwości typowe dla mebli z plastiku. Technorattanowe ławki, krzesła czy stoliki są uodpornione na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Dzięki temu sprawdzą się w dowolnych przestrzeniach ogrodowych i balkonowych. Jedynym minusem owego rozwiązania jest nieco wyższa cena zakupu.

Kolejne popularne meble ogrodowe Jysk to produkty wykonane z naturalnego drewna. Drewniane meble i zestawy ogrodowe dobrze sprawdzą się w aranżacjach zainspirowanych stylem naturalistycznym oraz nowoczesnym. Siedziska z drewna wytrzymują duże obciążenia statyczne i są bardzo stabilne. Dlatego sprawdzą się w większości ogrodów i tarasów. Wybierając tego typu meble, warto pomyśleć o konieczności konserwacji oraz możliwościach przechowywania produktów po zakończeniu sezonu letniego. Dobór mebli ogrodowych trzeba dobrze przemyśleć.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 97,1% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły