Popularne meble w Leroy Merlin

Drewniane meble ogrodowe

Wybierając meble do ogrodu lub na taras warto zwrócić uwagę na modele wyprodukowane z drewna. Jest to dość popularna propozycja, która wprowadza do aranżacji wrażenie spójności z naturą. Drewniane stoliki ogrodowe, krzesła czy leżaki są też stabilne i odporne na obciążenia statyczne. Dobrze dobrane będą eleganckim, a jednocześnie trwałym elementem wyposażenia naszych ogrodów bądź tarasów. Poniżej zaprezentujemy kilka popularnych propozycji ze sklepów Leroy Merlin

Stoliki ogrodowe Malmo – seria meblowa Malmo zdobywa przychylne opinie klientów i cieszy się dużą popularnością. Stoliki ogrodowe zostały wykonane z drewna akacjowego. Okrągły blat posiada 130 cm szerokości, co umożliwi wygodne biesiadowanie w gronie trzech, czterech osób. Zaletą stołów Malmo jest możliwość dopasowania krzeseł i dodatkowych elementów wyposażenia. W ten sposób uzyskujemy praktyczne meble, które sprawdzą się w różnych okolicznościach. Ceny zakupu stołów z opisywanej powyżej serii Malmo wynoszą 499 zł. Jeśli szukasz więcej porad i inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o meblach ogrodowych.

Omawiając drewniane meble ogrodowe, warto wspomnieć także o modnych siedziskach z serii Viena. Są to krzesła ogrodowe z możliwością wygodnego składania i rozkładania. Krzesła Viena posiadają też możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia, co czyni z nich produkt bardzo wygodny w użyciu. Model posiada przychylne opinie użytkowników. Możemy dopasować go do stołów z innej kolekcji meblowej. Ceny krzesła Viena wynoszą 145 zł.

Przeglądając meble ogrodowe w Leroy Merlin, możemy zauważyć elegancką kolekcję ławek do ogrodu. Mowa tu o produktach z serii San Marino. Ławki możemy dopasować do stołów z innych kolekcji, co umożliwia stworzenie efektownego i funkcjonalnego miejsca wypoczynku. Warto także dodać, że drewniane meble ogrodowe San Marino zostały przystosowane do użytku przez dwie osoby. Ławka posiada szerokość 112 cm i jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych. Ceny zakupu opisywanego modelu wynoszą 199 zł. Sprawdź także ten kalkulator kosztów aranżacji ogrodu, który pomoże ci oszacować budżet na poszczególne meble.

Rattanowe i technorattanowe meble ogrodowe z Leroy Merlin oraz inne polecane modele, najlepsze elementy z oferty wraz z cenami
Meble ogrodowe w Leroy Merlin - przegląd oferty, opinie, ceny, porady

Rattanowe i technorattanowe meble ogrodowe w Leroy Merlin

Powyżej opisaliśmy popularne, drewniane meble ogrodowe. Jednak w ofercie Leroy Merlin znajdziemy także dobrej jakości produkty wykonane z rattanu oraz tworzyw sztucznych. Mowa tu o popularnym technorattanie, który imituje naturalne włókna rattanu, zachowując przy tym funkcjonalność tworzywa sztucznego. Poniżej opiszemy kilka propozycji, które posiadają najwyższe opinie klientów.

Sofa Bahama – to elegancki mebel o szerokości 114 cm. Model został wykonany z naturalnego rattanu i ozdobiony ciemnymi poduchami. Ze względu na niewielkie obciążenie statyczne (80 kg) może być użytkowany przez jedną osobę. W serii Bahama znajdują się także stoliki ogrodowe oraz krzesła. Ceny zakupu sofy wynoszą 267 zł.

Kolejne popularne rozwiązanie to technorattanowe krzesło z serii Bistro. Tego rodzaju meble ogrodowe w Leroy Merlin wyróżniają się niewielką wagą i możliwością wygodnego przenoszenia z miejsca na miejsce. Krzesła Bistro bez trudu dopasujemy do stołów kawowych oraz biesiadnych. Ceny zakupu opisywanego modelu wynoszą 46 zł. Sprawdź także ten artykuł o meblach ogrodowych z technorattanu.

Metalowe meble ogrodowe w Leroy Merlin

Omawiając ofertę sprzedaży Leroy Merlin, warto wyróżnić produkty wykonane z metalu. Są to meble ogrodowe o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne oraz odporności na obciążenia statyczne. Poniżej opiszemy trzy przykładowe modele, które zdobywają najlepsze opinie klientów.

Stół ogrodowy Simple – produkt wykonany ze stalowej konstrukcji nośnej oraz blatu z tworzywa sztucznego. Rozmiar blatu 183 x 76 cm z łatwością pomieści większą liczbę biesiadników. Do stołów z serii Simple możemy dopasować metalowe krzesła, które dobrze poradzą sobie z działaniem wilgoci pochodzącej z gleby. Cena zakupu to 229 zł.

Ławka ogrodowa Simple – to drugi produkt z serii Simple. Możemy dopasować go do stołów, tworząc przestrzeń do biesiadowania. Ławka ogrodowa posiada długość 183 cm i bez trudu pomieści trzech użytkowników. Maksymalne obciążenie wynosi aż 220 kg. Ceny zakupu wynoszą 129 zł. Sprawdź także ten artykuł o meblach z europalet.

Kolejna propozycja to leżaki ogrodowe Niagara Naterial. Eleganckie leżaki zostały wykonane z aluminium oraz tekstylnego siedziska. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg, co umożliwi wygodne użytkowanie przez jedną osobę. Leżaki z serii Niagara Naterial są lekkie i łatwe do złożenia. Ich atutem jest również możliwość dopasowania do krzeseł i stołów ogrodowych. Ceny za leżaki z serii Niagara Naterial wynoszą aktualnie 447 zł.

Oglądając meble ogrodowe w Leroy Merlin, natrafimy także na bardziej luksusowe rozwiązania. Dobrym przykładem będą stoły, ławki i krzesła wykonane ze stali. Naszą propozycją jest ławka ogrodowa z serii Romantica Nero. Produkt posiada bogate zdobienia o klasycznym wyglądzie. Szerokość 132 cm umożliwi wygodne użytkowanie przez trzy osoby. Maksymalne obciążenie wynosi 300 kg, a cena zakupu ławki 1649 zł.

Meble w zestawie czy kupowane pojedynczo?

W ofercie sklepu Leroy Merlin znajdziemy zarówno gotowe zestawy meblowe, jak i stoły, krzesła czy ławki, dostępne w sprzedaży pojedynczej. Oba rozwiązania posiadają indywidualne wady oraz zalety.

Samodzielne kompletowanie własnego zestawu ogrodowego daje możliwość idealnego dopasowania do własnych potrzeb. Możemy wybrać niewielki stół, dopasować do niego odpowiednią liczbę siedzisk lub dokupić elegancką huśtawkę. Wybór zależy jedynie od naszych założeń projektowych.

Kupując gotowe zestawy meblowe nie mamy już tak dużych możliwości dopasowania. Jednak dużym atutem jest tutaj atrakcyjna cena zakupu. Meble w gotowym zestawie mogą być znacznie tańsze niż ich odpowiedniki kupowane pojedynczo. Dodatkowo zyskujemy pewność, że elementy zestawu są do siebie dopasowane pod względem wizualnym oraz wymiarowym.

ikona podziel się Przekaż dalej