Metalowe ogrodzenia w Leroy Merlin

Ogrodzenia metalowe systemowe

Swoim niepowtarzalnym designem zdecydowanie przewyższają ogrodzenia w Castoramie lub ogrodzenia w Obi. Metalowe produkty możesz zakupić w kolorze srebrnym bądź antracytowym, z kolei ich kształty są albo geometryczne (ogrodzenie nowoczesne), albo klasyczne. Jeżeli zdecydujesz się na cały system, będziesz mógł zamontować ogrodzenia metalowe do słupków za pomocą odpowiednich akcesoriów (obejm, zawiasów i łączników).

W skład systemu wchodzą bramy przesuwne, furtki oraz przęsła ogrodzeniowe. Warto wspomnieć, że metalowe słupki ogrodzeniowe możesz zawsze zastąpić murowanymi słupkami oraz betonową podmurówką! Przyjrzymy się dwóm przęsłom ogrodzeniowym systemowym, które cieszą się największą popularnością wśród metalowych ogrodzeń klientów Leroy Merlin. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o ogrodzeniach.

Przęsło ogrodzeniowe Bali II - parametry i cena

Wymiary (szer. x wys.)

200 x 120 cm

Kolor

Antracytowy

Liczba elementów wypełnienia

12

Głębokość

4 cm

Cena

397 zł / szt.

Przęsło ogrodzeniowe Nerosystem Metalkas - parametry i cena

Wymiary (szer. x wys.)

200 x 120 cm

Kolor

Czarny

Liczba elementów wypełnienia

13

Głębokość

3 cm

Cena

369 zł / szt.

Ogrodzenia panelowe metalowe

Ogrodzenia w Leroy Merlin to również ogrodzenia metalowe panelowe, które popularne są wśród ogrodzeń osiedli, wspólnot mieszkaniowych bądź terenów sportowych. Oczywiście głównym elementem systemu są panele ogrodzeniowe. Panel ogrodzeniowy montować trzeba do słupków za pomocą obejmy, natomiast panele należy łączyć ze sobą specjalną pianką.

Montaż z kolei jest niezwykle prosty oraz szybki. Wykonać pełne ogrodzenie można dzięki prefabrykowanej podmurówce betonowej. Ogrodzenia panelowe to również bramy przesuwne wjazdowe oraz furtki – dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Ogrodzenia metalowe i ich wybór jest zdecydowanie większy, niż chociażby ogrodzenia w Obi. Weźmy „pod lupę” dwa najchętniej kupowane ogrodzenia metalowe panelowe. A może zainteresuje cię także ten artykuł o ogrodzeniach panelowych?

Ogrodzenie Vera Wiśniowski - parametry i cena

Wymiary (szer. x wys.)

250 x 153 cm

Kolor

Srebrny

Liczba elementów wypełnienia

32

Głębokość

4,7 cm

Cena

44,98 zł / szt.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze bramy wjazdowe

Szukasz nowoczesnej bramy wjazdowej, która nie kosztuje mnóstwa pieniędzy? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej wybierane bramy przez naszych czytelników.

Ogrodzenie Sparta 3D Polargos - parametry i cena

Wymiary (szer. x wys.)

250 x 123 cm

Kolor

Antracytowy

Liczba elementów wypełnienia

32

Głębokość

2,5 cm

Cena

42,98 zł / szt.

Drewniane ogrodzenia w Leroy Merlin

Ogrodzenia drewniane i kompozytowe

Jak już wiesz, płoty panelowe mogą zostać wykonane z różnych materiałów. Coraz częściej stosuje się drewno – do budowy ogrodzenia warto jest wykorzystać gotowe już płoty, jak: szczelne, lamelowe lub sztachetowe. Użycie owych elementów przyspiesza ogrodzenie całego terenu, a sam panel ogrodzeniowy z drewna nada całości obiektu wyjątkowej estetyki. Płoty osłonowe montowane są najczęściej do siatki.

Pamiętaj, że odpowiednio dobrany płot może stać się nie tylko samym zabezpieczeniem terenu, ale i jego szykowną dekoracją! Drewniany panel ogrodzeniowy z powodzeniem zamontujesz również na balkonie czy tarasie, ustanawiając się go największą ozdobą. W ofercie Leroy Melin znajdziesz podobny asortyment, jak ogrodzenia w Castoramie. Jednak w Leroy Merlin dostępnych jest o wiele więcej modeli – od kwadratowych przez prostokątne, aż po trapezowe. Z kolei szeroki wybór kolorów pozwoli dobrać odpowiedni płot do otaczającej go aranżacji. Porównajmy dwa najczęściej kupowane płoty panelowe z drewna. A może zainteresuje cię także ten artykuł z cennikiem ogrodzeń?

Metalowe ogrodzenie montowane przez mężczyznę, a także polecane ogrodzenia w Leroy Merlin, w tym panelowe, drewniane i inne
Ogrodzenia w Leroy Merlin – przegląd oferty, ceny, opinie, popularne produkty
Płot panelowy szczelny Nive Naterial - parametry i cena

Wymiary (szer. x wys.)

180 x 180 cm

Kolor

Brązowy

Gatunek drewna

Sosna zwyczajna

Gęstość drewna

300-490 kg / m3

Cena

109 zł / szt.

Płot panelowy sztachetowy Stelmet - parametry i cena

Wymiary (szer. x wys.)

180 x 60 cm

Kolor

Brązowy

Gatunek drewna

Sosna zwyczajna

Proces obróbki

Struganie, impregnowanie ciśnieniowo

Cena

49,99 zł / szt.

Leroy Merlin – ogrodzenie z siatki

Ogrodzenia z siatki i ich specyfikacja

Siatka ogrodzeniowa najlepiej sprawdza się w ogradzaniu działek rekreacyjnych, a także dużych gospodarstw. Siatka wykonana z metalu (lub z plastiku) w prosty sposób wyznacza granicę danego obszaru, stając się m.in. barierą dla zwierząt hodowlanych.

Musisz pamiętać, że ogrodzenie to jest bardzo specyficzne i należy dobrze przemyśleć, do czego tak właściwie będzie ono służyło. Aby ogrodzić większy drzewostan należy zakupić siatkę leśną o prostokątnych oczkach. Z kolei ogródek działkowy wymaga siatki metalowej (plecionej albo zgrzewanej). Sprawdź także ten artykuł o tanich ogrodzeniach różnego rodzaju.

Ogrodzenie z siatki metalowej zgrzewanej - parametry i cena

Wymiary (szer. x wys.)

150 x 100 cm

Kolor

Zielony

Materiał

Stal

Kształt oczka

Kwadratowy

Grubość

2 mm

Powłoka wykończeniowa

PVC

Cena

78,99 zł / opakowanie

Ogrodzenie z siatki plastikowej Maxisquare Nortene - parametry i cena

Wymiary (szer. x wys.)

100 x 500 cm

Kolor

Antracytowy

Materiał

Tworzywo sztuczne

Kształt oczka

Kwadratowy

Grubość

2,1 mm

Cena

42, 99 zł / opakowanie

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 87,8% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii ogrodzenia