Przęsła ogrodzeniowe w OBI

Przęsła ogrodzeniowe w Castoramie, Praktikerze czy OBI? To wbrew pozorom lepsze rozwiązanie niż myślisz. Markety, a zwłaszcza właśnie OBI, dysponują ogromnym wyborem przęseł ogrodzeniowych. Są one estetyczne i trwałe, a ich jedyną wadą jest to, że niestety nie zawsze pasują do wymiarów działki. Oczywiście nie będą tak niezwykłe i wyszukane jak ogrodzenia kute, robione na zamówienie, ale są naprawdę interesujące i nieszablonowe.

Są jednak gotowe do zamontowania. Możesz kupić je razem z panelami, elementami mocującymi i słupkami, dzięki czemu odchodzi ci wiele problemów z głowy. Wybierając przęsła ogrodzeniowe w OBI zwróć uwagę na ich szerokość, sposób montażu i materiał, z jakiego zostały wykonane. Nie każde gotowe przęsło będzie się nadawało do twoich potrzeb. Wszystko zależy od rodzaju podłoża. Jeśli ziemia jest przepuszczalna i lekka, prawdopodobnie będziesz potrzebował podmurówki na fundamentach. W innym przypadku możesz posłużyć się gotowymi elementami. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o ogrodzeniach.

Przęsła ogrodzeniowe – oferta w OBI

W OBI największą popularnością cieszą się drewniane przęsła ogrodzeniowe. Ich jest także najwięcej, ponieważ są po prostu najciekawsze, najlżejsze i najbardziej popularne. W przypadku drewna możesz liczyć na całe systemy ogrodzeniowe – w sklepie kupisz wszystkie elementy potrzebne do montażu.

Możesz tutaj także znaleźć ogrodzenia panelowe z siatki, czy różnego rodzaju maty zasłaniające wykonane z bambusa czy drewnopodobnych materiałów. Na uwagę zasługują także metalowe przęsła ogrodzeniowe. Są trwałe, ładnie się prezentują i zadziwiają nowoczesnym designem. Bardzo dobre opinie zbierają także płoty, obrzeża i elementy rozgraniczające ogród wykonane z betonu lub stali. W OBI możesz od razu dokupić także bramy wjazdowe dwuskrzydłowe lub przesuwne. A może zainteresuje cię także ten artykuł z wzorami na ogrodzenia metalowe?

Najbardziej popularne drewniane przęsła ogrodzeniowe

Płoty drewniane są najbardziej powszechne. To dlatego, że są tak uniwersalne. Nic dziwnego, że drewniane przęsła ogrodzeniowe najczęściej pojawiają się w OBI. Do ich tworzenia wykorzystuje się różnego rodzaju drewno, dlatego ich ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Najpopularniejsze są systemy ogrodzeniowe Werth-Holz z drewna sosnowego lub świerkowego. OBI oferuje także płot lamelowy, czyli ozdobiony drobnymi listewkami.

Przęsła ogrodzeniowe w OBI oraz przęsła ogrodzeniowe w Castoramie, czyli polecane drewniane przęsła ogrodzeniowe
Przęsła ogrodzeniowe w OBI - przegląd oferty, najlepsze produkty, ceny, opinie
Ceny przęseł drewnianych w OBI

Nazwa modelu

Impregnacja

Wymiary

Cena za sztukę

Płot pełny TYTUS Łukowy

Ciśnieniowa

120 x 180 cm

100 zł

Werth-Holz Milano

Lazura ochronna

180 x 180 cm

240 zł

Nole Płot ażur

Farba złoty dąb

180 x 180 cm

165 zł

Werth-Holz Płot z ornamentem Milano

Lazura ochronna

180 x 90 cm

170 zł

Maty osłonowe i inne elementy

Przęsła ogrodzeniowe w Castoramie są zazwyczaj dość tanie, ale warto zwrócić uwagę na to, że OBI oferuje o wiele większy wybór różnego rodzaju mat osłonowych i innych elementów, które mogą pełnić funkcję płotu – zapewniać prywatność czy wydzielać strefy ogrodu. Sprawdź także ten artykuł o ogrodzeniach panelowych.

Dodatkowe akcesoria i inne elementy

Nazwa produktu

Uwagi

Cena

Mata osłonowa TEXAS

Wykonana z naturalnej wikliny

195 zł za 160 x 500 cm

Osłona PCV brąz

Brązowe PCV

100 zł za 1x3 m

Rollborder

Obrzeże drewniane

22 zł za 20 x 200 cm

Płotek rabatkowy

Drewniany

18 zł za 25 x 200 cm

Bruk Bet Obrzeże palisadowe

Palisada betonowa

12 zł za 25 x 33 cm

Nowoczesne ogrodzenie metalowe w OBI

Metalowe systemy ogrodzeniowe cieszą się ogromnym powodzeniem. I nie chodzi jedynie o siatkę czy ogrodzenie panelowe, lecz także o kute elementy. Nowoczesne ogrodzenie metalowe jest zazwyczaj bardzo proste w wykonaniu – składa się z poprzecznych lub podłużnych elementów, minimalistyczne i estetyczne.

Metalowe ogrodzenia w OBI pojawiają się przejściowo. Są naprawdę godne uwagi zwłaszcza ze względu na wysoką jakość wykonania. Można do nich dokupić bramy wjazdowe dwuskrzydłowe lub przesuwne. Sprawdź także ten artykuł o przęsłach ogrodzeniowych.

ikona podziel się Przekaż dalej