Od czego zależą ceny przęseł?

Castorama to sklep, w którym znajduje się wiele artykułów budowlanych, cieszących się bardzo dobrą opinią. Przęsła ogrodzeniowe w Castoramie, tak samo, jak i przęsła ogrodzeniowe w Obi czy przęsła ogrodzeniowe w Leroy Merlin, dostępne są w wielu wariantach. Można zakupić zarówno drewniane przęsła ogrodzeniowe, jak i metalowe przęsła ogrodzeniowe.

Cena za te elementy ogrodzeniowe może się różnić w zależności od sklepu i producenta. Przęsło ogrodzeniowe w Obi, czy przęsło ogrodzeniowe w Castoramie, mimo tego, że pochodzić będzie od tego samego producenta, może mieć inną cenę niż przęsło w Castoramie. Dlatego warto wcześniej sprawdzić strony internetowe tych sklepów i zapoznać się z ich ofertą.

Pomijając już miejsce zakupu i różnorodność producentów, cena przęseł ogrodzeniowych, zarówno drewnianych przęseł ogrodzeniowych, jak i metalowych przęseł ogrodzeniowych, zależy od rozmiarów, jakie te elementy osiągają. Wiadome jest to, że za mniejsze elementy ogrodzeniowe zapłacimy mniej, niż za te, które mają większe wymiary. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o ogrodzeniach.

Ceny za przęsła ogrodzeniowe w Castoramie i opinie

Ogrodzenia metalowe w Castoramie są szeroko dostępne. Różnią się one wzorami, ale także wykończeniem, np. tym, że niektóre z nich malowane są proszkowo. Wybierając ogrodzenia metalowe w Castoramie, warto wiedzieć wcześniej, czego konkretnie poszukujemy, dzięki czemu zaoszczędzimy swój czas, który poświęcilibyśmy na szukanie konkretnych przęseł. Zobaczmy więc ile może nas kosztować ogrodzenie metalowe w Castoramie.

Zacznijmy najpierw od przęseł ogrodzeniowych POLBRAM STEEL GROUP. Przęsła wykonane są ze stali malowanej proszkowo i możemy je zakupić już w cenie 100 zł za przęsło o wymiarach 2 × 1,2 m. Cena zależy nie tylko od wymiaru, ale także od tego, z jakiej serii konkretne przęsło ogrodzeniowe pochodzi. Przykładowo za przęsło o wymiarach 2 × 1,2 m ze stali ocynkowanej z serii DARIA, zapłacimy 200 zł, natomiast przęsło o takich samych wymiarach i wykonane z tego samego materiału z serii LAURA to koszt 230 zł. Zdecydowanie najdroższym przęsłem dostępnym w ofercie jest przęsło ze stali ocynkowanej o wymiarach 2 × 1,18 m z serii TEBE, które kosztuje 900 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł z wzorami na ogrodzenia metalowe?

Ogrodzenie domu jednorodzinnego oraz przęsła ogrodzeniowe w Castoramie, w tym ogrodzenia metalowe w Castoramie
Przęsła ogrodzeniowe w ofercie Castoramy - przegląd, ceny, opinie, porady

Innym rozwiązaniem jest zakup przęseł ogrodzeniowych POLARGOS. Tak jak w przypadku marki POLBRAM STEEL GROUP, są one ze stali malowanej proszkowo, a niektóre z nich ze stali ocynkowanej. Najtańszym przęsłem w tej grupie jest przęsło BREMA o wymiarach 2 × 1,17 m, a jego koszt wynosi 130 zł. Z kolei najdroższym przęsłem jest przęsło ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, noszące nazwę IMPERIAL. Wymiary tego przęsła wynoszą 1,5 × 2 m, a koszt to 600 zł. W przypadku tej marki również duże znaczenie ma seria, bo często za ten sam rozmiar w innej serii zapłacimy więcej lub też mniej.

Castorama - oferta paneli ogrodzeniowych

Panele ogrodzeniowe to świetna alternatywa dla przęseł ogrodzeniowych, zarówno tych metalowych, jak i drewnianych. Panele ogrodzeniowe są solidne, estetyczne i trwałe. Różnią się one od przęseł tym, że nie wymagają podmurówki, co dla wielu osób jest ogromną zaletą, zachęcającą do zakupu.

Panele ogrodzeniowe mogą być wykonane ze stali ocynkowanej, ale możemy również wybrać te, malowane proszkowo. Wypełnienie profili może być różnorodne. Mogą być one wypełnione poziomymi, pionowymi lub nawet i skośnymi profilami. Konkretny wybór zależy już w tym przypadku od nas.

Cena za paneli ogrodzeniowych jest różnorodna tak jak w przypadku przęseł ogrodzeniowych. Wszystko zależy tutaj od materiału, z którego są wykonane oraz ich rozmiarów. Nie zmienia to jednak faktu, że większość z nich jest zdecydowanie tańsza niż przęsła ogrodzeniowe, a najtańsze modele możemy zakupić za kilkadziesiąt złotych. Sprawdź także ten artykuł o ogrodzeniach panelowych.

ikona podziel się Przekaż dalej