Płyty tarasowe i balkonowe Bruk Bet Maestro i Multigran – katalog, ceny 2021

W katalogach firmy Bruk Bet odnajdziemy ponad 20 modeli nowoczesnych płyt tarasowych. Jest to grupa produktów, które możemy dopasować do niemal wszystkich potrzeb aranżacyjnych. Płyty tarasowe występują w różnych formatach, sposobach wykończenia oraz konfiguracjach kolorystycznych. Będą dobrym pomysłem zarówno do wykończenia aranżacji zainspirowanych stylem nowoczesnym, jak i klasycznym.

Nowością okazują się płyty tarasowe z serii Maestro. Są to wysokiej jakości produkty, które wykończono kruszywami szlachetnymi o różnej granulacji. Bruk Bet posiada tu trzy ciekawe warianty. Należą do nich płyty tarasowe Maestro Grande o grubości 3,8 cm. Do wyboru mamy dwa warianty kolorystyczne od biało szarego po szaro siwy. Na uwagę zasługują także dwa formaty, które wynoszą 40 x 80 oraz 60 x 60 cm. Cena zakupu wynosi około 166 zł za metr kwadratowy.

W katalogach odnajdziemy także płyty tarasowe Maestro Vivo i Selecto. To kolejna interesująca grupa produktów, która występuje w formatach 40 x 80 oraz 60 x 60 cm. Trwała nawierzchnia o grubości 3,8 cm posiada właściwości antypoślizgowe, a dodatkowo okazuje się wyjątkowo odporna. W katalogu odnajdziemy kolor typu granit czarny, granit szary, granodioryt. Są to odcienie oferowane w ofercie płyt tarasowych z serii Selecto. Płyty z kolekcji Vivo posiadają wybarwienie szaro stalowe, stalowo szary otaczak, biało szaro granitowe lub odcień szarego granitu gruboziarnistego. Ceny 2021 wynoszą około 166 zł za metr kwadratowy.

Interesującą pozycją w katalogach są także płyty tarasowe z wykończeniem Multigran. Jest to seria produktów skierowana do grupy wymagających użytkowników. W ofercie znajduje się kilka wersji kolorystycznych, a płyty tworzy się poprzez wypłukiwanie wodą zaczynu cementowego. Starannie przeprowadzony proces pozwala na wydobycie naturalnych barw kamieni szlachetnych. Dzięki temu uzyskujemy możliwość zakupu płyt typu kokos, sjenit, grano brązowe, grano żółte oraz grano czarne. Płyty tarasowe z wykończeniem Multigran cieszą się dobrymi opiniami i posiadają szerokie możliwości zastosowania. Cena na 2021 wynosi około 90 zł za metr kwadratowy. Co ciekawe, w ofercie producenta odnajdziemy płyty o grubości 4,5 cm oraz w popularnym formacie 40 x 40 cm. Jest to rozwiązanie przeznaczone na ścieżki i tarasy eleganckich budynków.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze kostki brukowe

Szukasz kostki brukowej w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane kostki brukowe przez naszych czytelników. Te ceny mogą Cię zaskoczyć!

Cennik Bruk Bet 2021 – płyty tarasowe z serii Parkiet Ogrodowy i Monoryt

Przeglądając katalog Bruk Bet, z pewnością zauważymy płyty tarasowe z serii Parkiet Ogrodowy. Jest to wysokiej jakości grupa produktów, występująca w kilku interesujących wariantach. Produkty z owej serii występują w grubości 3,5 oraz 4 cm, dzięki czemu możemy je z powodzeniem dopasować do wymogów własnej aranżacji. Seria posiada kolor jasnego brązu i występuje w dwóch wariantach rozmiarowych. Do wyboru mamy płyty formatu 45 x 45 cm (grubość 3,5 cm) oraz 60 x 60 cm (grubość 4 cm). Producent oferuje także kilka wzorów wytłoczeń. W większych płytach występuje opcja wykończenia w typie prostego parkietu lub parkietu ogrodowego skośnego. Mniejsze płyty to z kolei parkiet ogrodowy typu mozaika, parkiet ogrodowy prosty oraz parkiet ogrodowy skośny.

Cennik Bruk Bet będzie uzależniony od wyboru konkretnego modelu i formatu. Ceny 2021 to około 26 – 45 zł. Warto jednocześnie dodać, że płyty tarasowe z serii Parkiet Ogrodowy stanowią idealne uzupełnienie aranżacji zainspirowanych stylem naturalnym. Imitacja delikatnych drewnianych parkietów świetnie sprawdzi się zarówno na tarasy, balkony jak i na piesze ścieżki komunikacyjne.

Osoby planujące wykończenie nawierzchni w 2021 roku mogą trafić także na ofertę płyt z serii Monoryt. Są to wyjątkowo trwałe płyty betonowe o grubości 6 cm i wymiarach 38 x 38 cm. Możemy dopasować do nich różnego rodzaju obrzeża oraz dodatkowe elementy wykończenia ścieżek komunikacyjnych.

Płyta chodnikowa z serii Monoryt posiada jasno brązowe zabarwienie, które imituje wygląd naturalnych elementów drewnianych. Na uwagę zasługuje także jej nierównomierny kształt, zapewniający ciekawe efekty dekoracyjne. Cena jednej płytki w 2021 roku wynosi niespełna 10 zł.

Palisady, obrzeża i gazony betonowe. Cennik Bruk Bet 2021

Omawiając cennik Bruk Bet, nie sposób pominąć takich produktów jak palisady, obrzeża i gazony betonowe. Jest to grupa rozwiązań o charakterze dekoracyjnym oraz wykończeniowym. W katalogach odnajdziemy wiele inspirujących modeli, które nadają się do każdego typu nawierzchni zewnętrznych.

Dobrym przykładem okazują się uniwersalne palisady, stanowiące estetyczny sposób wykończenia ścieżek komunikacyjnych w ogrodzie. W katalogu Bruk Bet odnajdziemy kilka wariantów o różnych kolorach i formatach. Dużą popularnością cieszą się choćby palisady Trawertyn. Jest to typowy produkt imitujący kamień naturalny. Do wyboru mamy pięć wersji kolorystycznych oraz różne warianty wysokości. Palisady z serii Trawertyn wznoszą się na 60 do 120 cm, dzięki czemu można je dopasować do szlaków usytuowanych na nierównomiernie ukształtowanym terenie. Ceny najniższych palisad wynoszą około 92 – 150 zł w zależności od wyboru wysokości. W ofercie producenta odnajdziemy także obrzeża, które pasują pod konkretne płyty tarasowe. Są to między innymi palisady z serii Novator, Akacja, Nosalit czy Meander.

Znajdź dobrego i taniego brukarza

Znalezienie dobrej firmy brukarskiej to trudne zadanie. Warto porównać przynajmniej 4-5 ofert przed podjęciem decyzji.

Najlepszym sposobem na znalezienie wielu ofert jest usługa Szukaj Wykonawcy dostępna na kb.pl. Wypełniasz krótki formularz i na jego podstawie otrzymujesz oferty od firm z okolicy. Usługa jest bezpłatna. Formularz znajduje się tu.

Sprawdź!

W ofercie Bruk Bet odnajdziemy także obrzeża wykończeniowe. Producent zapewnił tu wiele ciekawych opcji wyboru. Do popularnych należą choćby obrzeża Novator o rozmiarach 10 x 30 x 100 cm. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych (szarym i brązowym). Ceny na rok 2021 wynoszą około 29 zł sztuka. Bezpośrednio przy schodach dobrze sprawdzą się także obrzeża z serii Bordir Trapezowy. Tego typu rozwiązanie idealnie imituje kamienie naturalne i można je dopasować do wielu aranżacji. Rozmiar obrzeża z serii Bordir wynosi 10 x 12 x 6,5 cm, a średnie zużycie na 1 mb wynosi 11 sztuk. Ceny zakupu produktu w kolorze grafitowym wynosi niespełna 6 zł/szt. Obrzeża w kolorze wapień muszlowy, brąz kasztanowy i wapień dewoński mogą okazać się nieco droższe. Średnie ceny zakupu wynoszą niespełna 8 zł/szt.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również gazony. Cennik Bruk Bet będzie w tym wypadku uzależniony od wyboru konkretnej linii produktów i wariantów kolorystycznych. Dla przykładu, cena za gazon Lego o rozmiarach 40 x 30 x 20 cm wynosi 24,50 zł za produkt w odcieniu szarym lub 28,20 za gazon grafitowy. Kolejne popularne rozwiązanie to gazony z serii Flora. W ofercie sprzedaży znajdziemy produkty w formie księżyca oraz prostokąta. Typowy gazon prostokątny posiada format 60 x 40 x 25 cm. Cena zakupu produktu w barwie szarej to około 32 zł z kolei cena za gazon w kolorze grafitowym lub czerwonym waha się wokół kwoty 39 zł.

Cennik kostki brukowej Bruk Bet

Firma Bruk Bet specjalizuje się także w produkcji wysokogatunkowej kostki brukowej. W jej ofercie odnajdziemy różnorodne grupy produktów, które idealnie nadają się na podjazdy i piesze szlaki komunikacyjne. Kostka brukowa Bruk Bet cieszy się dużą popularnością, a cena jej zakupu jest ściśle uzależniona od wyboru konkretnego modelu.

Dobrym przykładem okazuje się cennik kostki brukowej z serii Nosalit. Do wyboru mamy kilka wariantów w trzech wariantach wymiarowych (11,9 x 8,9 cm, 11,9 x 11,9 cm oraz 11,9 x 17,9cm). Cennik kostki brukowej w kolorze szarym wynosi 46 zł/m2. Kostka brukowa Bruk Bet Nosalit w pozostałych wersjach wybarwienia okazuje się odpowiednio droższa. Dla przykładu, cennik kostki brukowej w kolorze czerwonym i grafitowym wynosi 52 zł/m2, z kolei cena kostka brukowa Bruk Bet Nosalit w barwie żółtym jasnym może być droższa o około 10 zł.

Ciekawostką jest także kostka brukowa Bruk Bet w klasycznym kształcie klepsydry. Do wyboru mamy produkty z serii Behaton, podzielone według wymiarów oraz palety kolorystycznej. Cennik kostki brukowej Behaton standard o wymiarach 20 x 16,6 cm wynosi 5 - 61 zł/m2 w zależności od opcji wybarwienia. Cennik kostki brukowej o grubości 8 cm może wskazywać nieco wyższe wartości.

Kostka brukowa Bruk Bet Behaton występuje także w wariancie grubości 8 cm. Są to produkty z fazą lub bez fazy, dostępne w standardowym rozmiarze 20 x 16,6 cm. Tego typu kostka brukowa w kolorze szarym kosztuje około 63 zł/m2. Z kolei cennik kostki brukowej Bruk Bet Behaton w kolorze czerwonym lub grafitowym wskazuje na wartość ponad 67 zł/m2.

Kostka brukowa Bruk Bet występuje także w innych wariantach kolorystycznych i wymiarowych. Pełny cennik Bruk Bet znajduje się na stronie producenta. Znajdziemy w nim takie pozycje jak kostka naturalna, obrzeża, płyty tarasowe czy kostka brukowa Bruk Bet. Ceny opisywane w powyższym opracowaniu stanowią wartości Brutto.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii podjazdy i ścieżki