Cennik Kost Bet – kostka brukowa dekoracyjna i kostka ekologiczna. Ceny 2021

W ofercie Kost Bet znajdziemy różnorodne kostki brukowe o wielu barwach, wymiarach oraz różnych sposobach wykończenia. Dużą popularnością cieszy się zarówno klasyczna kostka brukowa dekoracyjna, jak i produkty należące do grupy eko.

Przeglądając cennik Kost Bet odnajdziemy klasyczne kostki brukowe w kilku wariantach wymiarowych. Dużą popularnością cieszy się choćby seria Akropolis dostępna z fazą i bez fazy. Strukturalna powierzchnia produktu może posiadać aż siedem wariantów wymiarowych (od 10,5 x 14 cm do 21 x 14 cm). Dostępna grubość kostki to 6 i 8 cm. Co ciekawe, seria Akropolis jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Dobre opinie posiada kostka brukowa Akropolis w kolorze grafit brązowy. Jej najbardziej charakterystyczną cechą okazuje się atrakcyjna cena zakupu. Cennik Kost Bet 2021 wskazuje tutaj na wartość 66 zł brutto za produkt o grubości 6 cm.

Dużą popularnością cieszy się również kostka brukowa Latina, stanowiąca połączenie atrakcyjnej ceny oraz dobrej jakości wykonania. Produkt dostępny w rozmiarze 60 x 60 cm i grubości 7 cm. Cennik Kost Bet zostaje uzależniony od wybranego wariantu kolorystycznego. Najtańsze będą kostki w kolorze szarym (około 30 zł/m2). Dobre opinie posiadają także kostki Latino w modnym kolorze espresso, latte, lungo, których ceny zakupu wynoszą około 36 zł/m2.

Omawiając ceny kostki brukowej Kost Bet, warto wspomnieć także o serii Esperia, która posiada bardzo dobre opinie wśród klientów. Jest to kostka brukowa o rozmiarach 80 x 50 cm, 80 x 40 cm oraz 80 x 30 cm. W ofercie sprzedaży znajdziemy serie produktów o grubości 8 cm, co zapewnia dużą odporność na ściskanie i obciążenia. Kostka Bergamo jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, a cennik Kost Bet wskazuje na wartość w przedziale 85 – 88 zł/m2.

W ostatnich latach rośnie zainteresowanie ekologicznymi nawierzchniami. Dlatego w ofercie marki Kost Bet znajduje się także kostka dekoracyjna ekologiczna. To nowoczesna grupa produktów skierowana do grupy inwestorów, którzy chcą wykonać nowe nawierzchnie, zapewniając jednocześnie powierzchnie biologicznie czynną. W owej grupie znajdują się zarówno klasyczne kostki ażurowane, jak i produkty o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Dobrym przykładem będzie seria Eko DEKO oraz płyty GROSSETO Dekor.  Seria Eko DEKO to płyty w formacie 60 x 40 cm i grubości 10 cm. Nadają się na miejskie place i przestrzenie przy budynkach. Nowoczesny design zapewnia powierzchnie biologicznie czynną, a przestrzeń w płycie można uzupełnić trawą lub kamieniem ozdobnym. Cena zakupu będzie uzależniona od koloru i wynosi od 27 do 33 zł. najdroższym rozwiązaniem okazuje się natomiast kostka GROSETTO Dekor, która kosztuje około 65 zł/szt. W owej kwocie znajduje się jedna płyta o rozmiarze 90 x 60 cm i grubości 10 cm.

Poniżej prezentujemy uśrednione ceny wybranych produktów nawierzchniowych. W tabeli znajduje się uśredniony cennik Kost Bet 2021, zawierający wartości brutto.

Kostka brukowa – cennik Kost Bet 2021

Poglądowy cennik Kost Bet

Kostka brukowa Akropolis

55 – 108 zł/m2

Kostka brukowa Granit

56 – 75 zł/m2

Kostka brukowa Slavia

82 – 88 zł/m2

Kostka brukowa Latina

30 – 36 zł/m2

Kostka brukowa Florencja

75 – 110 zł/m2

Kostka brukowa Bergamo

85 – 88 zł/m2

Kostka Eko DEKO

27 – 33 zł/szt.

Kostka GROSSETO dekor

65 zł/szt.

Kostka eko PROSTOKĄT

8,80 zł/szt.

Kostka eko KWADRAT

2,40 – 3,80 zł/szt.

Kostka eko Ażur

7 – 15 zł/szt.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze kostki brukowe

Szukasz kostki brukowej w atrakcyjnej cenie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź najczęściej kupowane kostki brukowe przez naszych czytelników. Te ceny mogą Cię zaskoczyć!

Cennik Kost Bet 2021 – ogrodzenia gładkie i ogrodzenia łupane

Kost Bet specjalizuje się także w produkcji nowoczesnych ogrodzeń, które dają poczucie prywatności i zwiększają bezpieczeństwo posesji. W ofercie sprzedaży znajdziemy zarówno ogrodzenia gładkie, jak i nowoczesne ogrodzenia łupane.

Na uwagę zasługuje ogrodzenie gładkie Royal Slim. Produkty z serii Royal posiadają dobre opinie i mogą być z powodzeniem stosowane przy wykończeniu przestrzeni wokół nowoczesnych budynków mieszkalnych. To typowe ogrodzenia gładkie o prostej formie i modernistycznym charakterze. W ofercie sprzedaży znajdziemy trzy warianty wymiarowe (50 x 40 x 20 cm, 50 x 20 x 20 cm oraz 25 x 20 x 20 cm). Wszystkie grupy produktów są oferowane w kilku wariantach kolorystycznych. Cena za ogrodzenia gładkie będzie uzależniona od wybranego rozwiązania. Cennik Kost Bet wskazuje na wartość od 16 zł za małe bloczki do niespełna 44 cm za bloczek Royal Slim o największym formacie. Do całości wykończenia brakuje jeszcze gładkiego daszku z serii Royal. Ceny zakupu będą uzależnione od formatu i wykończenia.

Znajdź dobrego i taniego brukarza

Znalezienie dobrej firmy brukarskiej to trudne zadanie. Warto porównać przynajmniej 4-5 ofert przed podjęciem decyzji.

Najlepszym sposobem na znalezienie wielu ofert jest usługa Szukaj Wykonawcy dostępna na kb.pl. Wypełniasz krótki formularz i na jego podstawie otrzymujesz oferty od firm z okolicy. Usługa jest bezpłatna. Formularz znajduje się tu.

Sprawdź!

Ogrodzenia gładkie Royal Slim to także bloczki Slim 3D. W ofercie producenta znajdziemy bloczki w siedmiu wariantach wymiarowych. Cena zakupu dotyczy całego modułu podstawowego. Za ogrodzenia gładkie Royal Slim zapłacimy średnio 173 do 185 zł za jedną warstwę (0,32m2/4mb). Dodatkowym elementem naszego ogrodzenia będzie wykończenie w postaci daszku. Za daszek Royal Slim 3D zapłacimy 287 – 303 zł. Jest to cena za (0,32m2 czyli 4mb).

Pozytywne opinie posiadają także ogrodzenia łupane z serii Muro. Jest to kolejna propozycja marki Kost Bet, zapewniająca ciekawy efekt wykończeniowy. Do wyboru mamy ogrodzenie łupane Muro 16, ogrodzenie łupane Muro 12 oraz ogrodzenie łupane Muro 8. Cena zakupu poszczególnych elementów została przeliczona na sztuki bloczków i wynosi od niespełna 9 do 30 zł. Do kosztów całkowitych dochodzą jeszcze materiały dodatkowe oraz wykończenie w postaci daszka. W serii Royal Slim i Muro odnajdziemy także takie grupy produktów jak okapnik czy palisada.

Średnia cena za ogrodzenia gładkie i ogrodzenia łupane 2023

Cennik Kost Bet 2021

Ogrodzenia gładkie Royal, bloczek

16 – 44 zł/bloczek

Ogrodzenia gładkie Royal, daszek

30 – 43 zł/szt.

Ogrodzenie gładkie Slim 3D

173 – 185 zł/warstwa

Daszek gładki Slim 3D

287 – 303 zł/warstwa

Ogrodzenia łupane Muro 8, bloczek

9 – 19 zł/bloczek

Ogrodzenia łupane Muro 16, bloczek

18 – 29 zł/bloczek

Ogrodzenia łupane Muro 12, bloczek

15 – 23 zł/bloczek

Palisada, obrzegowanie i stopnie schodowe. Cena 2021, opinie

Kolejnym istotnym elementem wykończeniowym może okazać się palisada, obrzegowanie i stopnie schodowe. Są to trzy grupy produktów, które znajdziemy w ofercie firmy Kost Bet. Na uwagę zasługuje palisada gładka, łupana i okrągła, które możemy dopasować do serii Muro, Slim oraz Royal.

Palisada betonowa Royal posiada gładką powierzchnie i jest dostępna w dwóch wariantach rozmiarowych (20 x 10 x 25 cm oraz 20 x 10 x 50 cm). Do wyboru pozostaje pięć wariantów kolorystycznych, a cena zakupu waha się w przedziale 9 – 32 zł/szt. W ofercie palisad z serii Muro znajdziemy aż trzynaście wersji wymiarowych, co daje możliwość dopasowania do niemal każdej aranżacji. Cena zakupu jednej sztuki to wydatek rzędu 8 zł za najmniejsze palisady do 130 zł za palisadę o wymiarach 22,5 x 13 x 115 cm.

Aby lepiej przybliżyć cennik Kost Bet, warto także wspomnieć o rozbudowanej ofercie obrzeży i stopni schodowych. Jednym z przykładów jest obrzeże dekoracyjne Royal, które w zależności od rozmiaru kosztuje 23 do 25 zł. Do wyboru mamy także obrzeża w kształcie kwadratu czy prostokąta. Szeroka kolorystyka oraz różne warianty wymiarowe sprawiają, że oferta Kost Bet została skierowana do licznej grupy odbiorców.

Podczas wykończenia szlaków komunikacyjnych przydadzą się także stopnie schodowe. W ofercie Kost Bet znajdziemy kilka interesujących modeli. Wśród nich stopnie schodowe z serii Royal, które mogą posiadać gładkie lub strukturalne wykończenie. Cena zakupu zostaje przeliczana na jedną płytkę i wynosi od 57 do 110 zł. Najniższa stawka to jedna płytka 100 x 37 x 7 cm w kolorze szarym, białym, grafitowym, latte, lungo lub espresso. Ceny za stopnie schodowe łupane o podobnych wymiarach i palecie kolorystycznej mogą być nieco wyższe.

Cennik Kost Bet – palisady, obrzeża i stopnie

Średnia cena brutto

Palisada gładka Royal

9,50 – 32 zł/szt.

Palisada łupana Muro

8 – 130 zł/szt.

Palisada kwadratowa

10 – 13 zł/szt.

Palisada prostokątna

11 – 15 zł/szt.

Obrzeże dekoracyjne Royal

23 – 25 zł/szt.

Obrzeże dekoracyjne kwadrat

15 – 20 zł/szt.

Stopnie schodowe Royal gładkie

57 – 110 zł/szt.

Stopnie schodowe Royal strukturalne

103 – 110 zł/szt.

Stopnie schodowe Muro łupane

60 – 260 zł/szt.

Zaprezentowane powyżej ceny zostały opracowane w oparciu o cennik Kost Bet 2020 – 2021 u stanowią poglądowe wartości brutto.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 98,1% czytelników artykuł okazał się być pomocny

Powiązane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii podjazdy i ścieżki