Producent kostki brukowej Libet

Libet, podobnie jak Polbruk jest czołowym producentem kostki brukowej i betonowej w Polsce. Firma produkuje także kostkę tarasową Libet oraz płyty tarasowe Libet. Wyroby te wykorzystywane są do zabudowy podjazdów, tarasów, ogrodów czy ścieżek. Zarówno do zabudowy prywatnej jednorodzinnej, jak i wielorodzinnej lub publicznej.

Poza kostką tarasową, brukową czy płytami tarasowymi Libet w ofercie firmy znaleźć można także dodatkowe elementy, takie jak: wysokiej klasy gres porcelanowy, oświetlenie ogrodowe, materiały fasadowe czy wsporniki tarasowe oraz dekoracyjne. Producent kostki Libet posiada wszechstronny asortyment, co pozwala na dopasowanie go do gustu klientów. Również cennik kostki nie jest zbyt wygórowany, co wpływa pozytywnie na opinie.

Kostka brukowa Libet rozprowadzana jest w całej Polsce. Dzięki zdywersyfikowanej sieci dystrybucji w kraju bez problemów można dokonać zakupu w wielu hurtowniach, składach budowlanych czy firmach specjalizujących się w układaniu kostki brukowej. Dzięki temu można znaleźć też korzystną cenę, która zadowoli każdego klienta.

Popularne modele kostki brukowej Libet

Libet Decco Aspero to kolekcja, która charakteryzuje się delikatnie chropowatą powierzchnią kostki brukowej. Pokryta może być ona kolorem wybranym ze zróżnicowanej palety barw. Takie połączenie łączy przyjemne z pożytecznym. Walory estetyczne wraz z funkcjonalnością cechują te kostki brukowe.

Kolekcja Libet Decco Antico to postarzane, lecz stylizowane powierzchnie. Jest to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Idealnie dopasowują się do otoczenia zabytkowego obiektu czy uroczej alejki. Odcienie szarości czy brązu tworzą klimat w dawnym stylu. Kolekcja Antico dostępna jest w różnych rozmiarach oraz kształtach. 

Libet Decco Elegante to kolekcja, która dzięki swojej elegancji tworzy wzory kostki o wysokich walorach estetycznych. Specjalna technologia płukania wykorzystana w produkcji kostki daje wyjątkowy efekt na jej powierzchni. Zróżnicowane kolory kruszywa nadają wzorzysty charakter kostce. Kolekcja dostępna jest jako tradycyjne prostokątne kostki brukowe, ale także pod postacią małych trapezowych kostek. Kostki brukowe Elegante znajdą swoje zastosowanie w wielu aranżacjach.

Kolekcja Libet Decco Colormix słynie z bogatej palety barw. Nieograniczone możliwości aranżacji pozwalają na tworzenie ciekawych wzorów na tarasie, podjeździe czy w ogrodzie. Efekt finalny spodoba się każdemu. Dzięki systemowi ochrony nawierzchni ALS, kostka brukowa z kolekcji Colormix jest mniej podatna na zabrudzenia. Jeśli szukasz wykonawców z zakresu brukarstwa, wypełnij ten krótki formularz i sprawdź oferty specjalistów z twojej okolicy.

Cennik wybranych modeli kostki brukowej Libet

Nazwa modelu kostki brukowej

Dostępne kolory

Grubość

Przykładowa cena brutto

Via Trio Aspero

corten

biały

jasnoszary tytanowy ciemnoszary

8 cm

114,39 zł za 1 m2

Atrio Antico

stalowo-szary piaskowo-beżowy torfowy brąz

8 cm

95,08 zł za 1 m2

Mini Trio Monocolor

pergaminowa biel antracytowy

6 cm

87,82 zł za 1 m2

Quadra Elegante

nero

granito

bianco carrara

6 cm

87,82 zł za 1 m2

Akropol Colormix

kolory jesieni kasztanowy

8 cm

79,95 zł za 1 m2

Kostka brukowa Libet oraz płyty tarasowe Libet – porady praktyczne

Kostka brukowa czy betonowa oraz kostka tarasowa Libet dostępna jest w wielu kolorach, co widoczne jest w cenniku producenta. Dzięki temu kompozycja chodnikowa czy tarasowa może być nie tylko praktyczna, ale także dekoracyjna. Umiejętność odpowiedniego dopasowania kolorów oraz innych elementów pozwala optycznie zwiększyć lub zmniejszyć dostępną przestrzeń. Kostka brukowa Libet oraz kostka tarasowa Libet może być tym detalem, który odmieni wygląd ścieżki przed domem.

Kostka brukowa libet wyłożona na podłożu, a także kostka tarasowa libet, ich rodzaje i ceny
Kostka brukowa libet krok po kroku, czyli oferta producenta, w tym kostka tarasowa libet

Dobór odpowiedniego koloru kostki brukowej Libet to nie jest prosta sprawa. Warto przyjrzeć się całemu otoczeniu. Istotny dla wyboru kostki będzie kolor dachu, elewacji, rynien, okiennic czy innych zewnętrznych elementów domu. Podobnie ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, czy kolory w otoczeniu pojawiają się w tonacji ciepłej czy zimnej. Biorąc pod uwagę te wszystkie szczegóły z łatwością można wyszukać odpowiedni kolor, jaki powinna mieć kostka brukowa czy betonowa. Do każdego rodzaju kostki dołączona jest także inna cena, ale nie różnice nie są duże.

Kostka brukowa Libet podobnie jak ta z firmy Polbruk nie wymaga specjalnej konserwacji. Czynności pielęgnacyjne wystarczy ograniczyć do regularnego zamiatania, zmywania wodą czy w razie konieczności uzupełniania fugą. Można wykorzystać specjalne urządzenia, które przeznaczone są czyszczenia kostki brukowej. W specjalnych przypadkach można użyć środków chemicznych służących do impregnacji betonu. Ważne jest natomiast, aby w sezonie zimowym unikać ostrych narzędzi do usuwania śniegu oraz lodu.

ikona podziel się Przekaż dalej